קידוח בטון בעסק

תהליך קידוח בטון הוא בעל מספר רב של דרכי שימוש, ועל כן ניתן לעשות שימוש בקידוח בטון במקומות רבים ובמקרים רבים. בין מגוון המקרים הקיימים כאמור, ניתן למצוא גם קידוח בטון בעסק, אשר משמש למטרות שונות ונרחבות בבניה ושיפוץ של מבני עסקים. אם גם אתם זקוקים לעבודות שיפוץ או בניה בעסק שלכם, תשמחו לדעת שאנחנו כאן בדיוק בשביל זה. אצלנו תוכלו לקבל שירותי קידוח בטון בעסק אשר מתבצעים בצורה איכותית, יעילה ומקצועית מאין כמוהה.

 

מהו תהליך קידוח בטון בעסק וכיצד הוא מתבצע?

תהליך קידוח בטון בעסק, כפי שניתן להבין משמו, נועד על מנת לבצע קידוחי בטון בכל דבר עבור מבנה כזה או אחר של עסק. כמו כן, בין אם מדובר בחנות ובין אם מדובר בעסק משרדי, תהליך קידוח הבטון מורכב משלושה שלבים עיקריים.

 

שלב א': תכנון מהלך העבודה

השלב הראשון בתהליך קידוח בטון בעסק הוא שלב התשנון. שלב זה נועד על מנת שצוות הפועלים יוכל לבצע את עבודתו בצורה המדויקת, האיכותית, היעילה וכמובן הבטוחה ביותר שיש.

 

שלב ב': ביצוע העבודה

השלב השני נועד כולו לביצוע קידוח הבטון הנדרש לעסק. שלב זה כמובן, מתבצע בהתאם לתכנית העבודה שנבנתה בתחילה, אשר מבוססת על נתונים שונים אודות הצורך והבטון העומדים לקידוח.

 

שלב ג': ניקיון אזור העבודה

השלב השלישי והאחרון נועד על מנת לנקות את שטח העבודה משאריות הקידוח. שאריות אלו כוללות גלילי בטון וכן אבק בטון, אשר מהווים תוצר לוואי של תהליכי קידוח בטון בעסק.

 

קידוח בטון בעסק – עבור מה נזדקק לו?

כאמור, ישנם שימושים רבים עבור תהליך קידוח בטון בכלל, ועבור קידוח בטון בעסק במקרה זה. אם כן, אלו הם השימושים העיקריים של קידוח בטון בעסק.

  1. קידוח בטון בעסק עבור יצירת תעלות אוורור.
  2. קידוח בטון בעסק עבור יצירת פתח חדש לדלת או לחלון.
  3. קידוח בטון בעסק יצירת תעלות להעברה נוחה ואסתטית של תשתיות חשמל ומים.

 

מה חשוב לדעת אודות קידוח בטון?

ובכן, טרם ביצוע תהליך קידוח בטון בעסק, ישנם מספר דברים שמומלץ לכם לדעת בכדי למנוע הפתעות מיותרות בהמשך.

  1. תהליך קידוח בטון יוצר רעש, ועל כן יש לוודא שהעבודה מתבצעת בשעות מתאימות.
  2. תהליך קידוח בטון מייצר לכלוך, ועל כן מומלץ לפנות את שטח העבודה, או לכסות דברים אשר עלולים להתלכלך.
  3. תהליך קידוח בטון דורש תשתיות חשמל ומים. על כן, במידה ואלו אינן נמצאות בקרבת מקום, יש ליידע את צוות העבודה מראש.

 

כמה עולה קידוח בטון בעסק?

גורמים רבים אחראים לכך שלכל תהליך קידוח בטון בעסק מחיר שונה. בין כלל הגורמים, ניתן למנות את העובדה כי כל תהליך קידוח בטון בעסק נועד למטרה שונה, ועל כן לוקח זמן שונה ודורש מאמצים שונים. כמו כן, מחיר קידוח בטון בעסק משתנה בהתאם לבעל המקצוע אשר מבצע את העבודה, ולשיקוליו המקצועיים והאישיים.

 

מחירון קידוח בטון בעסק כללי

קידוח בטון בעסק החל מ – 150₪‏
קידוח בטון למזגן החל מ – 300₪‏
קידוח בטון 4 צול החל מ – 300₪‏