3 דרכים יעילות לאיתור נזילות

אין הרבה אלמנטים שיכולים להזיק לבית או לדירה שלכם כמו נזילה. מדובר על גורם בעל עוצמה גדולה ומשמעותית יותר משחשבתם, שעלולה לגרום לנזק בלתי הפיך למקום המגורים שלכם, שיגרור עימו הוצאות של סכומי כסף גדולים, התעסקות מרובה, ולעיתים אף צורך בשיפוץ לתשתיות הבסיסיות של הבית שלכם. במאמר זה נספר לכם על 3 דרכים יעילות במיוחד לאיתור נזילה.

 

נזילות – מדוע חשוב לאתר אותן בזמן

נזילה היא בעיה רצינית מאוד שצריכה להדאיג כל בעל דירה או דיירים בכל סוגי הבתים. היא אמנם שקטה תחילה אך הנזק שהיא יכולה ליצור הוא עצום אם לא תופסים אותה בזמן. נזילה יכולה גם לפגוע במגוון של רהיטים וחפצים בביתכם, ועל כן הנזק יכול להפוך לכספי ובו בזמן גם סנטימנטלי, כאשר חפצים בעלי ערך רגשי רב נהרסים מרוטיבות. לכן, חשוב לא לתת לעניין להגיע לרמות שכאלו ולאתר את הנזילה מהר, וכמובן לטפל בה מהר בכדי שלא תחמיר עם הזמן.

דְלִיפָה

 

איך ניתן לאתר נזילות?

ישנן מספר דרכי איתור נזילות, אך לא כולן יעילות באותה המידה. מה גם, שחשוב לזכור כמו שהסברנו קודם לכן – נזילות הן לא משהו שאתם רוצים להתעלם ממנו, הן עלולות לגרום לנזק בלתי הפיך בבית שלכם – וכאשר אם כבר רואים ומאתרים סימנים לנזילה – זה אומר שהיא חמורה ובעוצמה גבוהה. להלן דרכים אפקטיביות לאיתור נזילות:

איתור נזילות עם מצלמה תרמית

דרך אפקטיבית מאוד למציאת מקור הנזילה ואיתור הנזילה, הוא שימוש במצלמה תרמית. המצלמה התרמית בוחנת את האזור החשוד בעזרת, וכך מונעת נזק נוסף לקירות, ומציגה לנו תמונה ברורה, בהירה ומובנת של מקור הנזילה. המצלמה בעלת רגישות גבוהה מאוד לנוזלים ובעזרתה נוכל להצביע בדיוק על איזור הנזילה מבלי לגרום נזק לקירות ולרצפות. קראו עוד כאן: https://www.bonfil-s.co.il/leak-detection/

איתור נזילות אקוסטי

איתור נזילות אקוסטי הינו הליך חדשני שמתרחש בעזרת מיכשור מודרני, המאפשר למי שיודע להשתמש בו כמו שצריך להקשיב לאקוסטיקה של האזור, ולקבל סממנים מדויקים להיכן נמצאת כמות גדולה של מים וכך לאתר נזילה, מבלי לגרום לנזק לקיר. האיתור המדויק מאפשר לבעל המקצוע לתת הערכת עבודה מדויקת לבעיה ולהציע פתרונות במהירות וביעילות.

איתור נזילות מים בגז

טכנולוגיה מתקדמת מאפשרת לבעלי מקצוע מוסמכים, כמו צוות אינפרא בוניפיל, משתמשים בטכנולוגיית איתרו מים בגז בשביל לתת לכם הלקוחות תמונה מלאה ומדויקת של המצב, להצביע על הנזילה במיקומה המדויק ולפתור את האישיו כמה שיותר מהר עם מינימום נזק לתשתיות שלכם.

 

לסיכום

נזילות הן תופעה בעייתית שחשוב לאתר בזמן בכדי שנוכל לטפל בהן במהירות לפני שהן מעצימות וגורמות לנזק בלתי הפיך לתשתיות הבית ולחפצים יקרי ערך. בעזרת צוות מוסמך ומקצועי כמו הצוות של חברת אינפרא בוניפיל, המשתמשים טכנולוגיות מתקדמות לאיתרו נזילות בגז, איתור בעזרת מצלמה תרמית וכן איתור אקוסטי של נזילות, הבעיה שלכם תיפתר במהירות ועם מינימום נזק לתשתיות.

נזק לתשתית שלך

נווטו במאמר לפי נושאים