ניסור בטון עקב קרינה

מחפשים ניסור בטון עקב קרינה? ריכזנו עבורכם את קבלני הבטון המומלצים ביותר, כאלו שיודעים לשלב בין מקצועיות גבוהה, שירות אדיב ועמידה בתו האיכות הנוקשה של "המקצוענים", הזמינו את קבלני הבטון עכשיו:

ניסור בטון עקב קרינה הוא תהליך חשוב מאוד, אשר תורם במקרים רבים להימנעות מסכנות אפשריות לדיירי הבניין, בין אם מדובר על קידוח בבניין משותף ובין אם מדובר על ניסור בטון בעסק לרבות בניין משרדים. אם כן, תהליך זה כולל עבודה עדינה בשילוב עם עבודת מסור הבטון העוצמתי, אך מעל הכל, תהליך זה מהווה תהליך חשוב לשמירה על חייהם של האנשים.

אם גם אתם זקוקים לתהליך של ניסור בטון עקב קרינה בבניין הגעתם למקום הנכון. אצלנו תוכלו למצוא שירותי ניסור בטון איכותיי ומדוייקים למטרות רבות, כאשר ביניהן נמצא תהליך ניסור בטון עקב קרינה מכל סיבה שהיא. אנו מבצעים את תהליכי ניסור הבטון שלנו על ידי אנשי המקצוע המנוסים והאיכותיים ביותר, בכדי להבטיח לכם תהליך מדויק ומיטבי.

 

גיליתם שיש לכם רמת קרינה גבוהה באזור ממוקד? חייגו אלינו עוד היום לקבלת שירותי ניסור בטון עקב קרינה –

 

ניסור בטון עקב קרינה – מה הכוונה?

תהליך ניסור בטון עקב קרינה, כפי שניתן להבין משמו, הוא תהליך אשר כולל ניסור בטון לאחר שהתגלתה רמת קרינה חשמלית גבוהה מאוד במקום מסוים. את רמת הקרינה נהוג לגלות בעזרת תהליך מבוקר המתבצע על ידי מהנדס מתמחה שקובע האם רמת הקרינה אכן מסוכנת. אם כן, ברוב המקרים הקרינה החשמלית הגבוהה נגרמת עקב מיקוד של חוטי חשמל רבים בעלי קרינה המכונה "אלקטרומגנטית". אי לכך, במידת הצורך, נהוג לפצל את מקור מושבם של חוטי החשמל, ולסעף אותם ככל שניתן בכדי למנוע הצטברות קרינה במקום אחד, ובכך להפחית את רמת הקרינה הנמצאת במוקד מסוים. בכדי לעשות זאת, יש לקדוח ולנסר את הבטון שבתוכו מצויים כל חוטי החשמל, ודרכו הם יסתעפו.

ניסור בטון עקב קרינה - מה הכוונה?
ניסור בטון עקב קרינה – מה הכוונה?

 

כיצד מתבצע תהליך ניסור בטון עקב קרינה

תהליך ניסור בטון עקב קרינה, בדומה לכל תהליכי ניסור הבטון שהם, מורכב משלושה שלבים עיקריים בעלי מטרה זהה אך תוכן שונה.

כיצד מתבצע תהליך ניסור בטון עקב קרינה
כיצד מתבצע תהליך ניסור בטון עקב קרינה

 

תכנון התהליך

השלב הראשון בתהליך הוא שלב התכנון. מאחר ומדובר בהתעסקות עם תשתיות לקויות, מקור ומתח חשמלי, יש לתכנן בקפידה את מהלך העבודה בכדי למנוע אסונות בלתי רצויים. על כן, תהליך זה כולל איסוף מידע רחב אודות גורמים שונים כגון סוג תשתיות החשמל, המיקום והאופן בו הן מפוזרות, סוג הבטון וכו'. כל מידע זה ועוד, יספקו לנו תמונת מצב שאיתה ניתן לעבודה בבטחה.

ניסור הבטון

השלב השני הוא שלב העבודה המעשית. ברוב המקרים, שלב זה בנוי תחילה מניסור עדין של שכבות הבטון אשר מפרידות את תשתית החשמל מאיתנו, ולאחר מכן מתבצע קידוח בעזרת מקדחי בטון מתאימים, לשם יצירת פתחי הסתעפות המיועדים לפיזור חוטי החשמל, וכן פיזור הקרינה ממוקד אחד.

ניקיון שטח העבודה

מאחר ופסולת התהליך מהווה פסולת בנייה, ובהתחשב בעובדה כי תהליך זה מתבצע ברוב המקרים במקום בנוי עם קירות סגורים, תהליך הפינוי צריך להיעשות באופן כזה, שהבטון אשר מועבר למיכל האשפה המיועד לו, לא יפגע בקירות. על כן, במקרים רבים חותכים את שאריות הבטון לחתיכות קטנות שיועמסו על מריצות עד למיכל האשפה.

 

 

מתי נצטרך לבצע תהליך של ניסור בטון עקב קרינה

תהליך ניסור בטון עקב קרינה מתבצע כמובן כאשר ישנה קרינה כלשהי אשר נמצאת כמסוכנת בבניין או בכל מקום אחר. אם כן, קרינה זו נגרמת ברוב המקרים בשל ארון חשמל מרכזי עם נתיבי חשמל מועטים אך חוטי חשמל רבים. דבר זה גורם לרמת קרינה חשמלית גבוהה ממוקדת במקום אחד, בשל חוטי חשמל רבים במקום אחד. מצב זה עלול להתרחש משתי סיבות עיקריות:

  1. כשלים בתכנון – הסיבה הראשונה להיווצרות קרינה היא בשל תכנון לקוי של הבניה, אשר גרם להצטברות של חוטי חשמל רבים במקום אחד, ועל כן רמת הקרינה במקום גבוהה מהמותר.
  2. טעויות חישוב – סיבה נוספת אפשרית היא טעויות בחישוב התקנת תשתית החשמל. טעויות אלו יכולות גם הן להוביל להצטברות מרובה של קרינה במוקד מסוים, ועל כן יש צורך לשנות את אופן פריסת תשתית החשמל.

 

כמה עולה ניסור בטון עקב קרינה?

מחיר ניסור בטון עקב קרינה אינו קבוע לכל תהליכי הניסור השונים בעיקר בשל עובדה אחת עיקרית, והיא כמות הניסור הדרושה. ככל שהמבנה גדול יותר וכן ככל שכמות ניסור וקידוח הבטון הדרושה גדולה יותר, כך גם מחיר התהליך יעלה בהתאם.

מלבד זאת, לכל תהליך ניסור בטון עקב קרינה מחיר שונה בהתאם לבעל המקצוע אשר מבצע אותה, מאחר שכל בעל מקצוע מספק את שירותיו בעבור מחיר שונה, ועל כן ניתן לספק מחיר התחלתי בלבד שיהיה כללי לכל תהליכי ניסור בטון אלו.

כמה עולה ניסור בטון עקב קרינה?
כמה עולה ניסור בטון עקב קרינה?

 

מחירון ניסור בטון עקב קרינה כללי

ניסור בטון עקב קרינה החל מ – 150₪‏
ניסור גג בטון החל מ – 180₪‏
ניסור בטון ביהלום החל מ – 190₪‏

אין הגבלה על כמות ניסורי הבטון האפשריים, אך כמובן שככל שהכמות עולה, המחיר עולה בהתאם.

ברוב המקרים לא. טכניקת ניסור בטון אינה מעלה אבק ולכלוך רבים מלבד כמות החומר אשר נוצרת בעת הניסור עצמו, שזוהי כמות החומר אשר גורמת לחיתוך בין חלקי הבטון.

מחירון ניסור בטון עקב קרינה כללי
מחירון ניסור בטון עקב קרינה כללי
נווטו במאמר לפי נושאים