קידוח בטון באלכסון

ישנו מספר לא מבוטל של מקרים בהם תהליך עבודת קידוח הבטון שנעשתה, נחשבה ייחודית ויוצאת דופן, וכך גם תהליכי קידוח בטון באלכסון. קידוח בטון באלכסון משמש אותנו לעיתים רחוקות לשימושים כאלו ואחרים, והצורך בניסיון וידע במקרים אלו גובר משמעותית. אם גם אתם זקוקים לקידוחי בטון באלכסון מכל סיבה שהיא, הגעתם למקום הנכון. אצלנו תוכלו למצוא מגוון רחב של קידוחי בטון, לרבות קידוחי בטון באלכסון. כלל השירותים שלנו מתבצעים על ידי צוות עבודה מקצועי, מיומן ואיכותי, שיספק עבורכם שירות אדיב ומיטבי.

 

מה זה בכלל קידוח בטון באלכסון?

תהליך קידוח בטון באלכסון, כשמו כן הוא, תהליך אשר מבצע קידוח בבטון, כאשר הקידוח עצמו מתבצע בשיפוע ולא במקביל לבטון העומד בפני הקידוח. הצורך בתהליכי קידוח אלו יכול להתעורר במספר מקרים אודותם יפורט בהמשך, אך בשל העובדה כי הקידוח נעשה בשיפוע, יש צורך בכלי קידוח ייחודיים אשר מסוגלים לעבוד באלכסון.

 

מתי נשתמש בקידוח בטון באלכסון?

השימוש בתהליך קידוח בטון באלכסון אינו נפוץ כאמור, אך בכל זאת בא לידי שימוש לעיתים. אם כן, לפניכם שני המקרים העיקריים בהם נעשה שימוש בשיטת קידוח זו.

  1. קידוח בטון באלכסון עבור ניקוז. במקרים בהם יש צורך בפתחי ניקוז במקומות מסוימים, נעשה שימוש בקידוח אלכסוני אשר עזור לניקוז להתקיים בצורה טובה ויעילה יותר, בעזרת כח המשיכה.
  2. קידוח בטון באלכסון במקרים מורכבים. שימוש נוסף של קידוחי בטון באלכסון הם כאשר יש קושי לבצע את הקידוח בצורה ישרה. מקרים אלו יכולים להתעורר בעיקר כאשר קידוח ישר עלול להסב נזק לתשתיות שונות הנמצאות בדרכו.

 

קידוח בטון באלכסון – כל מה שחשוב לדעת

גם תהליך קידוח בטון באלכסון, בדומה לכל תהליך מתן שירות שהוא, כולל מספר דברים שחשוב לדעת אודותיו.

 

מהלך העבודה

תהליך קידוח בטון באלכסון מורכב משלושה שלבים עיקריים אשר השניים העיקריים שביניהם הם תכנון העבודה וביצועה. שני שלבים אלו מהווים את מירב העבודה המרכזית, ולצידם מצוי השלב השליש אשר אינו מתקיים בכל המקרים. שלב זה הוא שלב ניקיון שטח העבודה, והוא מתרחש רק במקרים בהם יש צורך בו.

 

כיצד להיערך להגעת צוות העבודה

בכדי להיערך כראוי לתהליך קידוח בטון באלכסון, יש לדאוג בראש ובראשונה לתשתיות חשמל ולמקור מים אשר חסרונם מונע מתהליך הקידוח להתבצע. היערכות זו יכולה להתבצע על ידי הלקוח ועל ידי הספק כאחד, אך חשוב לוודא מראש כי יש מי שדואג לכך. כמו כן, מומלץ לנקות את אזור הקידוח מראש, בכדי למנוע תאונות מיותרות.

 

כמה עולה קידוח בטון באלכסון?

עניין המחיר מעסיק לא מעט לקוחות ובצדק. אם כן, לכל תהליך קידוח בטון באלכסון מחיר משתנה ממקרה למקרה בהתאם למגוון גורמים כגון כמות הקידוח הדרושה, רמת מורכבות ביצוע קידוח הבטון ועוד. עם זאת, בכדי לדעת במדיוק מהו מחיר קידוח בטון באלכסון, ניתן לבקש הצעת מחיר מבעל המקצוע המספק את העבודה.

 

מחירון קידוח בטון באלכסון כללי

קידוח בטון באלכסון החל מ – 150₪‏
קידוח בטון 2 צול החל מ – 100₪‏
קידוח בטון לקמין החל מ – 250₪‏