ניסור בטון בעבודה על פיגום

רובם המוחלט של עבודות הבנייה, כוללים צורך בחיתוך בטון מסיבות כאלו ואחרות. בין היתר, מאחר שהצורך קיים גם עבור חלקים חיצוניים במבנה שהגישה אליהם אינה מוסדרת, יש צורך בעבודות חיתוך בטון בעבודה על פיגום. מה זה אומר, מה השימושים של זה וכיצד זה מתבצע? כל אלו ועוד מיד כאן לפניכם.

אם גם אתם זקוקים לעבודת חיתוך בטון בעבודה על פיגום עבור פרויקט בניה כזה או אחר, אצלנו תוכלו לקבל אותו, ובדרך המקצועית והאיכותית ביותר. כל זאת ועוד, במחירים נוחים שיתאימו לכל אחד.

 

בונים מבנה כלשהו וזקוקים לעבודות חיתוך בטון בעבודה על פיגום? צרו איתנו קשר ואנו נעמוד לשירותכם – 077-804-9579.

 

אילו שימושים יש לחיתוך בטון בעבודה על פיגום?

חיתוך בטון בעבודה על פיגום הוא שם כולל למגוון עבודות חיתוך בטון אשר מתבצעות על פיגומים באתרי בנייה שונים. על כן, נשאלת השאלה מהם אותם שימושים, והתשובה לכך מורכבת מכמה תשובות שונות.

  1. חיתוך בטון בעבודה על פיגום לצורך עיצוב חיצוני של המבנה לרבות הורדת חלקי בטון מיותרים.
  2. חיתוך בטון בעבודה על פיגום עבור יצירת פתחי אוורור חיצוניים.
  3. חיתוך בטון בעבודה על פיגום עבור יצירת תעלות להעברת תשתיות מזגן.
  4. חיתוך בטון בעבודה על פיגום עבור יצירת פתח לחלון מבחוץ למבנה.

 

חיתוך בטון בעבודה על פיגום – כיצד לבצע זאת בדרך הבטוחה ביותר

עבודות חיתוך בטון בעבודה על פיגום הן עבודות מסוכנות מהרגיל מאחר שמדובר בעבודה על פיגומים שאינם יציבים כמו קרקע מוצקה. על כן, חשוב לשמור על שני שלבי עבודה מדויקים ומתוכננים כראוי.

 

שלב ראשון – תכנון העבודה לפרטיה

כאמור, החלק החשוב ביותר בתהליך העבודה הוא התכנון שלה. תכנון זה מונע תאונות שאינן רצויות כגון נפילות וכדומה. בנוסף התכנון מסייע בייעול העבודה ובביצוע בטיחותי ומדויק יותר של חיתוך הבטון.

 

שלב שני – יאללה לעבודה

השלב השני בתהליך העבודה הוא שלב הביצוע עצמו. שלב זה חייב להתבצע ביתר זהירות מהרגיל, מאחר שמדובר כאמור, בעבודה על משטח שאינו יציב כבדרך כלל.

 

חיתוך בטון בעבודה על פיגום – איך מגיעים לשם?

חיתוך בטון בעבודה על פיגום מתבצע כמובן על פיגומי בנייה. פיגומים אלו נמצאים בגובה ועל כן נשאלת השאלה – איך אנשי המקצוע וכלי העבודה מגיעים עד לשם? ובכן ברוב המקרים, מדובר על משטחי הרמה או מנופים אשר מרימים את כל הכלים ואנשי המקצוע הדרושים לעבודה, עד למקום הפיגומים שנדרש.

 

כמה עולה חיתוך בטון בעבודה על פיגום?

שאלת השאלות בכל הנוגע לקבלת שירות היא עניין המחיר. ובכן בנושא שלנו, חשוב לדעת כי לכל תהליך חיתוך בטון בעבודה על פיגום מחיר השירות שונה. מדוע? מהסיבה הפשוטה שכל תהליך חיתוך בטון בעבודה על פיגום מתבצע באופן מעט שונה, והצורך והדרישות שבו משנים את אופן העבודה ובהתאם את המחיר.

אם כך, בכדי לקבל מחיר חיתוך בטון בעבודה על פיגום, כל שעליכם לעשות הוא לבקש הצעת מחיר מחברת העבודה אותה אתם עתידים לשכור.

 

מחירון חיתוך בטון בעבודה על פיגום כללי

חיתוך בטון בעבודה על פיגום החל מ – 150₪‏
חיתוך קורות בטון החל מ – 450₪‏
חיתוך רצפת בטון החל מ – 200₪‏