קידוח בטון במפעל

מחפשים קידוח בטון במפעל? ריכזנו עבורכם את קבלני הבטון המומלצים ביותר, כאלו שיודעים לשלב בין מקצועיות גבוהה, שירות אדיב ועמידה בתו האיכות הנוקשה של "המקצוענים", הזמינו את קבלני הבטון עכשיו:

הצורך בתהליכי קידוח בטון, אינו קיים אך ורק עבור מבני מגורים. מבנים נוספים כגון בתי עסק, משרדים ומפעלים, זקוקים גם הם לתהליך קידוח הבטון באותה מידה. כך למשל, תהליך קידוח בטון במפעל, יכול לשמש עבור אוורור, העברת תשתיות ועוד. זקוקים לקידוח בטון במפעל שלכם. תשמחו לדעת שאתם יכולים להיות רגועים – הגעתם למקום הנכון. אצלנו תוכלו לקבל שירות איכותי, מקצועי ואמין של קידוח בטון במפעל עבור כל צורך שהוא. כל זאת, ניתן במחירים נוחים לכל כיס, במקביל לעבודה מקצועית ויעילה.

 

לשם מה צריך קידוח בטון במפעל?

השימוש בתהליך קידוח בטון במפעל אינו שונה בהרבה מתהליכי קידוח בטון אחרים. אם כן, לפניכם השימושים העיקריים הנעשים בקידוח בטון עבור מפעלים.

  1. קידוח בטון עבור העברת צינורות פליטת אדים וגזים.
  2. קידוח בטון עבור העברת צינורות של מכונות בין מפלסים שונים.
  3. קידוח בטון במפעל עבור יצירת תעלות לאוורור ומיזוג אולמות המפעל.
  4. קידוח בטון במפעל עבור יצירת תעלות בקירות, בתקרה וברצפה עבור העברת תשתיות חשמל, מים וכו'.

כמובן שיכולים להיות שימושים נוספים לתהליך קידוח בטון במפעל, אך אלו הם העיקריים שביניהם.

 

כיצד להתכונן לתהליך קידוח בטון במפעל?

על מנת להתכונן כראוי לתהליך קידוח בטון במפעל, ישנם מספר דברים שמומלץ לעשות, ומספר דברים שיש לדאוג להם.

 

תשתית חשמל

מאחר שכלי העבודה לקידוח בטון פועלים בעזרת חשמל, יש לדאוג למקור חשמל, לרוב תלת פאזי, אשר נמצא בקרבת מקום. במידה ואין, יש לעדכן את חברת קידוח הבטון, בכדי שאלו יוכלו להיערך בהתאם.

 

מקור מים

מאחר שרוב תהליכי קידוח הבטון מתבצעים בעזרת מים אשר מפחיתים את החום שנוצר בעת החיכוך בין מקדחי הבטון לבטון עצמו, יש לדאוג לחיבור מים בקרבת שטח העבודה. במידה ואין ,יש לעדכן את צוות העבודה בדבר, טרם הגעתם למקום.

 

שטח עבודה סטרילי

מאחר שתהליך קידוח בטון במפעל מתבצע עם כלי עבודה מסוכנים, וכן עלול להפיל חלקי בטון במהלך העבודה, יש לדאוג ששטח העבודה יהיה נקי מכל דבר שאינו צריך להיות בו ועלול לפגוע או להיפגע מתהליך העבודה.

 

 

מה כולל תהליך קידוח בטון במפעל

תהליך קידוח בטון במפעל כולל מספר דברים אשר מאפשרים לצוות הפועלים לספק עבור הלקוח את התוצר האיכותי ביותר שניתן. בין כלל הדברים, אלו הם העיקריים:

  1. עבודה מסודרת ומאורגנת – בעזרת תכנון עבודה מפורט המבוסס על נתוניו השונים של הצורך הספציפי, מבצעים הפועלים את קידוח הבטון בצורה יעילה, מקצועית, בטוחה ומדויקת.
  2. ניקיון – בתום כל תהליך קידוח בטון איכותי, מנקה צוות העבודה את שטח העבודה אשר התלכלך משאריות בטון ואבק בטון במהלך הקידוח.

 

כמה עולה קידוח בטון במפעל?

מחיר קידוח בטון במפעל משתנה ממקרה למקרה בהתאם לגורמים שונים לרבות כמות קידוח הבטון הדרושה וכן עובי המקדח הדרוש. עם זאת, גורמים נוספים גורמים לכך שלכל תהליך קידוח בטון במפעל מחיר שונה כגון רמת מורכבות העבודה ואף שיקוליו האישיים של מבצע העבודה.

 

מחירון קידוח בטון במפעל כללי

קידוח בטון במפעל החל מ – 200₪‏
קידוח בטון למזגן החל מ – 300₪‏
קידוח בטון לקמין החל מ – 500₪

לכל תהליך קידוח בטון במפעל ישנו פרק זמן שונה הדרוש לביצועו המלא. משך זמן זה, מושפע ממגוון של גורמים כדוגמת כמות הבטון שיש לקדוח, רמת מורכבות העבודה, עובי וקושי הבטון וכדומה.

לא. ניתן לבצע עבודות עם בטון במגוון דרכים כגון ניסור בטון, שבירה וכו'. עם זאת, קידוח בטון היא אחת הדרכים היעילות והנוחות ביותר לביצוע עבודות שונות עם בטון מכל סוג שהוא לרבות בטון מזוין.

ההבדל המהותי בין קידוח בטון לניסור בטון, הוא כלי העבודה הבאים לידי שימוש. באחד, נעשה שימוש במקדחי יהלום, ואילו בשני, כפי שניתן להבין, נעשה שימוש במסור יהלום.

בכדי לקבל מחיר לקידוח בטון באופן אישי, יש לבקש מבעל המקצוע הצעת מחיר המבוססת על הצורך האישים ועל נתונים שונים.

נווטו במאמר לפי נושאים