טרנדיים אפשריים עבור ריהוט משרדי מבטון לקראת שנת 2021

בשנים האחרונות הטרנד של ריהוט בטון, בין אם שימושי ובין אם דקורטיבי גובר וגובר וגם את המשרדים מעטרים שולחנות עשויים בטון ופריטי עיצוב רבים שעשויים מבטון, למשל ספסלים עשויים מבטון, מדפים וכונניות או כיסאות.

 

היתרונות בריהוט עשוי בטון

בלייה נמוכה

רהיטים שעשויים מבטון, לעומת סוגים רבים של רהיטים, לא נבלים בקלות. הבטון לא דוהה בשמש, לא ניזוק משימוש רב וגם אם הוא מתלכלך הוא קל לניקוי ולכן אהוב במיוחד במשרדים, שכן נכנסים לקוחות רבים וכמות האנשים שמשתמשים ברהיטים גדולה מאוד.

 

תחזוקה פשוטה

לעומת הרבה סוגים של רהיטים קלאסיים שדורשים ניקיון ותחזוקה שוטפת, הניקיון של רהיטי הבטון מאוד פשוט, כך שאינם סופגים כתמים והניקיון שלהם דומה לניקוי של רצפות. זאת בעלות יחסית נמוכה, בעיקר לכך שהם מחזיקים זמן רב וקלים לניקיון.

 

מבחר עיצובים עצום

ניתן להטביע על הבטון בקלות ולכן הוא פתוח לכמות כמעט אין סופית של עיצובים ואפשרויות שונות להטבעה, בכך ניתן להפוך את רהיטי הבטון לפריט ייחודי שמעטר את כותלי המשרדים ומרשימים את באי המשרד.

 

טרנדים אפשריים

ריבוי צורות הישיבה

ספסלים

ניתן לראות יותר ויותר ספסלים עשויים מבטון, בעוד שרובם עשויים בצורה פשוטה, הטרנדים השונים שקשורים בעיצובי ספסלים מודרניים נכנסים יותר ויותר גם לתחומי הבטון ולכן במקום חללי ישיבה רגילים העשויים מבטון, ניתן יהיה לראות צורות רבות ומיוחדות.

 

כיסאות

עדיין לא רואים הרבה כיסאות ושרפרפים עשויי בטון, ריהוט משרדי קלאסי, זה עתיד להשתנות בקרוב. עוד ועוד חברות מציעות כעת דגמים חדשים של כיסאות בעיצובים שונים שיכולים לשמש לישיבה, לצד עיצוב מודרני וחדשני. השילובים בין צבעי הבטון הקלאסיים לבין צבעים אחרים יוצר מראה ייחודי ומוסיף צבע למראה התעשייתי והאפור של הבטון.

מלבד כסאות בצורות רגילות שעשויים מבטון גם צורות ישיבה שדומות יותר במראה לפוף יצוק בטון ישמשו יותר, הגובה היחסית נמוך שלהם והצורה הייחודית מגוונים בנוף ומאפשרים ישיבה אחרת בלוק מגניב במיוחד.

 

פינות ישיבה מיוחדת

לאחרונה ניתן לראות בקרנות רחוב לפעמים פינות ישיבה שאינן ספסלים שעשויות מבטון. גם צורת ישיבה שכזו יכולה להיהפך לרווחת יותר, בעקבות הצורך להיות יותר בחוץ ולשמור על מרחק, הפינות הגדולות הללו, עשויות הבטון ומרופדות בעץ יכולות להיות הפתרון המושלם.

 

ארט דקור מבטון

מעצבים רבים עובדים עם בטון ויוצרים אביזרים שמעטרים את הקירות. החל מפריטים פשוטים יותר, כמו בלונים יצוקים מבטון ליצירות אומנות שלמות שניתן לתלות, היצירה מבטון מתחברת עם העיצוב המודרני ורצפת הבטון ויוצרת לוק אלגנטי במיוחד וכן מתעדכן ואומנותי.

 

לסיכום

ישנם טרנדים רבים אפשרים שהולכים ומתגברים בכל הקשור לרהיטים מבטון. החל מפינות ישיבה, כסאות וספסלים שיתפסו צורות חדשות ויהיו נפוצים יותר ויותר, ניתן לראות גם פריטים עיצוביים מבטון שיופיעו בקירות המשרדים – היו הראשונים לקנות.

 

איש מקצוע