ניסור בטון בגן משחקים

תהליכי ניסור בטון ניתנים לביצוע עבור מגוון תחומים, כאשר בין כלל התחומים קיים גם ניסור בטון בגן משחקים. כפי שניתן להבין, תהליך ניסור בטון זה כולל ניסור מגוון של בטון המצוי בגן משחקים, כפי שכולנו מכירים. מהר מאוד נשאלת השאלה מה זה בכלל ניסור בטון בגן משחקים, מהם השימושים של תהליך זה וכיצד הוא בא לידי ביטוי?

אנו מספקים שירותי ניסור בטון בגן משחקים לכל מטרה וצורך שהוא. את כלל שירותי ניסור הבטון שלנו אנו מספקים על ידי אנשי מקצוע מנוסים ומוכשרים לעבודה עם שלל כלי ניסור וקידוח הבטון. כל זאת ועוד מסופק לכם במחירים נוחים, תוך שמירה על איכות ניסור הבטון.

 

מקימים גן משחקים חדש בשכונה? התקשרו עוד היום לקבלת שירותי ניסור בטון בגן משחקים – 077-804-9579.

 

ניסור בטון בגן משחקים – מה זה בכלל?

כשמו כן הוא, תהליך ניסור בטון בגן משחקים נועד על מנת לבצע עבודות ניסור בטון שונות לצרכים שונים בגן משחקים. גן המשחקים יכול להיות פרטי, יכול להיות באזור קהילתי מסוים, יכול להיות ציבורי לחלוטין וכו'. ברוב המקרים, תהליך ניסור הבטון יתבצע על סוג הבטון הפשוט ביותר, ועל כן תהליכי ניסור בטון בגן משחקים נחשבים פשוטים ומהירים.

 

מהם השימושים של שירותי ניסור בטון בגן משחקים

כאמור, לשירותי ניסור בטון בגן משחקים ישנם מספר שימושים, כאשר כל שימוש יכול להתבטא בדרך שונה ובאופן שונה. אם כן, בין כלל השימושים בתהליך ניסוי בגן משחקים ניתן למצוא מספר שימושים עיקריים:

  1. יצירת מתקנים – ישנם גני משחקים רבים אשר המתקנים השונים שבהם מורכבים ברובם מבטון. מתקנים אלו, אשר נקראים לעיתים מתקני אבן, כוללים מגלשות, קירות טיפוס שונים ולעיתים אף מכשולים לאופניים וכדומה. על כן, לאחר יציקת הבטון, נדרש לבצע ניסור על מנת שהמתקן יאפשר שימוש בטיחותי ונוח.
  2. חיזוק מתקנים קיימים – שימוש נוסף בניסור בטון בגן משחקים הוא בכדי לחזק את החיבור של מתקנים מסוימים לקרקע. כאשר מתקן מותקן הוא מוכנס על תוך יסודות בטון אשר מחזיקות אותו יציב. לעיתים, יסודות אלו נחלשים ויש צורך ביציקת בטון מחודשת. על מנת שהיציקה לא תהווה סכנה לציבור, יש לוודא כי היא חתוכה באופן אסתטי ובטיחותי.
  3. התקנת מתקנים חדשים – המתקנים השונים בגן המשחקים מקובעים לרצפה בעזרת יציקות בטון. אי לכך, לאחר יציקות הבטון, יש לוודא כי הבטון מנוסר באופן אחיד עם פני השטח, בכדי למנוע פציעות ותאונות של הציבור העושה שימוש בגן המשחקים.

 

כיצד מתבצע תהליך ניסור בטון בגן משחקים

תהליך ניסור בטון בגן משחקים, בדומה לכל תהליך ניסור בטון שהוא, מורכב משלושה שלבים עיקריים.

 

שלב ראשון: תכנון

השלב הראשון בתהליך הוא שלב התכנון. מאחר שמדובר בפרויקט ניסור בטון קטן באופן יחסי, תהליך זה אינו דורש הרבה מלבד הבנה מהו הבטון הדורש ניסור, אילו כלי עבודה צריכים לבוא לידי שימוש ומהי הדרך היעילה והבטוחה ביותר לבצע את הניסור.

 

שלב שני: ניסור הבטון

לאחר שהתקבלה תמונת מצב רלוונטית אודות ניסור הבטון, מגיע שלב הניסור עצמו. שלב זה מתבצע באופן כזה שלא יסב נזק למתקנים הקיימים, או לבטיחות הגן. אי לכך ובנוסף לעובדה כי הפעילות מתקיימת בשטח ציבורי פתוח, ישנם כלים מיוחדים לביצוע שלב זה, אשר נועדו על מנת למזער רעש  וסכנה.

 

שלב שלישי: ניקיון

השלב השלישי והאחרון בתהליך הוא שלב הניקיון. מאחר ומדובר בפסולת בנייה, אין אפשרות להשליך את שאריות הבטון המנוסר אל תוך פחי האשפה הרגילים. אי לכך, על צוות ניסור הבטון לדאוג לפינוי תקין וחוקי של שאריות הבטון בתום תהליך הניסור.

 

כמה עולה ניסור בטון בגן משחקים?

מחיר ניסור בטון בגן משחקים משתנה ממקרה למקרה בהתאם לרמת השימוש בניסור הבטון. כלומר, במקרים בהם יש צורך ביותר ניסור בטון, בין אם כמות גדולה יותר ובין אם מקומות רבים יותר, מחיר השירות יעלה ולהפך. כמו כן, לכל תהליך ניסור בטון בגן משחקים מחיר שונה בהתאם לגורמים שונים כגון בעל המקצוע אשר מבצע את תהליך הניסור, סוג הבטון שיש לנסר אשר משפיע על סוג כלי הניסור הבאים לידי שימוש ועוד.

 

מחירון ניסור בטון בגן משחקים כללי

ניסור בטון בגן משחקים החל מ – 200₪‏
ניסור צינורות בטון החל מ – 450₪‏
ניסור רצפת בטון החל מ – 280₪‏