רכשתם גריל גז – נסרו לו מקום בגינה

קניתם את גריל הגז שתמיד רציתם וחלמתם? דבר ראשון- תתחדשו! אך למרבה הצער העבודה לא נגמרת כאן.. על מנת להפוך את עמדת הגריל החדשה שלכם לאיכותית ונוחה לשימוש, עליכם להכין ולעצב את המקום שבו הוא יאוחסן בגינה. כיצד? ניסור, ניסור ועוד ניסור.

גריל הגז

גריל הגז הפך בשנים האחרונות לשם דבר בתעשיית הגריל. הוא דחק הצידה את גריל הפחמים הישן והמוכר, ששירת אותנו במשך תקופה ארוכה ביותר. השימוש בגריל גז מקנה לנו מגוון רחב של יתרונות על פני גריל הפחמים, והם אחראיים להפיכת הגריל לכה מבוקש.

בין היתרונות השונים של גריל הגז על גריל הפחמים תוכלו למצוא את קלות התפעול והדלקת האש, היכולת לשלוט בעוצמת האש, הקלות היחסית בניקיון הגריל, היעדר טעם לוואי על הבשר שמגיע מהפחמים (פחמים מסוכן לבטיחות כתבה ווינט) וכמובן איך לא- היתרון הבריאותי שבו אנו לא נושמים עשן.

חברת וובר, היא אחת החברות המובילות בתחום מכירת הגרילים ובכלל בתחום מוצרי הפנאי האמריקאיים. גלישה באתר הבית של החברה, תחשוף אתכם למגוון רחב של גרילים שונים, שמותאמים למטרות שונות וייחודיות. כמו כן, תוכלו למצוא באתר של וובר עשרות מדריכים שונים בתחום זה.

בשר וירקות

ניסור, ניסור ועוד ניסור

מזל טוב! רכשתם את גריל הגז שרציתם וחיכיתם לו כל כך הרבה זמן. כעת מגיעה משימה לא פחות חשובה- משימת האחסון. על מנת להפוך את גריל הגז למקצועי ואיכותי לגמרי, אנו ממליצים לכם להכין לו פינה ייעודית בגינה. הפינה הזו תשמש אתכם כל פעם שתחליטו להפעיל את הגריל.

מעבר לסיבה שמדובר בפעולה שתהפוך את הגינה ליפה ואיכותית יותר, כך תוכלו להבטיח שהגריל יישמר לאורך זמן רב וממושך יותר (הוא לא יהיה חשוף לאור השמש ולגשמים לאורך כל הזמן- מה שעשוי לפגום ולזרז את הבלאי שלו).

כיצד להכין את הפינה? ובכן יש לנו תשובה שמסתכמת במילה אחת- ניסור.

בין אם אתם מעוניינים לשים אותו באזור שדורש ניסור של עץ ובין אם אתם רוצים לשים אותו באזור שדורש ניסור של בטון- תוכלו לעשות זאת בקלות.

את פעולות הניסור- בדגש על פעולת ניסור הבטון, מומלץ וצריך לבצע עם חברה עתירת ניסיון בתחום. מדובר בהתעסקות שדורשת ניסיון והכרת תנאי השטח בצורה עיוורת, במיוחד שמדובר בתחום כה מסוכן. היתרון הגדול של ניסור בטון, הוא שאתם יכולים לבחור איזו צורה ובאיזה גודל להכין את תא האחסון עבור גריל הגז שלכם.

בחרו את המקום המתאים ביותר בגינה שלכם, שבו תוכלו לשים את המנגל החדש שלכם. צרו איתנו קשר בהקדם האפשרי ואנו נגיע לנסר עבורכם את הפינה המושלמת עבורכם! תוך כמה שעות תהייה לכם פינה חמה ויפה שמיועדת אך ורק לגריל הגז החדש שקניתם!