קידוחים בגובה

מחפשים קידוחים בגובה? ריכזנו עבורכם את קבלני הבטון המומלצים ביותר, כאלו שיודעים לשלב בין מקצועיות גבוהה, שירות אדיב ועמידה בתו האיכות הנוקשה של "המקצוענים", הזמינו את קבלני הבטון עכשיו:

עבודות קידוח, לרבות עבודות קידוח בטון, יכולות להתבצע בדרכים רבות, במקומות שונים ובעבור צרכים שונים ומגוונים. כל אלו, מיועדים לענות על צורך בקידוח בכל מצב. אם כן, מה עושים כאשר יש צורך בקידוח במקומות גבוהים? התשובה – קידוחים בגובה. אצלנו תוכלו למצוא קידוחים בגובה עבור כל צורך שהוא, החל מקידוחים לפתחי אוורור, ועד קידוח בגובה לצרכי ארובות במפעלים. אנשי המקצוע שלנו יבטיחו לכם תהליך איכותי, אשר יספר מענה מיטבי לצורך האישי שלכם.

 

מהם קידוחים בגובה ומתי נזדקק להם?

קידוחים בגובה, כפי שניתן להבין משמם, נועדו על מנת לבצע עבודות קידוח לצרכים שונים, אשר צריכים להיעשות בגובה ולא על פני הקרקע. תהליכים אלו דורשים תכנון ועבודה שונים במעט, ועל כן סופחו לסוג קידוח מיוחד. אם כן, אלו הם המקרים העיקריים בהם נשדקק לקידוח בגובה.

  1. קידוח בגובה עבור יצירת חורים לפתחי אוורור.
  2. קידוח בגובה עבור יצירת פתחים לצנרת.
  3. קידוח בגובה עבור ארובות לרבות ארובות של מפעלי תעשייה.

 

איך מתבצע תהליך קידוח בגובה?

על מנת לבצע עבודות של קידוחים בגובה בצורה יעילה, איכותית ככל הניתן וכן בטוחה ביותר, ישנם שלושה שלבים שצריך לבצע.

 

 שלב ראשון – תכנון מהלך הקידוח

השלב הראשון בתהליך קידוח בגובה דורש מצוות העבודה לתכנן כל שלב ושלב בהתאם לצורך הנתון, וכן בהתאם לנתונים הקשורים לשטח העבודה. כמו כן, מאחר שמדובר על עבודה בגובה, ההכנות והתכנון חשובים עוד לשמירה על בטיחות כללית בתהליך.

 

שלב שני – ביצוע הקידוח בגובה

השלב השני בעבודה הוא שלב הביצוע של העבודה בפועל. שלב זה כמובן, נועד על מנת לבצע את הקידוח הדרוש, בגובה הרצוי ובהתאם לתכנית העבודה.

 

שלב שלישי ואחרון – ניקיון שטח העבודה

מאחר שכל תהליך קידוח באשר הוא מותיר אחריו לכלוך לרבות אבק וחלקי בטון, תהליך קידוח איכותי ינקה, במידת הצורך כמובן, את שטח העבודה בתום התהליך. שלב זה מהווה את החותם הסופי של העבודה ושל המענה על הצורך של הלקוח.

איך להיערך לקידוחים בגובה?

על מנת לבצע קידוחים בגובה בצורה הטובה, היעילה והבטוחה ביותר, ישנם מספר דברים שתוכלו לעשות מראש, ולהכין טרם הגעת צוות העבודה.

  1. בדקו כי יהיה מקור חשמל ומים באזור העבודה, בין אם מקור אשר נמצא במקום, ובין אם גנרטורים אשר יובאו על ידי צוות העבודה.
  2. נקו את שטח העבודה מכל גורם אשר עלול לגרום נזק לתהליך העבודה, או להיפגע במהלכו.
  3. וודאו כי אתם יודעים בדיוק מהו הצורך ומהם התנאים בשטח העבודה. זאת על מנת שתכנון העבודה יהיה מיטבי.

 

כמה עולה קידוחים בגובה?

לכלל שירותי קידוחים בגובה מחיר התחלתי העומד על כ – 150 ש"ח. עם זאת, חשוב לזכור כי זהו מחיר התחלתי בלבד, ועניין מחיר קידוחים בגובה הוא עניין אשר משנה בהתאם לאופיו ולמטרתו של תהליך הקידוח הנתון. אם כן, מחיריהם של קידוחים בגובה משתנים בהתאם לגורמים שונים כגון מורכבות העבודה, כמות הקידוחים הדרושה ועוד.

 

מחירון קידוחים בגובה כללי

קידוחים בגובה החל מ – 150₪‏
קידוח פתחים החל מ – 300₪‏
קידוח חור למזגן החל מ – 300₪‏

כפי שניתן להבין מהשם של כל אחד מהתהליכים, קידוחים בגובה הינם תהליכי קידוח אשר אינם מתבצעים על הקרקע אלא על משטח הרמה בגובה. לעומת זאת, תהליכי קידוח רגילים מתבצעים לרוב על קרקע יציבה.

חיפוש אחר בעל מקצוע המספק שירותי קידוח בגובה יכול להיעשות במגוון דרכים כאשר העיקרית ביניהם היא בעזרת חיפוש פשוט באינטרנט אחר "בעל מקצוע לקידוחים בגובה".

תהליכי קידוח בגובה נמשכים בדרך כלל לאורך של מספר שעות עבודות, עד יום עבודה שלם. במקרים חריגים בהם נדרשת עבודה רבה, יכול התהליך להמשך אף מספר ימי עבודה.

מה תפקיד המים בקידוח בטון בגובה?

נווטו במאמר לפי נושאים