שיפוץ משרדים בחולון

רוב האנשים מכנים את משרדיהם כ"בית השני "שלהם מכיוון שהם מבלים שם נתח גדול מזמנם מדי יום. מכיוון שהמשרד הוא מקום כה חשוב, כדאי לשים לב לעיצובו כדי שהעובדים יוכלו לייצר את עבודתם הטובה ביותר.

 

ענקיות טכנולוגיה כמו גוגל ופייסבוק הבינו את החשיבות של סביבת מקום העבודה ולכן הם הקפידו לשפץ את המשרד שלהם על בסיס סוג התרבות שהם רוצים לעודד.

כדי לעזור לכם ליצור את הסביבה המועילה ביותר עבור העובדים שלכם, ריכזנו עבורכם את הטיפים הטובים ביותר ממעצבי הפנים שלנו, כך שתדעו מה לחפש שיפוץ במשרד שלכם בחולון או בכל עיר אחרת ברחבי הארץ.

 

  1. מצאו את העדפות העובדים

כדאי להתייעץ עם העובדים שלכם על צרכיהם, כך שתוכל לתכנן את פריסת המשרד שלך בצורה יעילה. מחקרים הראו כי העובדים מרגישים מאושרים יותר כאשר ניתנת להם האוטונומיה להחליט היכן ואיך הם עובדים. צוות מאושר מתורגם גם לעלייה בפריון.

שנית, העובדים יודעים הכי טוב איזה סוג מתווה משרדי עונה על צרכיהם, בין אם מדובר בסביבות עבודה שיתופיות, חדרי ישיבות או חדרי פנאי.

 

  1. קביעת השטח הזמין

השלב הבא הוא להבין את כמות השטח הזמין, כמו גם אתגרים פוטנציאליים שעומדים בפניך בשיפוץ שלך. מן הסתם, כמות השטח שאתה משפץ כמו גם הדרישות הספציפיות שלך תקבע את עלות השיפוץ

 

  1. שמור על כדור הארץ וחסוך עלויות

היבט מוזנח לעיתים קרובות בשיפוץ הוא השימוש ביעילות אנרגטית. יש גם סיבה טובה לעשות זאת – תוכלו ליהנות מחיסכון בעלויות כשאתם “ירוקים”. יחד עם זאת אתה עושה מעשה טוב על ידי הצלת האדמה.

למשל, ברוב המשרדים מיזוג האוויר צורך את האנרגיה הרבה ביותר. כשיש לך עובדים העובדים בחדר, אתה זקוק למזגן נוסף בחדר. לעומת זאת, משרד עם רעיון פתוח פירושו שכולם חולקים מערכת מיזוג כללית, זה יחסוך יותר אנרגיה.

 

  1. תכנית המשכיות עסקית

בהתאם למטרת השיפוץ, הזמן הנדרש ישתנה וזה משפיע על פעולות המשרד ועובדיך.

בשיפוצים מאסיביים הנמשכים זמן לא מבוטל, ייתכן שתצטרך לשקול לשכור שטח זמני או לאפשר לעובדים לעבוד מהבית.

לרוע המזל, סגירת המשרד עשויה שלא להיות ברת קיימא עבור מרבית העסקים, לכן ייתכן שתצטרך לחשוב על חלופות כמו שיפוץ בסופי שבוע או בחגים כדי למזער את ההפרעה.

 

5. בחירת אנשי שירות עבור השיפוץ?

המפתח לשיפוץ חלק טמון בבחירת הקבלן המתאים. קבלן טוב יתאים את התוכנית הטובה ביותר שתענה על הדרישות, ציר הזמן והתקציב שלך תוך מתן מוצר מוגמר איכותי.

חשבו היטב מה אתם רוצים להשיג באמצעות שיפוץ המשרדים ועבדו בצמוד עם קבלן אמין כדי לתכנן חלל העונה על הצרכים שלכם בצורה הטובה ביותר.

בין היתר, ייתכן ותצרכו להעביר מספר לא מוגבל של ציוד ורכוש מנקודה א' לנקודה ב' בעת שיפוץ המשרד, חשוב לבחור גם חברת הובלות אמינה ויעילה שתבטיח את שלמות הציוד שלכם כמו חברת אירית הובלות שתעניק לכם שירות איכותי ואמין וללא פשרות.

משרד לאחר שיפוץ

 

נווטו במאמר לפי נושאים