קידוחים אופקיים בגדרה

מחפשים קידוחים אופקיים בגדרה? ריכזנו עבורכם את קבלני הבטון המומלצים ביותר, כאלו שיודעים לשלב בין מקצועיות גבוהה, שירות אדיב ועמידה בתו האיכות הנוקשה של "המקצוענים", הזמינו את קבלני הבטון עכשיו:

ע.ר ניסור וקידוח בטון
רמי אבוסחרן

ע.ר ניסור וקידוח בטון

נבדק לאחרונה 23.06.2024
4.87
77
חוות דעת
התמחויות: ניסור וקידוח , הריסות מבנים , ניסור ביהלום , עבודות בטון , שירות מהיר , יחס אישי ואדיב
ש.ר ניסור בטון
שי רודרמן

ש.ר ניסור בטון

נבדק לאחרונה 11.07.2024
4.94
47
חוות דעת
התמחויות: ניסור בטון , ניסור בטון ביהלום , ניסור קירות בטון , כלי ניסור בטון , הריסת מבנים , 24 שעות ביממה , עבודה מקצועית , צוות מיומן ומקצועי , עמידה בלוחות זמנים

קידוחים אופקיים הם ממש כפי שאתם שומעים – קידוחים מצד לצד הנעשים בבטון או בשכבות סלע קשות לצורך הנחה של תשתיות, במבני מגורים, במבני תעשייה או מסחר, וכן לצורך מעבר של דרכי תחבורה, כמו כבישים, פסי רכבת ועוד.

אם פעם הוגבלו קבלני הבניין, בשימוש בטכניקות ספורות ובחומרים מסוימים, היום התרחב עולם הבנייה ללא היכר, כלי עבודה משוכללים, מתפתחים בקצב מסחרר, מעבדות מייצרות תערובות צמנטיות חזקות במיוחד לשיפור וחיזוק מבנים, וכן חוקרים ומפתחים עמלים על שדרוג טכניקות הבניה הקיימות, והמצאתן של אחרות. ביניהן ניתן למצוא את טכניקת הקידוחים האופקיים. מעוניינים לדעת יותר על קידוחים אופקיים בגדרה? המאמר הזה נכתב עבורכם.

 

הסבר פשוט על המושג של קידוחים אופקיים בגדרה

קידוח אופקי הוא קידוח מאסיבי הנעשה באופן אופקי – מימין לשמאל או משמאל לימין. הקידוחים האופקיים נועדו כדי לחצוב מנהרות ותעלות, לצורך סלילת נתיבים. הקידוחים מאפשרים גישה לתוך שכבות האבן הקשות, ובכך מנצחים גם סלעים קשוחים, ומאפשרים בהם מעבר.

קידוחים אופקיים בגדרה הם קידוחים אופקיים מסוג שונה, שנועדו לחצוב בבטון. קידוחים אופקיים אלו, מטרתם מעט אחרת, הם מיועדים להצבת תשתיות בערים מאוכלסות ובבנייני מגורים שוקקי אדם. היתרון של קידוחים אופקיים למטרה זו, היא שקידוחים אופקיים פוגעים בצורה מינימלית ביותר בשגרת החיים התקינה, ולכן מתאימים לתנאים עירוניים הומי פעילות אנושית. כך ניתן להציב תשתיות של חשמל, מים וגז, גם באזורים מאוכלסים, מבלי להפריע לתושבים.

דמיינו לעצמכם שבכל פעולה של קידוח לצורך הנחת תשתית כלשהי, היו נדרשים כל תושבי האזור לפנות את דירותיהם, ככל הנראה הם היו זוכים לבקר בביתם רק מפעם לפעם… קידוחים אופקיים בגדרה ובערים אורבניות נוספות, מאפשרים ניהול תקין של יומיום רגיל גם במהלך עבודות הקידוח.

בימים אלו ניתן לצפות בקידוחים אופקיים באזור בחיפה, שם מתבצעות עבודות קידוח במנהרות בשטח הקריות והעיר. קידוחים אופקיים בגדרה נערכים הודות לחציבת נתיב לרכבת הקלה.

קידוחים אופקיים

 

חשבתם פעם איך מתבצעים קידוחים אופקיים בגדרה?

כדי לקבל תוצאות מושלמות, יש להכין תוכנית מפורטת מראש, החוזה כל שלב של העבודה, ומציינת באיזה מכשור יש להשתמש בכל שלב. קידוחים אופקיים מסוגלים להתמודד עם כל סוג של בטון, כולל עם התערובות הצמנטיות החזקות ביותר.

התהליך הוא כזה: פעולת הקדיחה יוצרת חור עגול וסימטרי בבטון, מכונות הקידוח המסיביות מניחות תשתיות של צינורות מתכת או פלסטיק בקוטר הרצוי. המידות הסטנדרטיות הן עד 1200 מ"מ קוטר, ועד 700 מטר אורך. במידה ונדרשת עבודה במידות מוגדלות מאילו, יידרשו כלי עבודה וקידוח מיוחדים.

הקידוח האופקי אינו מצריך חפירה או פעולות הכנה, וכך בזמן קצר יחסית הוא קוצר תוצאות מדויקות וסימטריות להפליא.

 

כשהיהלום מגויס למטרת קידוחים אופקיים בגדרה

יהלום, מעבר לכך שהוא אבן חן נדירה ויפה ביותר, משמש רבות לתעשייה, משום שהוא מוגדר כמינרל החזק ביותר בטבע. קידוחים אופקיים נעשים באמצעות מקדחים שכוס הקידוח שלהם מצופה בשבבי יהלומים. השכבה האחידה בנוסף לכוח החיצוני המופעל, יוצרת כוח עוצמתי ביותר המסוגל לכל סוגי הבטון. העוצמה הרבה מפחיתה את הנזק ההיקפי, ומאפשרת קידוח בטוח ביותר.

 

מה ההבדל בין ניסור בטון לקידוחים אופקיים?

פעולת ניסור הבטון הינה פעולה ממוקדת יותר שנועדה לחיתוך של מבנים באורך מוגבל. לעומתה, פעולת הקידוחים האופקיים היא פעולה מסיבית הרבה יותר, בשל כך נדרש לצייד אותה במכונות קידוח עוצמתיות בהרבה מאלו הנדרשות לניסור בטון. במידה ואתם מעוניינים בביצוע קידוחים אופקיים בגדרה, חשוב שתיעזרו בחברה המשתמשת בציוד מתאים, אחרת חוץ מרעש ובלגן, לא תרוויחו כלום.

 

קידוחים אופקיים בגדרה – כיצד ניתן למנוע נזק היקפי?

גם כאשר אתם קודחים חור בקיר הביתי שלכם, לצורך קביעת מסמר, תוכלו להבחין בלכלוך שהצטבר, ובנזק שנגרם לקיר. הכפילו את הנזק הזה עשרות מונים, ותוכלו לדמיין מהו הנזק ההיקפי הנוצר מקידוחים שונים. כדאי לדעת שנזקים היקפיים עלולים לגרום להפסד ניכר ברכוש ואף לסיכון חיי אדם, כיוון שכמו שהזכרנו, קידוחים אופקיים נעשים פעמים רבות בערים מיושבות, חשוב מאוד להיעזר בשירותיה של חברה מנוסה ביותר, העושה שימוש במכונות קידוח איכותיות, המפחיתות נזק היקפי למינימום.

 

מהם הפרמטרים לקביעת מחיר שירות קידוחים אופקיים בגדרה?

ישנם כמה גורמים המשפיעים על עלות פעולה של קידוח אופקי, כמובן שלכל חברה מחירון משלה, אולם חשוב לדעת לפי מה נקבע המחיר הסופי. לפניכם 3 משתנים שישפיעו על מחיר עבודת הקידוחים האופקיים בגדרה הדרושה לכם:

תנאי השטח חברת העבודה תבצע חקירה לגבי סוג הקרקע. ישנן סוגי קרקעות נוחות לקידוח, ויש כאלו המקשות על העבודה, בהן יש לטפל בעזרת מכונות קידוח חזקות ביותר. בנוסף חשוב לדעת האם תחילת העבודה מותנית בחסימת האזור בפני מעבר כלי רכב ואנשים. פרמטרים אלו ייבדקו וישפיעו בהכרח על המחיר הסופי.
חפירה שטחית או עמוקה עבודות קידוח שונות יורדות כלפי מטה, קידוחים אופקיים לעומת זאת עוברים מצד אל צד, אולם ישנה דרישה לחפירה מסוימת כדי להגיע מתחת לפני השטח. עומק החפירה הנדרשת יהווה משפיע על עלות המלאכה.
דרישות עבודה כל עבודת קידוח ודרישותיה היא, דרישות העבודה ישפיעו בוודאי על מחיר קידוחים אופקיים בגדרה, במידה ונדרשת חפירה עמוקה, וסוג הקרקע הינו קשה לקידוח, יהיה המחיר גבוה יותר.

בגדול, מחיר קידוח למטר בודד ינוע בין כמה מאות שקלים, לכמה אלפי שקלים, תלוי בגורמים שציינו.

קידוחים אופקיים

 

בחרו בחברה המציעה קידוחים אופקיים הכוללים שירות איסוף פסולת

יש לדעת שקידוחים אופקיים, עשויים ליצור הרבה מאוד פסולת, אבק והצטברות של שברי בטון. כאשר אתם מבררים אודות חברה אמינה, חשוב שתסגרו איתם גם את הפינה הזאת, ותסכמו על שירות של איסוף האשפה בסוף המלאכה, בנוסף, וודאו שהחברה מבצעת את העבודה במהירות, ושהיא מפחיתה את הנזק ההיקפי למינימום.

שאלות ותשובות

ברובם המכריע של המקרים, קידוחים אופקיים מתבצעים בעזרת מכונות קידוח גדולות אשר נראות במבט ראשון כמו דחפורים. עם סאת, השימוש בהם מתבצע כמו מקדח בטון רגיל.
קידוח אופקי משמש בעיקר עבור יצירת תעלות לתשתיות תת קרקעיות, ועל כן כמעט ולא מתעסק בעבודה עם בטון. בניגוד לכך, קידוח בטון רגיל משמש עבור צרכים רבים בדגש על העבודה עם בטון.
נווטו במאמר לפי נושאים