ניסור בטון עבה

ישנם תהליכי ניסור בטון רבים אשר נבדלים זה מזה בשל שוני בתכונות רבות אשר מאפיינות כל תהליך ניסור בטון באשר הוא. אם כן, בין תהליכי הניסור השונים, ניתן למנות תכונה בולטת אשר משפיע ומהווה תהליך ניסור בפני עצמה גם כן, והיא עובי הבטון, אשר מאופיינת עם תהליך ניסור בטון עבה. אם כן, כעת נשאלות שאלות כגון מה מאפיין הליך ניסור בטון זה? כיצד תהליך זה מתבצע?ועוד.

אצלנו תוכלו למצוא שירותי ניסור בטון איכותיים במיוחד עבור כל עובי בטון שהוא, ובמיוחד עבור צורך בתהליך ניסור בטון עבה. אנו מבצעים את תהליכי הניסור עבור בטון עבה בעזרת כלי ניסור איכותיים ומתקדמים אשר מייעלים את תהליך הניסור והופכים אותו תהליך ומדויק הרבה יותר.

 

זקוקים לניסור של בטון עבה במיוחד? התקשרו אלינו עוד היום לקבלת שירותי ניסור בטון עבה – 077-804-9579.

 

מהו תהליך של ניסור בטון עבה

תהליך ניסור בטון עבה, כשמו כן הוא, תהליך אשר נועד לביצוע ניסור של בטון אשר עומד בקריטריונים מסוימים שמוציאים אותו מסוגי הבטון אשר ניתנים לניסור וקידוח בדרכים ה"רגילות". קריטריונים אלו כמובן, מתייחסים בעיקר לעובי הבטון, כך שברוב המקרים, בטון אשר נעמד על עובי של יותר מכ-60 ס"מ, נחשב עבה ודורש אופן ניסור בהתאם. אי לכך, תהליך ניסור בטון עבה נחשב מיוחד ומחירו בהתאם גם כן.

 

כיצד ניתן לבצע תהליך ניסור בטון עבה

מאחר ותהליך ניסור בטון עבה עוסק בניסור הדורש כח רב וטווח ניסור גדול באופן יחסי לשאר תהליכי ניסור הבטון, ישנם מספר אפשרויות מסוימות לביצוע תהליך של ניסור בטון עבה.

 

כבל יהלום

הדרך הראשונה לניסור בטון עבה, היא כאשר מדובר על ניסור של בטון עבה במיוחד, השיטה הבטוחה והטובה ביותר לביצוע ניסור של בטון זה היא בעזרת ניסור בכבל יהלום. התכונות של כבל זה מאפשרות לו לנסר בטון קשיח מאוד, וכן להגיע לטווח ניסור רחב, בשל אופן הניסור המיוחד שלו והעובדה כי מסור זה הוא למעשה שרשרת ארוכה במיוחד.

 

מקדח ארוך

כאשר מדובר על עובי בינוני של בטון ביחס לעובי הנחשב גדול, ניתן לבצע אותו בעזרת מקדח בטון. מקדח זה הוא מעין גליל אשר נכנס לתוך הבטון ויוצר בו חור. כך למעשה, מבצעים בעלי המקצוע מספר חורים עד למצב שבו, בעזרת דפיקות מועטות על הבטון המחורר, החלק הרצוי יפול באופן מדויק, בדיוק כפי שהדבר תוכנן מראש.

 

מסורי דיסק גדולים

דרך נוספת מיועדת לתהליכי ניסור בהם מדובר על בטון לא עבה במיוחד, אך עדיין עבה מכדי להשתמש בכלים "סטנדרטיים". דרך זו כוללת את דיסק המסור הרגיל, אך הפעם מדובר על דיסק בעל קוטר רחב מאוד, המאפשר ניסור עמוק יותר. שיט זו אינה נחשבת לבטוחה ביחס לשאר השיטות, אך עדיין היא נפוצה מאחר שהיא הפשוטה והנגישה ביותר.

 

מהן הסכנות בתהליך ניסור של בטון עבה

תהליך ניסור בטון עבה כולל מספר סכנות, חלקן משותפות לכלל תהליכי הניסור כבכל ניסור בטון שהוא, וחלקן מיוחדות לתהליך של ניסור בטון עבה.

  1. כלי עבודה – בדומה לכל תהליך ניסור בטון שהוא, גם תהליך ניסור בטון עבה מהווה סכנה בשל כלי העבודה חדים מאוד הבאים לידי שימוש. יתרה מזאת, בתהליך זה נעשה שימוש בכלי עבודה גדולים יותר מהרגיל, ועל כן הסכנה בדבר כך גוברת.
  2. משקל הבטון – מאחר ומדובר על תהליך של ניסור בטון עבה וגדול יחסית, השאריות אשר נוצרות לאחר תהליך זה הן גדולות ועבות גם כן. אי לכך, בעת הניסור עצמו, עלולים ליפול חלקים כבדים המהווים סכנה הן לציוד הניסור והן לפועלים.

 

כמה עולה ניסור בטון עבה?

מחיר ניסור בטון עבה משתנה ממקרה למקרה, בדומה לכל תהליך ניסור בטון שהוא, בהתאם לגורמים שונים כגון עובי הקיר המיועד לניסור, סוג כלי העבודה הבאים לידי שימוש, משך הזמן הדרוש לניסור הקיר, רמת מורכבות תכנון וביצוע תהליך הניסור עצמו ועוד. כמו כן, לכל תהליך ניסור בטון עבה מחיר שונה בהתאם לבעל המקצוע אשר מבצע את התהליך, שכן כל בעל מקצוע מספק את שירותיו בעבור מחירים שונים.

 

מחירון ניסור בטון עבה כללי

ניסור בטון עבה החל מ – 190₪‏
ניסור עמודי בטון החל מ – 450₪‏
ניסור צינורות בטון החל מ – 450₪‏