הריסות

מחפשים הריסות? ריכזנו עבורכם את קבלני הבטון המומלצים ביותר, כאלו שיודעים לשלב בין מקצועיות גבוהה, שירות אדיב ועמידה בתו האיכות הנוקשה של "המקצוענים", הזמינו את קבלני הבטון עכשיו:

צורך בהליך הריסות יכול להתעורר בעקבות שיפוץ בית או אפילו פרויקט של פינוי בינוי, כך שההריסה בפרויקט זה הרבה יותר מאסיבית ומצריכה שימוש במכשירים מאוד כבדים וגדולים אשר יסייעו להרוס את המבנה ביעילות, מקצועיות ומהירות. למרות שמדובר במשימה מאוד גדולה ומורכבת, בעלי מקצוע מוסמכים לבצע את המשימה ועל כן הסירו דאגה והזמינו בעל מקצוע להרוס את המבנה! למרות שנראה כי הריסה יכולה להסתכם במכת פטיש, בפועל מדובר בעבודה מורכבת שדורשת איש מקצוע. באם אתם זקוקים לעבודות הריסות, הריסת קיר, תקרה או אפילו כל הבית, התקשרו אלינו לקבל ייעוץ ושירות בהתאם.

 

הריסות מבנים

מדובר בשם כולל לעבודות הריסה של כל מיני סוגים מבנים, בהיקפים שונים ובגדלים שונים. ישנם מקרים בהם יש צורך בביצוע הריסות כלליות של המבנה, לדוגמא לצורך פרויקט בניה חדש לגמרי, וישנם מקרים בהם ההריסה תהיה רק של חלק קטן מהמבנה, על מנת לבנות או לשפץ רק חלק מהמבנה מחדש.

הריסות מבנים

 

 

הריסות מבנה לגמרי

הריסות מבנה הן מקרה יחסית קיצוני אך בהחלט פעולה אשר עושים די הרבה. ישנם כמה מקרים אשר בהם יבוצעו הריסות של כל המבנה לדוגמא כאשר הורסים בניין לגמרי על מנת לבנות על השטח בו הוא עמד מבנה או בניין חדש.

במקרים אלו יהיה שימוש במכשירים גדולים ומסיביים אשר הורסים ביעילות ובמהירות את המבנה, כך שלאחר מכן יישאר לבעלי המקצוע רק לנקות ולפנות את השטח לקראת הבניה או המשך העבודה עם השטח שכעת מפונה.

 

הריסות חלקים ממבנים

הריסות מבנים יכולות להיות הריסות של מבנה כליל אך בהחלט יכול להיות כי אין צורך בהריסת כל המבנה אבל כן יש צורך בהריסת רק חלק ממנו. הליך זה יותר מסובך לאור העובדה שיש לנקוט זהירות והבדלה בין כל חלקי המבנה.

אי אפשר להפעיל הרבה כוח ולהשתמש במכשירים גסים כמו בהליך הריסות מבנים לגמרי, אלא יש צורך בעבודה יותר ידנית אפילו ומדויקת. בסוג הריסה זה כל ההליך יהיה שונה וגם השיקום של האזור, הניקיון או התיקון של דברים שניזוקו בשל ההריסה שבוצעה.

הריסות חלקים ממבנים

 

הריסת קיר או חלק קטן

התייחסנו עד עתה למקרים בהם מתבצעות הריסות של כל המבנה ו\או הריסות של חלק מהמבנה. ישנם מקרים בהם יש צורך בהריסת חלק מאוד קטן, קיר אחד או אפילו חלק מקיר, על מנת לפנות מקום, לשנות את מבנה הבית או להעביר תשתית חדשה.

במקרים אלו הליך ההריסה לא יהיה במכשירים כל כך גדולים או אפילו יקרא הריסה. לרוב יהיה מדובר בעבודת קידוח בטון או ניסור בטון מה שמקל על התהליך מבחינת המסיביות וההיקף שלו אך מתאפשר בעזרת מכשירים מיוחדים ועבודה יותר מדויקת. כמובן שזאת נעשה על ידי בעלי מקצוע.

 

דגשים במהלך הריסות

לא משנה באיזה סוג הריסות מדובר, ישנם כמה דגשים אשר חשוב לשים לב אליהם כאשר מתכננים או מבצעים עבודת הריסות. בעל המקצוע חייב להכיר את כל הדגשים על מנת לספק עבודה מקצועית ברמה גבוהה, אך כדאי שגם אתם, מזמיני השירות תכירו, על מנת ליצור עבורכם ודאות וגם בטחון בבעל המקצוע שמגיע לביתכם.

דגשים במהלך הריסות

 

סריקת האיזור

טרם התחלת העבודה, בעל המקצוע חייב להבין מה ההיקף או השטח שבו הוא הולך לעבוד. כלומר להבין על מה חייבים לשמור, היכן עוברות תשתיות שחשוב לא לפגוע בהם, וכמובן, מה ההיקף של ההליך הריסות שעליו לבצע. כמובן שאת הסיור חשוב שדיירי המבנה יובילו, על מנת לתת דגשים לבעל המקצוע כדי לשמור על המבנה כמה שאפשר.

 

בחירת מכשיר

כמו בכל עבודה אחרת, אשר מבצעים אותה באמצעות מכשירים. בעל המקצוע חייב לבחור את המכשיר אשר ישרת אותו בעת ביצוע העבודה. כמובן שהוא מוסמך על כמה מכשירים ועל כן באמת יכול לבחור את זה שהכי מתאים למשימה, לעבודה הספציפית של הריסות, חיתוך בטון או תיקון אמבטיה לצורך העניין. הריסות מתבצעות על ידי מכשירים מאוד גדולים או אפילו יחסית קטנים, הכל כתלות במטרת ההריסה.

 

קביעת מחיר הריסות

דגש כזה כנראה גם הכי מעניין אתכם. קביעת מחיר הריסות. קשה לאמוד את המחיר שיהיה לבסוף בגלל שלא ברור מה יהיה ההיקף של העבודה. חשוב להבין כי המחיר נקבע בהתאם לגודל המבנה או ההרס שבעל המקצוע ביצע במבנה. באם ההרס בהיקף קטן יחסית, הגיוני כי גם המחיר יהיה יחסית זול יותר אל מול הריסות של מבנה שלם.

 

פינוי

חשוב להבין כי לאחר ביצוע הריסות של מבנה או אפילו רק של קיר, נותרים חלקים מהבטון או החומרים ממנו בנוי המבנה. למרות שהעבודה נקראת הריסות, גם פינוי ההריסות הוא חלק מהשירות שבעל מקצוע צריך לתת לכם. איסוף ופינוי כל השברים על מנת להשאיר את הבית שלכם נקי ומסודר, למרות שהתבצעה עבודה מאוד גדולה בבית או בכל סוג אחר של מבנה.

 

סכנה ובטיחות

בגלל שמדובר בעבודה שעלולה להיות מסוכנת (התעסקות עם חומרים כבדים ומכשירים מסוכנים) חשוב לתת דגש גדול על בטיחות העובדים וגם דיירי המבנה, הן בשלב ההריסה עצמה והן בשלב הסידור. תאונות עבודה יכולות להיגרם בקלות בגלל היסח דעת. לכן כדאי לבצע מראש סריקה של האיזור ושל המכשיר על מנת להבין היכן יכול להיגרם פוטנציאל בטיחותי ולמנוע אותו כמה שאפשר.

 

כמה עולה הריסות?

מחיר הריסות מבנים הוא כתלות באיזה חלק בבית הורסים ומה גודל ההרס. על מנת לקבוע בעבור הריסות מחיר סופי, מסכמים את כמות המטרים או מידת העומק שהיה צורך להרוס. כלומר, המחיר הוא כתלות בכמה מטרים מתוך הקיר הרסו לעומת הרס כללי של כל הקיר.

כמובן שמידת המורכבות של ההריסה גם משפיעה על המחיר הסופי, באם ההריסה היא של כל המבנה ועל כן יחסית פשוטה אך דווקא הפינוי נהיה יותר קשה בגלל הכמות הגדולה של חומרים ושברי חומרים שיש לאסוף ולפנות.

 

מחירון הריסות כללי

שירות מחיר
הריסות 750 ₪
הריסות תקרה אקוסטית החל מ-50 ₪ למטר
הריסת קיר משותף החל מ-100 ₪ למטר