ניסור בבטון בשלד בניין

כאשר אתם נכנסים לדירה חדשה מקבלן בבניין חדש אתם מצפים לקבל דירה מושלמת ומוכנה רק לריהוט, קישוט ומגורים. כמובן שבעבור כל קבלן או דירה המצב יהיה שונה, אך באופן כללי אכן הדירה מוכנה לקראת הכניסה שלכם ואין סיבה שתתקלו בשירותי ניסור בבטון בשלד בניין, התמודדות עם כשלי חשמל או אפילו עם נזילות מים.

אך במידה ואתם אינכם מרוצים או מזהים פער בבניין, בגלל שמדובר בבטון יש הכרח להזמין שירות ניסור בבטון בשלד בניין על ידי אנשי מקצוע.

ניסור בבטון בשלד בניין או בכל מבנה אשר עשוי בטון, הוא בהחלט עבודה למקצוענים. אצלנו תקבלו שירות מקצועי אשר ישתקף בו הניסיון שלנו במגוון רחב של עבודות ניסור בטון בכל מיני מבנים ברחבי הארץ. התקשרו כבר עכשיו.

 

ניסור בבטון בשלד בניין משותף

לפני שבכלל נתחיל להתעסק במה הוא ניסור בבטון בשלד בניין או מה עושים מנסרי בטון בשלד בניין, חשוב לשים זרקור על העובדה שמדובר בבניין משותף. ישנן החלטות, כחלק ממגורים בבניין משותף, אשר מכריחות את הדיירים בדירה, גם אם הם רוצים לבצע שיפוץ או שינוי בדירה שלהם בלבד, לקבל אישור או הסכמה של שאר דיירי המבנה.

כאשר מדובר לדוגמא בניסורי בטון בשלד בניין יש הכרח לקבל הסכמה של שאר דיירי הבניין. בעקבות כך ששלד הבניין משותף עליהם להכיר את הסיטואציה ולאשר את תשלום בעבור ניסור בבטון בשלד בניין מחיר קולקטיבי בהתאם להיקף העבודה.

 

קשיים בביצוע ניסור בטון בשלד בניין

על מנת לבצע ניסור בטון בשלד בניין יש כמה שיטות אשר מכשירים אשר מבצעים את העבודה. כמובן שבאיזה מכשיר או שיטה להשתמש יבחר בעל המקצוע עבורכם על פי הניסיון והידע שלו בתחום, אך כדאי שתכירו שיש כמה דרכים. ישנו מגוון רחב של מכשירים או שיטות בגלל שגם כל מקרה לגופו אך גם כי יכול להיות מאוד מאתגר לנסר בטון ועל כן יש להתאים את השיטה או המכשיר למצב.

 

לכלוך

האתגר או הקושי הראשון כאשר מבצעים ניסור בבטון בשלד בניין הוא הנזקים האגביים כדוגמת לכלוך הנגרם מאבק הנפלט מהבטון כתוצאה מהחיתוך. כמובן שכל לכלוך אפשר לנקות אך במקומות מסוימים כן תהיה חשיבות למזעור הלכלוך או האבק שמתפזר.

 

נזק למבנה

כנראה שהקושי או בעצם הסיבה העיקרית להיעזר בבעל מקצוע בעת ביצוע ניסור בבטון בשלד בניין הוא הסיכוי היחסית גבוה לגרום נזק לשאר המבנה. במיוחד כשמדובר בשלד של בניין יש להימנע ככל האפשר מליצור נזק לשלד, לתשתית או באופן כללי למבנה בו מתבצע הניסור.

 

מורכבות החומר

כנראה שגם מבלי להגיד לכם תדעו שמאוד קשה לנסר בטון. יש הכרח להשתמש במכשירים מיוחדים אשר מספיק חזקים על מנת לחתוך את הבטון ולשמור על חיתוך ישר ובהתאם בדיוק למטרה שלשלמה מתבצע בכלל ניסור בבטון בשלד בניין.

 

כמה עולה ניסור בבטון בשלד בניין?

מחיר ניסור בבטן בשלד בניין מתחיל ב-300 שקלים ויכול לעלות גם לאלפי שקלים בודדים. חשוב להבין כי העבודה עצמה מאוד מורכבת בגלל הקשיים והאתגרים שצוינו וגם כי יכול להיות שמדובר בניסור למטרת פתחים מאוד גדולים או בגובה רב. על כל קושי או נסיבה אשר מסבכת את התהליך תצפו לשלם יותר. בדומה לכל שירות או שכר טרחה של בעלי מקצוע מתחומים אחרים.

 

מחירון ניסור בבטון בשלד בניין כללי

שירות מחיר
ניסור בבטון בשלד בניין החל מ-300 ₪
ניסור קורות בטון החל מ-500 ₪
ניסור בגג העשוי בטון החל מ-350 ₪