4 עיצובים מעניינים של נעליים לילדים

כבר לא רק למבוגרים! גם ילדים וילדות יכולים להנות מנעליים מעוצבות ומגניבות שיהפכו אותם למרכז העניינים.

ילדי שנות ה- 2000 יזכרו לטובה או לרעה את נעלי ה- SHOX של נעלי "נייק" שהיו בכל המידות והצבעים וגם היום המבחר של הדגמים והצבעים לא יורד

ברמה ובאיכות.

הנה העיצובים המעניינים שיש עכשיו בשוק לנעלי ילדים.

 

נעליים עם הדפסים

גיבורי על, קבוצות כדורגל, הדפסי פרחים ועיצובים מיוחדים – כל אלו מזינים גם לבנים וגם לבנות! ניתן למצוא כיום נעלי ספורט, נעלי אופנה, כפכפים וכל נעל שעולה בראשכם עם הדפסים, צבעים ולעיתים גם בהתאמה אישית (!). כל מה שנשאר זה לתת לילדיכם להחליט מה הכי קורץ אליהם.

 

נעליים עם אורות

אמנם הן פחות מתאימות לפעילויות ספורט והן יותר על הצד "האופנתי", נעליים עם אורות בסוליה קיימות כבר עשרות שנים ויש לכך סיבה מצוינת. הן מגניבות! ובוהקות! ומושכות כל עין אל הנעל ברגע שדורכים עליהן.

 

נעלי גרב

נעל גרב, עוד לפני הצבע וההדפסים שלה היא נעל מעניינת במיוחד. הנעל מגיעה בלי שרוכים וגובהה כגובה מגף בערך. עיצובה הוא כעיצוב של סריגה ולכן היא זמינה רק לבנות. נעל גרב היא פתרון נהדר לאלו שעדיין לא התרגלו לקשור את שרוכיהן ומרגישות לגבי כך חוסר ביטחון. נעל גרב מגיעה ללא שרוכים והיא קלה מעוד לנעילה. מעבר לכך. היא מגיעה בעיצוב מיוחד, שונה ומגניב מאוד לגילאים כה קטנים כך שבכלל לא יסתכלו אם יש שם שרוכים או לא. נטו סטייל.

 

נעלי מגף

גם לבנים וגם לבנות, נעלי המגף הן מגניבות, נוחות ובעלות עיצוב קשוח אך באותו הזמן – מגניב. נעליים אלו מגיעות במגוון צבעים שמתאימים לכל המגדרים, ועם אפשרויות נעילה מגוונות: שרוכים, שרוכים וסקוץ', ריצ'רץ' וגם בלי שרוכים בכלל – כמו מגפי עבודה. נעליים אלו הן נוחות, מתאימות לכל תוואי שטח ולכן הן מאוד פרקטיות. הדבר היחידי שלא מומלץ איתן הוא לבצע פעילות ספורטיבית שהיא לא צעידה בטיול או הליכה יום – יומית.

 

השינוי בתפיסה

במשך הרבה מאוד שנים, נעלי ילדים שמרו על הלך רוח מסוים בעיצוב שלהן. חברות נעליים רבות ניסו לשמר אחידות מסוימת ולייצר נעלי ילדים שבאמת נראות מאוד ילדותיות. בעשור האחרון, נעליים עם הדפסים של דמויות מצוירות, קריקטורות וקשקושים צבעוניים הפכו להיות נחלת הכלל ואייקון אופנתי לחובבים. והכוונה פה היא לנעלי מבוגרים. בהתאם לכך, נראה שתעשיית ההנעלה לילדים עשו את אותו שינוי בהלך הרוח רק הפוך – יש המון נעלי ילדים בעיצוב בוגר יותר! מגפי עבודה, נעלי ספורט וכפכפים – כל סגנון הנעלה קיבל טוויסט בוגר יותר. נעליים לילדים הן כבר הרבה מעבר לנעל – הן מעוצבות יותר, מעניינות יותר ומגוונות יותר. ממש שוויון אופנתי לכל הגילאים.

 

מבחר נעליים

נווטו במאמר לפי נושאים