ניסור בטון לאיתור תשתיות לקויות

מחפשים ניסור בטון לאיתור תשתיות לקויות? ריכזנו עבורכם את קבלני הבטון המומלצים ביותר, כאלו שיודעים לשלב בין מקצועיות גבוהה, שירות אדיב ועמידה בתו האיכות הנוקשה של "המקצוענים", הזמינו את קבלני הבטון עכשיו:

תהליך ניסור בטון לאיתור תשתיות לקויות הינו תהליך אשר יכול לעזור מאוד במקרים רבים, כפי שניתן להבין משמו, לשם איתור תשתיות שונות אשר קיימת איזושהי לקות מסוימת בהם, בין אם סדקים, בין אם נזילות, בין אם קרעים בתשתיות החשמל וכו'. כעת, נשאלות שאלות כגון; כיצד מתבצע תהליך הניסור עצמו? מתי וכיצד ניתן להשתמש בתהליך ניסור בטון לאיתור תשתיות לקויות? ועוד.

אם גם לכם ישנה איזושהי בעיה בתשתיות השונות אשר נמצאות מאחורי או מתחת לשכבת בטון, הגעתם למקום הנכון! אצלנו תוכלו למצוא שירותי ניסור בטון לאיתור תשתיות לקויות, אשר מתבצעים באופן איכותי, מדויק ובטיחותי ביותר. כלל השירותים שלנו מתבצעים על ידי אנשי המקצוע המנוסים ביותר, בכדי להבטיח לכם תהליך רגוע ומקצועי.

 

יש לכם בעיה באחת התשתיות? חייגו עכשיו לקבלת שירותי ניסור בטון לאיתור תשתיות לקויות – 077-804-9579.

 

מהו תהליך ניסור בטון לאיתור תשתיות לקויות?

תהליך ניסור בטון לאיתור תשתיות לקויות, כשמו כן הוא, נועד על מנת לאתר בעיות כלשהן בתשתיות השונות. בין אם מדובר בתשתית החשמל ובין אם מדובר בתשתית המים, תהליך ניסור הבטון צריך להיעשות באופן מדויק וזהיר ביותר על מנת לא להסב כל נזק לתשתית הלקויה. כמו כן, תהליך ניסור הבטון, כיאה לכל תהליך ניסור בטון שהוא, מתבצע אך ורק כאשר התשתית הלקויה נפרדת מאיתנו על ידי חסם בטון כלשהו לרבות תקרה, רצפה וקירות.

מהו תהליך ניסור בטון לאיתור תשתיות לקויות

 

ניסור בטון לאיתור תשתיות לקויות – כיצד הוא מתבצע

בדומה לכל תהליך ניסור בטון שהוא, גם תהליך ניסור בטון לאיתור תשתיות לקויות מתחלק לשלושה שלבים עיקריים. עם זאת השלב האחרון בתהליך זה שונה מכל שאר השלבים הנהוגים בתהליך ניסור בטון רגיל.

ניסור בטון לאיתור תשתיות לקויות - כיצד הוא מתבצע

 

הכרת השטח והבעיה

השלב הראשון הוא שלב ההכרה של שטח העבודה לרבות איסוף מידע אודות סוג הבטון, המקום בו יש לבצע את ניסור הבטון וכו'. בנוסף, שלב זה כולל איסוף מידע אודות התשתית עצמה כגון סוג התשתית והבעיה הנתונה. איסוף נתונים זה ועוד, נועד על מנת ליצור תמונת מצב ראשונית בכדי לייעל את תהליך הניסור כולו.

 

ניסור הבטון ואיתור התשתית הלקויה

השלב השני בתהליך ניסור הבטון הוא שלב הניסור עצמו. שלב זה מתבסס כאמור על השלב הראשון, ובמהלכו מתבצע ניסור הבטון בהתאם לצרכים ולשיטות הפעולה שנקבעו בשלב הקודם. אם כן, ברוב המקרים שלב זה יתבצע בעזרת קידוח בור בטון והוצאת תכולתו בחלקים או בחתיכה אחת שלמה בכדי לחשוף את התשתית הרצויה.

 

טיפול בתשתית והחזרת הבטון למקומו

השלב האחרון מתחלק לשני מקרים עיקריים בהתאם לאופן הטיפול בתשתית הלקויה. ראשית, מקרה בו אין צורך בפתח שנוצר לאיתור התשתית הלקויה לשם הטיפול בבעיה. שנית, כאשר הפתח שנוצר לאיתור הבעיה צריך להישאר פתוח עד לסיום הטיפול בבעיה.

השוני בין שני המקרים הללו הוא הזמן בו ייסתם החור, כאשר שתי הדרכים העיקריות לסתימת הפתח הן החזרה של חלק הבטון המנוסר שיצא מהפתח למקומו ואטימה של החריצים, או סתימת הפתח בעזרת בטון חדש.

 

 

ממה כדאי להיזהר בתהליך ניסור בטון לאיתור תשתיות לקויות?

תהליך ניסור בטון לאיתור תשתיות לקויות כולל כאמור מספר שלבים, ובנוסף לכך כולל גורמים רבים שיש להתחשב בהם, מלבד הגורמים הרגילים המאפיינים את ניסור הבטון. אם כן, בין הגורמים שיש לשים לב אליהם לאורך כל תהליך הניסור ניתן למנות:

  1. מגע בין חשמל ומים – מאחר שתהליך ניסור בטון לאיתור תשתית לקויה מתבצע במקרים רבים בתוך מבנים, נהוג לבצע ניסור רטוב, אשר כולל התזת מים על הבטון המנוסר בכדי למנוע מאבק וחלקיקי בטון קטנים להתעופף באוויר. אי לכך קיימת סכנה פן החשמל המפעיל את כלי העבודה יבוא במגע עם מים אלו. בנוסף, כאשר מדובר על איתור לקות בתשתית חשמל, יש לוודא כי המים לא נוגעים בתשתית.
  2. כלי העבודה – מאחר ותהליך ניסור בטון מתבצע עם כלי עבודה חדים כמו כבל יהלום, יש להיזהר ממגע של כלי העבודה עם כל דבר מלבד הבטון המיועד לניסור.
  3. פגיעה נוספת בתשתית – מאחר וניסור הבטון נועד על מנת לחשוף את התשתית הפגומה, יש להיזהר שמא כלי העבודה יפגעו בתשתית המצויה מתחת לבטון, ויסבו נזק רב יותר מהקיים.

ממה כדאי להיזהר בתהליך ניסור בטון לאיתור תשתיות לקויות

 

כמה עולה ניסור בטון לאיתור תשתיות לקויות?

מחיר ניסור בטון לאיתור תשתיות לקויות משתנה בין מקרה למקרה בהתאם לגורמים שונים כגון סוג הבטון העתיד להיות מנוסר, סוג התשתית המשפיעה על סוג כלי העבודה ורמת העדינות הדרושה לביצוע העבודה וכו'.

אי לכך, בכדי לקבל עבור תהליך ניסור בטון לאיתור תשתיות לקויות מחיר מדויק, מומלץ לפנות להצעות מחיר אצל חברות אשר מספקות שירותים אלו, תוך הסבר ופירוט מלא אודות הבעיה המדויקת שלכם. כך תוכלו לקבל הצעת מחיר מפורטת אשר תהווה מחיר מדויק ורלוונטי יותר.

 

מחירון ניסור בטון לאיתור תשתיות לקויות כללי

ניסור בטון לאיתור תשתיות לקויות החל מ – 200₪‏
ניסור רצפת בטון החל מ – 200₪‏
ניסור בטון להרחבת דלת החל מ – 700₪‏

אין הגבלה על כמות ניסורי הבטון האפשריים, אך כמובן שככל שהכמות עולה, המחיר עולה בהתאם.

ברוב המקרים לא. טכניקת ניסור בטון לאיתור תשתיות לקויות אינה מעלה אבק ולכלוך רבים מלבד כמות החומר אשר נוצרת בעת הניסור עצמו, שזוהי כמות החומר אשר גורמת לחיתוך בין חלקי הבטון.

נווטו במאמר לפי נושאים