קידוח פתחים

מחפשים קידוח פתחים? ריכזנו עבורכם את קבלני הבטון המומלצים ביותר, כאלו שיודעים לשלב בין מקצועיות גבוהה, שירות אדיב ועמידה בתו האיכות הנוקשה של "המקצוענים", הזמינו את קבלני הבטון עכשיו:

השימוש בקידוח בטון בא לידי שימוש במקרים רבים ומגוונים, אשר כל מהם נועד לענות על צורך אחר. כך, לדוגמא, קידוח פתחים נועד על מנת לייצר פתחים שונים באדמה או בבטון למגוון צרכים. אך כיצד מתבצע תהליך קידוח פתח? אצלנו תוכלו למצוא את כלל שירותי קידוח הבטון לרבות כל צורך שהוא בהליכי קידוחי פתחים. כלל השירותים שלנו ניתנים באיכות ובמקצועיות על ידי צוותי עבודה מנוסים ומיומנים, אשר יעניקו לכם שירות אדיב, חם ומקצועי מאין כמוהו, וכמובן יענו על הצורך שלכם בצורה מיטבית.

 

קידוח פתחים – מה הכוונה?

קידוח פתחים אמנם עלול להישמע מעט מבלבל, או לא, אך בכדי שנוכל להבין אודות תהליכי קידוחי פתחים, נצטרך להבהיר מה זה קידוח פתחים באופן ברור. אם כן, כפי שאולי משמע מכך, קידוח פתחים הוא הליך קידוח, לרוב קידוח בטון, אשר נועד ליצירת פתחים שונים בקרקע. תהליכי קידוח הפתחים נחשבים פשוטים באופן יחסי, מאחר שאופן הביצוע שלהם אינו דורש סיבוכים רבים או אתגרים מיוחדים.

 

מתי נזדקק לתהליכי קידוח פתחים?

כמו בכל תחום שהוא הקשור לקידוח, ובמיוחד לקידוח בטון, גם לתהליך קידוח פתחים ישנם מספר שימושים אשר ניתן להביא לידי ביטוי במסגרת העבודה הנקראת קידוח פתחים.

  1. קידוח פתחי ביוב – השימוש העיקרי בקידוחי פתחים הוא עבור יצירת פתחי ביוב. פתחים אלו, אשר לרוב מצויים ברחוב אך גם מצויים בבתים ובכל מבנה שהוא, צריכים להיעשות כנגד הבטון, ועל כן קידוח פחים הוא הדרך היעילה והמדויקת ביותר.
  2. קידוח פתחי ניקוז – כמו פתחי ביוב, גם קידוח פתחים ליצירת פתחי ניקוז הוא הדרך היעילה ביותר לבצע את הפתח עבור ניקוז. הניקוז יכול להיות ניקוז בחצר הבית, ויכול להיות ניקוז עבור מגרשים גדולים הרבה יותר.
  3. קידוח פתחים שונים – קידוח פתחים משמש אותנו גם עבור מקרים אחרים שאינם נכנסים תחת כותרת אחת, אך עדיין נחשבים בתהליך זה כגון פתח למרזב, לפתחי אוורור ועוד.

 

כל מה חשוב לדעת על קידוח פתחים

תהליך קידוח פתחים עלול להעלות שאלות רבות בנידון. על כן, לפניכם כל מה שחשוב לדעת על התהליך, ההכנות והסכנות שבתהליך העבודה.

 

אופיו של תהליך קידוח פתחים

תהליך קידוח פתחים מורכב משלושה שלבים עיקריים אשר נועדו לספק מענה מיטבי על הצורך. השלב הראשון נועד לתכנן את מהלך העבודה בצורה קפדנית ככל הניתן, מטרתו של השלב השני היא לבצע את הקידוח הרצוי והשלב השני נועד על מנת לסדר ולנקות את הלכלוך שנוצר במהלך תהליך הקידוח עצמו.

 

איך להתכונן לתהליך?

בכדי להתכונן כראוי לתהליך קידוח פתח באשר הוא, ישנם מספר דברים שיש לדאוג להם. ביניהם, מקור חשמל, לרוב תלת פאזי, מקור מים, שטח עבודה נקי מגורמים שעלולים לפגוע או להיפגע מתהליך הקידוח עצמו וכו'.

 

סכנות

חלק מכלל הסכנות העיקריות הנמצאות בתהליך קידוח פתחים הן הסכנות מכלי העבודה החדים, וכן משבבים שעלולים לעוף במהלך הקידוח. עם זאת, בעל מקצוע מיומן, יודע כיצד לעבור את תהליך הקידוח בבטחה וללא פגע כלל.

 

 

כמה עולה קידוח פתחים?

כשמדובר על מחיר קידוח פתחים, העניין מעט מורכב. מאחר שכל תהליך הינו בעל מאפיינים שונים וצרכים שונים, עבור כל קידוח פתחים מחיר השירות משתנה בהתאם. עם זאת, ניתן לומר כי המחיר ההתחלתי של כלל תהליכי קידוח הפתחים עומד על כ – 200 ש"ח. חשוב להדגיש שמחיר זה התחלתי בלבד, והוא יכול לעלות באופן ניכר.

 

מחירון קידוח פתחים כללי

קידוח פתחים החל מ – 200₪‏
קידוח חור לקמין החל מ – 350₪‏
קידוח 4 צול החל מ – 150₪‏

תהליך קידוח פתחים נמשך מספר שעות עבודה. במקרים חריגים, העבודה יכולה להמשך ימי עבודה בודדים.

לקידוח בטון יש יכולות רבות אשר מעניקות לעבודה מול בטון מראה נוח, פשוט וחשוב מכל – יעיל.

מציאת בעל מקצוע איכותי יכולה להיעשות במגוון דרכים ביניהם חיפוש אחר חוות דעת טובות ככל הניתן אודות בעל המקצוע הנתון.

בכדי לייעל תהליך קידוח בטון ניתן להיערך מראש לכל תרחיש ודבר שניתן להכין מראש, ובכך למנוע עיכובים מיותרים בתהליך עצמו.

נווטו במאמר לפי נושאים