ניסור בטון בבית

תהליך ניסור בטון בבית הוא אחד מתהליכי ניסור הבטון הנפוצים והשכיחים ביותר שיש בהם שימוש. תהליך זה כולל מנעד רחב של שימושים וניתן לעשות בו שימוש רחב לצרכים רבים ושונים ברחבי הבית, מפתיחת פתח קטן ליצירת חלון בשירותים, ועד להורדה של קיר שלם לצורך הרחבת חדר בעזרת ניסור בטון. אם כן, מהם כלל השימושים של תהליך ניסור בטון בבית, וכיצד הוא בכלל מתבצע? זקוקים ליצירת פתח בקיר להתקנת דלת? רוצים להתקין חלון חדש בקיר? הגעתם למקום הנכון! אצלנו תוכלו למצוא שירותי ניסור בטון בבית לכל צורך שהוא ומכל סיבה שהיא. אנו מספקים שירותי ניסור בטון איכותיים ואסטתיים מאין כמוהם. כל זאת ועוד מבטיח לכם תהליך אמין, איכותי, מקצועי ונעים.

 

ניסור בטון בבית – כל מה שחשוב להכיר

תהליך ניסור בטון בבית אינו רחוק במשמעותו ביחס לשמו. אם כן, כפי שניתן להסיק, תהליך ניסור בטון בבית הינו תהליך של ניסור בטון לצרכים שונים בבית כגון פתיחת פתח לדלת חדשה, יצירת פתח לחלון חדש וכדומה. כמו כן, תהליך זה אינו שונה בהרבה מתהליך שגרתי של ניסור בטון, וגם הוא כולל מרכיבים שונים אשר משתנים בהתאם לצורך הספציפי. את תהליכי ניסור הבטון נהוג כמובן לבצע על ידי בעלי מקצוע מנוסים ומומחים בתחום, אשר יאפשרו ויבטיחו לכם תהליך איכותי ויעיל ככל הניתן.

 

כיצד מתבצע תהליך של ניסור בטון בבית

כאמור, תהליך ניסור בטון בבית אינו שונה בהרבה מכל תהליך ניסור בטון שגרתי אחר. אי לכך, גם תהליך זה מורכב משלושה שלבים עיקריים אשר מאפשרים לבצע תהליך איכותי, יעיל ובטיחותי בהרבה.

 

שלב ראשון: תכנון

השלב הראשון בתהליך ניסור בטון בבית הוא הבנה מעמיקה והכרה של הצורך הספציפי תוך התחשבות בכלל מרכיביו, לשם בנייה של תמונת מצב מדויקת ככל הניתן אודות הצורך. אם כן, כחלק מתהליך זה אוספים אנשי המקצוע מידע שונה אודות הצורך כגון מהו בכלל הצורך, מהן תכונות הבטון השונות לרבות עובי, סוג וכו', מהן הדרכים האפשריות לביצוע ניסור הבטון עצמו וכן הלאה.

 

שלב שני: ניסור הבטון ומתן מענה על הצורך

השלב השני הוא השלב העיקרי והמהותי ביותר בתהליך. שלב זה כמובן הוא שלב הניסור עצמו ובמהלכו מסופק הצורך עליו יש לענות בעזרת ניסור הבטון. כאמור, שלב זה מתבסס על השלב הראשון ולכן אין צורך לבצע בו עבודה רבה כל כך מלבד הניסור עצמו. במקרים מסוימים, במידה והדבר לא נעשה בשלב הראשון, טרם ביצוע הניסור יש לשרטט את המקומות בהם יש לעבור עם המסור או המקדח על מנת לקבל תוצאה מדויקת ואיכותית יותר.

 

שלב שלישי: ניקיון

השלב השלישי והאחרון הוא למעשה שלב הניקיון לאחר סיום כל עבודות הניסור. מאחר ותהליך ניסור בטון מביא עמו פסולת בנייה, יש לבצע פינוי של שאריות הבטון אל תוך מיכלי אשפה המיועדים לחומרי בנייה, וכן יש לבצע זאת בדרכים מקובלות וחכמות בכדי לא להסב נזק למבנה עצמו.

 

מתי נעשה שימוש בתהליך של ניסור בטון בבית

השימוש בתהליך ניסור בטון בבית יכול לבוא לידי ביטוי במובנים ובהיבטים רבים. זאת מאחר שהשימוש בתהליכי ניסור הבטון עצמם הוא הרחב ביותר בכל הנוגע לניסור בטון בחלקים שונים בבית. אם כן, בין כלל תהליכי ניסור הבטון בבית ניתן למצוא מספר תהליכים עיקריים:

  1. ניסור בטון ליצירת פתחים – ישנם מקרים רבים, בין אם מדובר בתהליך הבניה עצמו של הבית ובין אם לאחר מספר רב של שנים, בהם מתעורר צורך לשימוש בתהליך ניסור בטון לצורך יצירת פתח כלשהו בקיר או בתקרת הבטון. צורך זה יכול לבוא לידי ביטוי ביצירת פתח לצורך התקנת חלון, התקנת דלת, התקנה של ונטה בשירותים ועוד.
  2. ניסור בטון להסרה של חלק מסוים בבית – שימוש נוסף בשירותי ניסור בטון בבית הוא לצורכי הסרה מלאה או חלקית של קיר, גג או רצפה. צורך זה בא לידי ביטוי כאשר יש רצון לבצע הרחבה של חלק מסוים בבית.
  3. ניסור בטון לשם גילוי תקלות בתשתית – שימוש נוסף אך פחות נפוץ בניסור בטון בבית או לצורכי איתור תקלות שונות בתשתיות. מאחר שהתשתיות השונות ממוקמות מאחורי אחד מכותלי הבית, כאשר עולה חשד לתקלה בתשתית, יש להגיע אל התשתית הלקויה בכדי לסדר אותה. לשם כך נעשה לעיתים שימוש בניסור בטון.

 

כמה עולה ניסור בטון בבית?

מחיר ניסור בטון בבית יכול להשתנות מהקצה אל הקצה בין תהליך אחד לאחר בשל גורמים רבים. זאת מאחר שלכל תהליך ניסור בטון בבית יש תכונות שונות כגון כמות הבטון העומד בפני ניסור, הצורך בתהליך ניסור הבטון, סוג כלי העבודה הבאים לידי שימוש, רמת מורכבות ביצוע העבודה ביחס לבית ועוד. כמו כן, לכל תהליך ניסור בטון בבית מחיר שונה בהתאם לבעל המקצוע המבצע את התהליך. זאת בשל העובדה כי כל בעל מקצוע מספק את שירותי עבודתו בעבור סכום אחר בהתחשב בשיקוליו האישיים.

 

מחירון ניסור בטון בבית כללי

ניסור בטון בבית החל מ – 150₪‏
ניסור בטון בכבל יהלום החל מ – 190₪‏
ניסור בטון למסתור כביסה החל מ – 800₪‏

כל תהליך ניסור בטון בבית זקוק לגורמים אחרים, כאשר גורם אחד משותף לכולם הוא הגישה לתשתית חשמל לצורכי הפעלת כלי העבודה. אם כן, את הפירוט הרלוונטי ניתן לשאול מבעל המקצוע טרם ביצוע העבודה.

משך הזמן שלוקח לבצע תהליך ניסור בטון כלשהו משתנה ממקרה למקרה בהתאם לגורמים רבים כגון כמות ניסור הבטון הדרושה, רמת מורכבות ביצוע תהליך הניסור ועוד.

כן. קיימים תהליכי ניסור בטון עבור כל גורם שהוא הנמצא בבית במגוון דרכים לביצוע. זאת בכדי לאפשר ניסור בטון עבור כל חלק בבית מבלי להיתקע ללא פתרון.

בתום כל תהליך ניסור בטון, על החברה המספקת לכם את שירותי ניסור הבטון לדאוג כי מתרחש פינוי של שאריות הבטון אל תוך מיכלי אשפה מתאימים לפסולת בנייה.