ניסור בטון לצורך התקנת פרגולה

מחפשים ניסור בטון לצורך התקנת פרגולה? ריכזנו עבורכם את קבלני הבטון המומלצים ביותר, כאלו שיודעים לשלב בין מקצועיות גבוהה, שירות אדיב ועמידה בתו האיכות הנוקשה של "המקצוענים", הזמינו את קבלני הבטון עכשיו:

הקיץ הישראלי חם מאוד ולעיתים נהיה בלתי אפשרי לשבת בחצר עם כוס תה קר בקיץ ולנוח. כדי להתמגן מהשמש וליצור אווירה נעימה יותר לישיבה בחצר תוכלו להתקין פרגולה, מעין גג חיצוני המחובר ומושתת על קירות הבית החיצוניים שלכם.

הפרגולה מותקנת מעל היציאה לחצר כך שתצטרכו לנסר בבטון על מנת להתקין אותה או אפילו לפתוח יציאה בחצר בקירות הבית שלכם. ניסור בטון לצורך התקנת פרגולה עונה בדיוק על צרכים אלו, בהתאם לסוג הפרגולה שתבחרו, הגודל שלה וגם המיקום.

כאשר אתם רוצים לפתוח פרגולה, יציאה לחצר או כל עבודת ניסור אחרת בבית שלכם פנו אלינו לקבלת שירות מקצועי, מהיר ואמין. ניסור בטון הוא המומחיות שלנו ונשמח לעמוד לשירותכם בכל משימה הכוללת ניסור בטון.

 

ניסור בטון לצורך התקנת פרגולה בחצר

ישנם בתים אשר יש להם חצר, מדובר בבתי קרקע אשר החצר שייכת גם לדיירי המבנה. על מנת לאפשר ישיבה ושהות נעימה בחצר, רבים בוחרים להתקין פרגולה בחצר. הפרגולה משמשת ליצירת צל וסביבה נעימה בחצר הבית עבור כל דיירי הבית. באם הפרגולה לא קיימת כחלק ממבנה הבית, הוספת פרגולה כחלק משיפוץ והרחבת הבית מצריכה כמה פעולות והליכים על מנת שתקבלו את הפרגולה שתמיד רציתם בחצר שלכם.

ניסור בטון לצורך התקנת פרגולה בחצר

 

בחירת פרגולה

ראשית, עליכם לבחור איזו פרגולה תרצו בחצר. הגודל של הפרגולה וגם החומר ממנו היא בנויה ישפיע על הליך ניסור בטון לצורך התקנת פרגולה בחצר שלכם. תוכלו לבחור מאיזה חומר תהיה עשויה, מה הצבע שלה וגם מה הגודל שלה. חשוב לבחור פרגולה שאתם מתחברים אליה מבחינת המראה וגם מבחינת הגודל הרצוי בהתאם לגודל החצר שלכם ומספר בני הבית.

בחירת פרגולה

 

ניסור בטון לצורך התקנת פרגולה

לאחר שבחרתם איזו פרגולה תרצו להתקין, לבעל המקצוע יש יותר מושג מה גודל החור או היקף הניסור שיש לבצע. פרגולות עשויות עץ לדוגמא, מוכנסות לתוך הקיר החיצוני של הבית, לכן יש לנסר את הבטון בקיר החיצוני שאליו מוצמדת הפרגולה על מנת ליצור חור שאליו תוכנס הפרגולה מאוחר יותר.

 

 

התקנת הפרגולה

בשלב האחרון יש להתקין את הפרגולה. באם יתגלה כי החתך לא מספיק גדול או שהתשתית שנוצרה לא מתאימה לפרגולה שבחרתם, יהיה צורך להמשיך לבצע ניסור בטון לצורך התקנת פרגולה עד שיתקבל החור הרצוי והפרגולה תוכל לשבת בצורה מושלמת על הקיר החיצוני של הבית שלכם.

 

תיקונים וסגירות

כחלק מעבודת ניסור בטון לעיתים יכולים להיווצר סדקים או נזקים קטנים באזורים הסמוכים לאובייקט שנוסר. על מנת לוודא שהעבודה הסתיימה כרצוי יש לבצע תיקונים וסגירות אחרונות על כל פער או נזק שנוצר כחלק מהתהליך של יצירת חור לפרגולה או התקנתה.

תיקונים וסגירות

 

כמה עולה ניסור בטון לצורך התקנת פרגולה?

מחיר ניסור בטון לצורך התקנת פרגולה הוא כתלות בהיקף העבודה שיש לבצע על מנת ליצור את החור הרצוי להתקנת הפרגולה בחצר. על כן בעבור ניסור בטון לצורך התקנת פרגולה בחצר מחיר משתנה ולא ניתן לנקוב במחיר ספציפי. תוכלו לשער את המחיר על פי העובי של הקיר שלכם וגם על פי אורך החתך המשוער, כתלות בפרגולה וכתלות בגודל הקיר והחצר.

 

מחירון ניסור בטון לצורך התקנת פרגולה כללי

שירות מחיר
ניסור בטון לצורך התקנת פרגולה החל מ-200 ₪
ניסור בטון לפי מטרים החל מ-170 ₪
ניסור קיר בטון החל מ-300 ₪

 

כל עבודת ניסור בטון לצורך התקנת פרגולה נמשכת זמן שונה בהתאם לכמות הבטון הדרושה לניסור, רמת מורכבות העבודה ועוד.

כלי ניסור בטון, עבור כל צורך באשר הוא, הינם מסורי יהלום לניסור בטון.

מבחינת שלבי העבודה כן. מבחינת הדרך והתוכן של כל תהליך עבודת ניסור בטון, כמובן שלא.

לא. עבודות ניסור בטון, יהיו אשר יהיו, דורשת ידע וניסיון בעבודה עם כלי ניסור בטון. על כן, כל ניסיון לעשות זאת באופן עצמאי עלול לגרור אחריו תאונות קשות.

נווטו במאמר לפי נושאים