שנייה לפני השיפוץ: כך תעשו את זה נכון

שיפוץ, לא משנה מתי ואיפה, זה עניין שמלווה ברגשות מכל הספקטרום. ספקות, חששות, מציאת אנשי המקצוע הנכונים, עלויות … אלה רק חלק קטן מהמחשבות שעוברות בראשו של מזמין השיפוץ. אז איך עושים את זה? איך מורידים ממפלס הלחץ? איך אפשר להוציא לפועל שיפוץ בלי חששות? כל התשובות כאן לפניכם.

 

רגע לפני השיפוץ

איזה כיף לכם! החלטתם לעצב מחדש את חלל הבית או חלל העסק שלכם! שיפוץ היא הזדמנות נהדרת לעשות בדק בית ולמעשה – לקחת את תחזוקת המבנה והנראות הפנימית שלו לשלב הבא. לפני שמוצאים את קבלן השיפוץ או בעל המלאכה שהולך להוציא לפועל את החזון שלכם – עליכם למצוא את האדם הנכון שיעזור לכם להביא את הרעיון שלכם על הנייר ואל הסימולציה.

הדר עיצוב פנים היא חברה המתמחה בעיצוב חללי פנים; כמו מגורים מסוגים שונים, סביבות עבודה וחללי משרדים. עם ניסיון של מעל ל- 8 שנים בתחום, החברה שבראשה עומדת הדר כהן מביאה את החזון שלכם לכדי הדמיה ושרטוט מלא שלכם, עם הנגיעה המקצועית של החברה.

הדר עיצוב פנים

הגדרת המונח

שיפוצים היא מילה שלמעשה מאגדת בתוכה את כלל טווח האפשרויות שאפשר לבצע על תשתית בנויה. פירוק קירות, בניית קירות גבס, הרחבת מבנה, שינוי ועיצוב החלל הם רק חלק ממגוון האפשרויות שאפשר לבצע. אז החל מעכשיו, עליכם לקחת בחשבון שהקבלן המבצע או בעל המלאכה שאמון על השיפוץ שלכם צריכים להיות מקצועיים ביותר ומנוסים.

 

הערכות

עכשיו שיש בידיכם מעצבת פנים וקבלן ביצוע, זה הזמן לבחון את העלויות הסופיות. הערכות כספית היא סוגייה מרכזית אם לא המשמעותית ביותר בכל הנוגע לביצוע של עבודות. עיכוב תשלומים, חוסר מוכנות מבחינת כסף נזיל או כל המשתמע מכך יכולים לגרום לעיכובים משמעותיים בתהליך השיפוץ. כמו שאומרים הנגרים, "מדוד פעמיים וחתוך רק פעם אחת".

הדר עיצוב פנים

ביצוע

ברכות לכם. הגעתם לשלב שבו התוכנית יוצאת לפועל. מגיעות משאיות עם חומרים ויש שילוב כוחות בין הקבלן ומעצבת הפנים. עליכם כעת להיות זמינים וגמישים, הן מחשבתית והן נפשית. תמיד תזכרו – גם אם צצה בעיה, תמיד יש פתרון. עומדים לרשותכם כעת אנשי מקצוע שיודעים להתנהל ולייעל את החוכמה שלהם לכדי פתרון מהיר ומקצועי.

 

סיכום דברים

כדי להוציא לפועל תוכנית שיפוץ מקצועית, צריך לבצע הרבה מאוד הכנות. ככל שתהיו מוכנים יותר עם אנשי המקצוע, עם כל הפרוצדורות הפיננסיות שלכם ועם הזמנת החומרים לשיפוץ ותיאום נכון של תאריכים – התהליך ייגמר בהצלחה ובתחושת סיפוק. ברור שלא תמיד הכל ורוד. לפעמים יכולים לצוץ מצבים לא מתוכננים. זכרו שמרגע שהתחלתם, אין חזור. לכל בעיה יש פתרון ולכל סוגייה טכנית יש בעל מקצוע.

זכרו שהפקדתם את העבודה בידי אנשי מקצוע. יש לכם גב. צאו לדרך.

הדר עיצוב פנים

נווטו במאמר לפי נושאים