ניסור בטון של פתח חלון מקלט

בימינו אנו, כל מבנה חדש אשר נבנה בין אם בניין דירות, בין אם בית פרטי, בין אם משרד וכו', נדרש לכלול חדר אחד לפחות בבניין או בבית, אשר מהווה חדר מקלט מפני טילים רקטות, וכל התקפה שהיא אשר עלולה להרוס את המבנה עצמו, מלבד המקלט.

כמו כן, רוב המקלטים כוללים חלון לשם אוורור ותאורה יומיומית. על כן, בתהליך בניית מקלט, נדרש לשלב תהליך ניסור בטון של פתח חלון מקלט, אשר מאפשר את יצירת פתח החלון והתקנתו במקלט.

אצלנו תוכלו למצוא שירותי ניסור בטון של פתח חלון מקלט אשר מתבצעים באופן איכותי ומקצועי. שירותי ניסור הבטון שלנו מתבצעים על ידי צוותי עבודה מנוסים, אשר מבטיחים לכם תהליך יעיל ואסתטי, שיאפשר לכם התקנת חלון במקלט באופן מדויק.

 

בונים בית חדש? זקוקים לבניית מקלט? חייגו עכשיו לקבלת שירותי ניסור בטון של פתח חלון מקלט – 077-804-9579.

 

מהו תהליך ניסור בטון של פתח חלון מקלט

כפי שניתן להבין משמו, ניסור בטון של פתח חלון מקלט הינו תהליך ניסור בטון בחדרי מקלטים, לצורך יצירת פתח המיועד להתקנת חלון. תהליך זה שונה מכל שאר תהליכי ניסור בטון הקיימים, מאחר שמקלט מורכב מבטון בעובי שונה מהרגיל, אשר מעניק לו את יכולת העמידות הרבה שלו. אי לכך, תהליך ניסור בטון של פתח חלון מקלט מהווה תהליך מאתגר מעט יותר, ודורש ידע וכלי עבודה מיוחדים לשם כך.

 

מהם הדברים הייחודיים לתהליך ניסור בטון של פתח חלון מקלט

כאמור, תהליך ניסור בטון של פתח חלון מקלט שונה משאר תהליכי הבטון האחרים. שוני זה מתבטא בכמה היבטים שונים. ראשית, תכונות הבטון. בטון אשר מרכיב מקלט, צריך להיות חזק בהרבה מכל חדר או מבנה אחר שנבנה בשל תפקידו. אי לכך, תהליך הניסור של בטון במקלט אינו תהליך רגיל, והוא דורש גורמים מיוחדים.

שנית, עניין הבטיחות. מאחר ומדובר במקלט, ניסור הבטון אינו יכול להיעשות ביד חופשית בדומה לכל שאר תהליכי הבטון, וישנן תקנות לפיהם צריך לבצע את הניסור. אי לכך, ניסור בטון מקלט מהווה אתגר גדול יותר.

 

מה יש לוודא טרם תחילת תהליך ניסור הבטון

תהליך ניסור בטון של פתח חלון מקלט, בדומה לכל תהליך ניסור בטון שהוא, דורש מספר משאבים בין אם חומריים ובין אם לא, בכדי להתבצע באופן יעיל ואיכותי.

 

מקור חשמל

מאחר שכלי העבודה איתם מתבצע תהליך הניסור חשמליים ברובם, יש צורך במקור חשמל קרוב למקום הביצוע. במידה ולא קיים, יש ליידע את חברת העבודה בכדי שתוכל להיערך עם מקור חשמל נייד בהתאם. כמו כן, על מקור החשמל להיות חזק דיו בכדי שיוכל להפעיל את כלי העבודה ולא להעמיס על המעגל החשמלי יתר על המידה.

 

מקור מים

מאחר שתהליך הניסור כולל חיכוך גדול מאוד בין כלי העבודה לבטון, יש צורך בהתזת מים על הבטון לאורך כל תהליך הניסור בכדי למנוע שריפה של הבטון או של כלי העבודה. כמו כן, לעיתים ישנם דרישות מסוימות לאופן ההתזה ועל כן יש ליידע גם כאן את חברת העבודה טרם הגעתם למקום אודות מקור המים.

 

מידע אודות סוג הבטון

מפאת העובדה שלכל בטון יש תכונות שונות, במיוחד לבטון המרכיב מקלט, לכל בטון קיימים כלי עבודה שונים אשר ניתן לנסר בעזרתן את הבטון. על כן, יש לוודא מראש מהו סוג הבטון המצוי במקלט, ובמידת הצורך ליידע את אנשי המקצוע הרלוונטיים.

 

בטיחות מעל הכל – ממה יש להיזהר בתהליך ניסור בטון של פתח חלון מקלט

תהליך ניסור בטון של פתח חלון מקלט מהווה סכנה רבה בשל היבטים שונים:

  1. עבודה עם כלים מסוכנים – כלי הניסור השונים מהווים סכנה רבה הן למי שאינו יודע לתפעל אותם, ואין למי שכן. זאת מאחר שכלי עבודה לניסור בטון הינם כלי חדים מאוד ומהירים מאוד, על כן האפשרות להיפגע מהם אנושות קיימת ובמידה רבה.
  2. עבודה עם פסולת בניה כבדה – מאחר שמדובר בניסור בטון, פלטות הבטון אשר מתקבלות כשאריות הן פלטות בטון גדולות, במיוחד במקרים של פתח חלון מקלט, ועל כן יש להיזהר מאוד בעת ניתוק שאריות הבטון מהקיר.
  3. עבודה עם חשמל ומים – כאמור, עבודת הניסור זקוקה לחשמל ולמים כאחד. אי לכך, סכנת ההתחשמלות גדולה ורבה, וחלה חובה להיזהר שמא תווצר שריפה ממגע המים עם החשמל.

 

כמה עולה ניסור בטון של פתח חלון מקלט?

מחיר ניסור בטון של פתח חלון מקלט עומד על מחיר התחלתי של כ 500 ש"ח. עם זאת, לכל תהליך ניסור בטון של פתח חלון מקלט מחיר שונה בהתאם לגורמים ולתכונות השונות אשר עלולות להשתנות מפעם לפעם. בין תכונות אלו ניתן למצוא את גודל החלון הרצוי, סוג הבטון המשפיע על כלי העבודה הנדרשים ועוד.

 

מחירון ניסור בטון של פתח חלון מקלט כללי

ניסור בטון של פתח חלון מקלט החל מ – 500₪‏
ניסור רצפת בטון החל מ – 300₪‏
ניסור צינורות בטון החל מ – 450₪‏