6 דברים שאתם חייבים בגינה שלכם

אם בביתכם יש גינה פרטית, ניתן לומר שזכיתם. כעת אתם חייבים להשקיע בה על מנת למצות את הפוטנציאל שטמון בה, וליהנות ממנה כמה שיותר.

אתם וודאי מכירים את הרגע בו אתם מטיילים להנאתכם בשכונה ולפתע רואים בית עם גינה גדולה מושקעת ומעוררת קנאה. תופתעו לגלות שדווקא המוצרים היחסית פשוטים, הם אלו שעושים את השינוי הגדול והמיוחל.

ערכנו עבורכם רשימה של רעיונות וכמה מוצרים פשוטים שיהפכו את הגינה הפרטית שלכם מגינה חביבה לגינה מרשימה ועוצרת נשימה. לרעיונות נוספים היכנסו לברקו שופ.

 

חממה ביתית

חממה ביתית יכולה להיות תוספת נפלאה לכל גינה פרטית. בעלי גינה שכבר רכשו חממה ביתית לגינה יכולים להעיד בעצמם שהטיפול בגידולים ובצמחים השונים יכול להיות מהנה במיוחד וכמובן יכול להפיק תועלת גדולה.

בנוסף, החממה הביתית יכולה להוות פעילות משפחתית נהדרת, שגם הילדים יכולים ליהנות ממנה.

 

ערסל

מעטים אלו שיסרבו לשכב ולהירגע בערסל. כיום ניתן למצוא מגוון עצום של דגמי ערסלים, הם יכולים להגיע בגדלים שונים, בצבעים ייחודים ובעיצובים מגניבים.

מומלץ לתלות לפחות ערסל אחד בגינה שלכם, היות והוא יכול להוסיף אווירה של חופש וצבע לכל גינה.

 

מחסן

אנשים רבים נוטים להפוך את הגינה שלהם למקום אחסון לכל מיני פריטים שאין בהם שימוש – צעצועים, ציוד לקמפינג ועוד.

כתוצאה מכך, הגינה עלולה להיראות עמוסה מדי וכלל לא מזמינה. מומלץ למקם בגינה מחסן קטן שיכול להכיל את כל הציוד שאינו נחוץ לכם ויעשה קצת סדר בבלאגן.

 

ריהוט

כל גינה צריכה להכיל לפחות שני כסאות ושולחן. אם אתם נוטים לארח, כדאי שתחזיקו בריהוט גן גדול יותר – מספר כסאות רב יותר ושולחן גדול.

אם תרצו להשקיע באמת, שדרגו את הריהוט גן שלכם לסט ספות נמוכות ונוחות ושולחן, הן יהפכו את הגינה שלכם למזמינה פי כמה.

 

דשא

דשא יוסיף צבע וחיים לכל גינה. תוכלו להשקיע בדשא אמיתי, או לחילופין לרכוש דשא סינטטי וכך ליצור תחושה של חיוניות וחיים בגינה שלכם.

בנוסף, אם יש לכם ילדים – דשא יהפוך את המשחקים שלהם בגינה למהנים הרבה יותר, בין אם מדובר בפעוטות שיוכלו לשחק ולהתגלגל על הדשא ובין אם מדובר בילדים קצת יותר בוגרים, שיוכלו לשחק כדורגל.

 

תאורה

אף אחד לא נהנה לשבת שחושך, לכן חשוב שתתקינו תאורת גינה מתאימה.

תוכלו לרכוש תאורה סולארית ( חסכונית בחשמל ) או לשלב מספר סוגים של מנורות, ואף להציב מספר לפידים וכך ליצור אווירה מיוחדת ורומנטית.

לסיכום, אם זכיתם ליהנות מגינה פרטית, אתם חייבים לקחת על עצמכם את האחריות ולעצב אותה בצורה הטובה ביותר.

כמובן שלכל אחד יש את הטעם האישי שלו, לכן תוכלו לעצב את הגינה בצורה יותר מודרנית ואלגנטית, או לחילופין לבחור בסגנון עיצוב כפרי נקי ופשוט יותר. המטרה היא להפוך את הגינה למקום שכיף להיות בו וכיף לארח בו.

 

מתקן לגינה

נווטו במאמר לפי נושאים