3 יתרונות בעבודות פוליש לרצפה

אם הגעתם למאמר הזה אנחנו רק יכולים לשער שאתם קוראים שאכפת להם מניקיון הבית וגם יודעים איך לעשות את זה נכון. אתם מכירים את שואבי האבק הטובים ביותר בשוק, ממליצים לחברים על הנוזל לניקיון רצפה היחיד שבאמת עובד ויודעים לנקות איפה שאף אחד אחר לא חושב לנקות. האקונומיקה זורמת לכם בוורידים. מאמר זה הוא בגדר מדריך לניקיון למתקדמים ובפרק הזה נדבר על עבודת פוליש לרצפה ו3 יתרונות המגיעים עימה:

 

פרולוג – פוליש לרצפה

הקפדתם לאורך שנים על ניקיון הבית ובפרט הרצפה אמנם לעיתים הריצוף נשחק ומתלכלך באופן ששיטות ניקיון מסורתיות לא יוכלו להחזיר את האסתטיקה הטבעית של הריצוף כשנכנסתם לבית לראשונה.

במקרה המתואר הנ"ל הפתרון הוא עבודות פוליש לרצפה. ישנם שלושה שיטות עבודה מוכרים של פוליש לרצפה:

  1. פוליש קיסטל
  2. פוליש וקס
  3. פוליש אקרילי

השוני בין עבודות הפוליש הן סגולותיהן שיכולות לבוא לידי ביטוי בהברקת הרצפה או גיבוש תשתית איתנה יותר שתהיה עמידה מפני שריטות פוטנציאליות והמחיר הכרוך בכל פוליש.

פוליש ווקס וקריסטל זולים למשל יותר מפולש אקרילי והמחירים עולים באופן כללי כאשר הפוליש נעשה ריצוף המדרגות.

 

אסתטיות וברק

המכנה המשותף לשלושת שיטות הפוליש הן היתרון המרכזי למענו בחרתם מלכתחילה בשירות פוליש לרצפה והוא הניקיון היסודי וההברקה שמביאה את הריצוף לנראות הטבעית שלו.

פוליש ווקס הנחשבת לשיטה הזולה יותר ומסורתית מבין השלושה מתבצעת באמצעות מריחת שכבה נדיבה של שעווה. השעווה תנקה היטב את הריצוף ואף מונעת שריטות אבל החיסרון שלה הוא העמידות הקצרה שלה לאורך זמן.

 

הגנה מפני שריטות

שלושת עבודות הפוליש יביאו להגנה מפני שריטות אבל השיטה הטובה ביותר כאן היא פוליש אקרילי שאיכותה תתגלם במחיר הגבוה שלה ביחס לפוליש וקס ופוליש קריסטל.

פוליש אקרילי כוללת ניקיון יסודי של הריצוף ומריחת שכבת הגנה שתביא להגנה ארוכת טווח מפני פגיעה כזאת או אחרת בריצוף.

פוליש מסוג זה מיועד בעיקרו למבנים גדולים המאכלסים מספר גדול של אנשים באורח שגרתי, הוא יקר יותר משיטות הפוליש האחרות והיעיל ביותר מבין שיטות הפוליש.

 

גמישות בבחירת סוגי עבודות פולש

כמו שאתם מבינים, במידה ותחליטו שאתם רוצים וזקוקים לפוליש לרצפה של הבית או המשרדים שלכם יש לכם אפשרויות המותאמות לצרכים האישיים שלכם והמחיר עבורו תהיו מוכנים בסופו של דבר לשלם.

היתרון בעבודות פוליש לרצפה בישראלי היא התחרות בין העסקים המציעים שירותי פוליש מה שבא לידי ביטוי בעבודה מקצועית יותר וזולה יותר כאחד.

במאמר דיברנו על שיטות הפוליש השונות, כיצד הן מתבצעות ומשתנות במחיר ובאיכות. אנחנו מקווים שהמידע שגיבשנו כאן עבורכם הביא לכם ערך וסבורים שחיפוש אינטרנטי קצר יביא אתכם לעסק הנכון שיעשה עבורכם עבודת פולש לרצפה על הצד הטוב ביותר.

 

 

איש מנקה