איך 10 אלף עוקבים ישפיעו על עמוד הטיקטוק שלכם?

פעילות, התמדה ותוכן איכותי ויצירתי – זהו שם המשחק ברשת החברתית טיקטוק המובילה בעולם. ככל שתהיו פעילים יותר, כך מספר העוקבים שלכם יעלה. המאמר יתאר איך 10 אלף עוקבים ישפיעו על עמוד הטיקטוק שלכם.

 

רוצים להשיג 10 אלף עוקבים לטיקטוק? כיצד?

ההשפעה של 10 אלף עוקבים או יותר על עמוד הטיקטוק שלכם יכולה להיות משמעותית מאוד לחשיפה ולפרסום שלכם ברשת החברתית. אם אתם בעלי עסק תוכלו לקדם אותו ולהתחיל להרוויח. אם אתם מקדמים אג'נדה מסוימת, תוכלו להפוך מהר מאוד למשפיעני רשת. אם אתם רוצים להיות מפורסמים ויראליים היו מקוריים והעלו סרטונים איכותיים שיעלו את הדירוג שלכם. כמות העוקבים קובעת את מידת החשיפה והפרסום שלכם וכדי להשיג הרבה עוקבים צריך לעשות מספר פעולות שידרשו מכם לא מעט מאמץ:

  • העלו סרטונים בנושא מסוים שמדבר אליכם ומלהיב אתכם ועשו זאת בהומור
  • השקיעו בתוכן ובמקוריות של הסרטון
  • השתמשו באפקטים, במוסיקה ובפיצ'רים שונים של הטיקטוק
  • בנו תבנית עם משפט פתיחה אטרקטיבי שיתפוס את הסקרנות של הקהל
  • בכל סרטון אותו אתם מעלים תייגו האשטאג אך לא יותר מדי
  • צרו שיתופי פעולה עם חברים או עסקים אחרים
  • עקבו אחר עוקבים פוטנציאליים ותייגו אותם בסרטון
  • הגיבו לאחרים והם יגיבו גם לכם. עשו לייק לאחרים והם יעשו גם לכם. עשו עוקב לאחרים והם יעשו לכם.
  • התמידו להעלות סרטונים לפחות 2-3 פעמים ביום ועשו זאת בקביעות

 

כיצד ישפיעו העוקבים על הפרופיל שלכם?

ככל שמספר העוקבים יעלה, כך גם דירוג הפרופיל שלכם יעלה. זאת מכיוון שלטיקטוק יש אלגוריתם המזהה את האינטראקציה של העוקבים ובכל פעם שיש אינטראקציה, הדירוג עולה. כאשר הדירוג עולה יש יותר חשיפה ופרסום המביאים להרחבת מעגל העוקבים. טיקטוק מזהה מתי החשבון שלכם פעיל וזה מה שלבסוף יכול לגרום לסרטונים שלכם להפוך לוויראליים. כדי לעשות זאת צריך לעבוד קשה וזה לוקח זמן עד שצוברים תאוצה. למי שמעוניין להעלות את מספר העוקבים במהירות יש פתרון אחר.

 

קונים עוקבים בחינם

קניית עוקבים לטיק טוק בחינם היא אחת הדרכים לשדרג את כמות העוקבים. כל שעליכם לעשות הוא להיכנס לאתר ADD ME FAST ולבחור במילה FOLLOWERS לטיקטוק. מלאו את הכמות השבועית או היומית של העוקבים אותם תרצו לקבל והשלימו את הפרטים. בכל פעם שתקבלו עוקבים תצטרכו לעשות לייק וכך תצברו נקודות לעוקבים נוספים. למעשה זו שיטה של win win בה אתם מעניקים נקודות לעוקבים אחרים והם מעניקים לכם וכך שיניכם יוצאים מורווחים ולא משלמים על זה. בנוסף, תוכלו לבחור בעוקבים מכל העולם ובתוכם גם ישראל. העוקבים מישראל יכתבו לכם תגובות בעברית כך שהסרטונים יהיו חשופים לקהל היעד שלו אתם זקוקים כדי לקדם את הרעיון שלכם.

טיקטוק