4 רעיונות מדליקים להדפסה על חולצות

אחת התופעות הנפוצות ביותר אצלנו בשנים האחרונות היא הדפסה על חולצות. כמעט כל אירוע כיום הוא תירוץ מעולה להדפיס עוד חולצה: מחנה קיץ, מסע של תנועת הנוער, סוף אימון בצבא, טורניר כדורגל בשכונה ועוד. לכל ישראלי אמיתי יש בארון ערימה של כמה חולצות מודפסות מכל מיני שלבים בחיים. אז אם אתם רוצים להדפיס חולצה לאיזה אירוע שמתקרב, אבל תקועים בלי רעיון מגניב, הגעתם למקום הנכון!

 

רעיונות מגניבים להדפסה על חולצות:

אם הפילו עליכם את התיק להדפיס את החולצות לאירוע הקרוב, ומצד אחד לא בא לכם להיות בנאליים ומשעממים אבל מצד שני ממש אין לכם רעיונות, הגעתם למקום הנכון! אספנו כאן עבורכם 4 רעיונות מדליקים שתוכלו להדפיס על חולצות ולהפתיע את כל החבר'ה.

  1. לגיקים, מתכנתים, הייטקסיטים, ואוהבי מחשבים – אם קהל היעד של החולצות עונה על חלק או כל ההגדרות תוכלו לעצב את ההדפס על החולצה כאילו מדובר על כתיבת קוד.
  2. לרופאים, אחיות, ואנשי רפואה – אם קהל היעד שלכם הוא אנשים הקשורים למקצועות הרפואה תוכלו להדפיס על החולצה ציור או סרטוט של האיברים הפנימיים, עמוד השדרה והצלעות, או אפילו צילום של תמונת רנטגן של האזור.
  3. לתינוק – אם בא לכם להדפיס חולצה כמתנה לנכד, אחיין, או בן של חברים יש לנו כמה רעיונות בשבילכם. תוכלו להדפיס על החולצה את אחד מן המשפטים הבאים: עדיין גר אצל ההורים, אם אני לא ישן, אף אחד לא ישן, לא נולדתי אתמול.
  4. חולצות חתונה – חולצות חתונה הפכו גם הן לטרנד חם מאוד, אספנו כאן כמה רעיונות עבורכם. לחתן תוכלו להדפיס חולצה עם 'שילוט': זהירות בעל טרי, לבני הזוג תוכלו להדפיס חולצה ועליה הכיתוב בקרוב אצלך, ולשאר החברים והחברות אפשר להדפיס חולצה עם כיתוב פנוי או פנויה.

 

למה חשוב לשים לב כאשר מדפיסים חולצות?

הדפסת חולצות היא דבר הדורש תשומת לב והתעסקות, ולכן כדאי לפנות לזה זמן ולא לנסות להתעסק בזה תוך כדי אלף משימות אחרות. אתם הרי לא רוצים להגיע ליום האירוע ולגלות שקיבלתם חולצות בצבע שונה, או לא עם הגלופה שהזמנתם. ראשית אספו את כל המידות של החולצות שצריך להזמין. תכינו לכם רשימה מסודרת ושמרו אותה לזמן חלוקת החולצות כך שכל אחד יקבל בדיוק את המידה שאותה הוא הזמין. שנית, חשוב להתאים את צבע הגלופה לצבע הרקע של החולצה כדי לא ליצור חולצות מכוערות שאף אחד לא ירצה ללבוש. שלישית, כדאי תמיד לקחת מרווח ביטחון בהזמנת החולצות כדי לא להיתקע בלחץ ברגע האחרון.

 

לסיכום

הדפסת חולצת היא תוספת נהדרת כמעט לכל אירוע. החולצה מחברת את כל המשתתפים ומהווה מזכרת נחמדה שתישאר איתנו כמה שנים. אז הנה, יש לכם כבר רעיון, לכו להדפיס!

חולצות צבעוניות

 

נווטו במאמר לפי נושאים