ניסור בטון בחיפה

מחפשים ניסור בטון בחיפה? ריכזנו עבורכם את קבלני הבטון המומלצים ביותר, כאלו שיודעים לשלב בין מקצועיות גבוהה, שירות אדיב ועמידה בתו האיכות הנוקשה של "המקצוענים", הזמינו את קבלני הבטון עכשיו:

דון פרו ניסור וקידוח בטון
וואליד חוג'ירת

דון פרו ניסור וקידוח בטון

נבדק לאחרונה 07.04.2024
4.88
17
חוות דעת
התמחויות: ניסור בטון , קידוח בטון , הריסות , פינוי פסולת , ניסור בטון ביהלום , ניסור קירות בטון , פירוק ופינוי מפעלים , מכונות מקצועיות לניסור וחיתוך
ס.נ ניסור וקידוח בטון
סאלח נסר אלדין

ס.נ ניסור וקידוח בטון

נבדק לאחרונה 04.04.2024
4.88
24
חוות דעת
התמחויות: ניסור וקידוח בטון לכל סוגי העבודות , פתיחת דלת , פתיחת חלון , התקנת קמינים לחימום , צוות מהיר ומקצועי , מחירים הוגנים , פתיחת פתחים לארובות , ייעוץ מקצועי ללקוח
סנונו מרעי- אין בטון עומד בדרכנו
מרעי סנונו

סנונו מרעי- אין בטון עומד בדרכנו

נבדק לאחרונה 15.04.2024
4.89
45
חוות דעת
התמחויות: ניסור ללא אבק של בטון מזוין שעוביו עד 2 מטרים , פתיחת פתחים לעליות גג ולארובות , קידוח עד קוטר של 1.2 מ` ועומק של עד 3 מ` , חציבה באבן ובבטון באמצעות קומפרסור , ניסור בכל גובה , ניסורים במקומות קשים לגישה באמצעות מסור מיוחד , מחירים הוגנים לכל כיס , שרות ואמינות ללא פשרות , אמינות ושירות ללא דופי

בטון בעולם המודרני הוא ללא ספק אחד החומרים הכי נפוצים לשימוש. אפשר למצוא אותו כמעט בכל בית, ואפשר לומר, למעט בתים מיוחדים, כי לא ניתן לבנות בית בלעדיו וכי הוא התשתית החזקה של הבית. לאור עובדות אלה, ניסור בטון בחיפה, הוא בהחלט סוג שירות או עבודה אשר חשובה והכרחית מאוד בכל בית. שיפוץ, בנייה או אפילו הריסה, מצריכה שילוב של שירות מסוג זה. מזל שיש בעלי מקצוע! בכל עבודת ניסור בטון בחיפה, שאתם זקוקים לה אנחנו נשמח לתת מענה, מקצועי אמין ומהיר. אתם מוזמנים להתקשר להתייעץ, לקבל הצעת מחיר וכמובן להזמין את השירות. עד הבית ומכל הלב. מחכים לשמוע מכם ומכן!

 

ניסור בטון בחיפה – הסבר מקצועי

את פעולת ניסור בטון נוכל לראות בהרבה תחומים ואספקטים בבית ובעצם בכל מבנה שהוא. כאשר תזמינו לביתכם שירות ניסור בטון בחיפה, וכאשר אדם אחר יזמין, אמנם מדובר באותו שם השירות, אך בפועל יכול להיות שהעבודה עצמה שונה לחלוטין. דווקא בגלל שהבטון נמצא כמעט בכל אזור בבית, בתשתית ובבסיס שלו.

 

עבודות ניסור בטון

  1. ניסור קיר בטון
  2. ניסור תקרת בטון
  3. ניסור רצפת בטון
  4. קידוח בבטון
  5. ניסור בטון כלונסאות
  6. ניסור לצורך פיר מעלית
  7. ניסור בטון לצורך מרפסת
  8. עבודות ניסור בטון כלליות

ניסור בטון

דגשים בהליך ניסור בטון בחיפה – כיצד זה מתבצע?

כמו כל הליך מקצועי אחר, גם בהליך ניסור בטון בחיפה, ישנם דגשים אשר חשוב כי מזמיני השירות, וכמובן נותני השירות, ישימו עליהם דגש. זאת על מנת לתת ולקבל עבודה מקצועית, רלוונטית ויעילה. כמובן שלעיתים הדגשים האלו מתפספסים, אך תסמכו על בעלי המקצוע שהם יודעים לתקן כל נזק ויעשו זאת עבורכם כחלק מהעבודה שהם נותנים.

דגשים בהליך ניסור בטון בחיפה - כיצד זה מתבצע
דגשים בהליך ניסור בטון בחיפה – כיצד זה מתבצע

 

דיוק בניסור

כולם רוצים לקבל עבודה טובה. על מנת לקבל עבודת ניסור בטון איכותית, חשוב לשים לדיוק הניסור. לעיתים זאת משימה לא כל כך פשוטה, בשונה מגזירת נייר שמדובר בחומר דק ובמכשיר קטן וקל לשליטה, מנסרי בטון נתקלים בקשיים קצת אחרים ומורכבים יותר. הבטון מאוד עבה והמכשירים לעיתים מסורבלים או קשים לתפעול. על כן חשוב לבצע ולקבל עבודה מדויקת ככל האפשר, גם אם זה אומר להאט את התהליך ואת קבלת התוצאה הרצויה.

 

לכלוך ונזק

בהמשך לכך שמדובר במכשירים גדולים ובחומר לא כל כך נוח לעבודה, לעיתים, כמובן ללא רצון של אף אחד מהצדדים, עשוי להיגרם נזק אגבי בעת ביצוע העבודה. לכלוך או אבק אשר נפלטים מהבטון בעת ניסורו וגם שברים או סדקים בשאר הבטון כתוצאה מהמכה החזקה שהבטון מקבל. כיום ישנם כבר מכשירים אשר מלכלכים פחות, הם מצליחים למנוע התפשטות גבוהה של אבק בעזרת החומרים מהם מונעים, וגם לגבי הסדקים, עבודה טובה ומדויקת תשאיר את החתך רק היכן שבוצע ולא יהיה צורך בהחלפת הבטון כולו או במילוי.

 

התאמת הניסור למטרה

ציינו רבות את העובדה כי ניסור בטון בחיפה, הוא שם כולל להרבה עבודות ניסור שעשויות להתבצע בבית או במבנה מסוים. על מנת להתאים ולבצע עבודה טובה ככל האפשר, חשוב להבהיר לדיירי הבית וגם לבעל המקצוע, מה בדיוק המטרה של הניסור. כאשר מקשרים אתה עבודה למטרה ניתן לקבל עבודה מדויקת הרבה יותר. דיירי המבנה אינם כשירים או מקצועיים בקביעת אורך החתך או העובי שלו ועל כן כדאי תחילה להתייעץ עם בעל מקצוע, תוך דיון על המטרה לשמה מתבצע ניסור הבטון.

 

כיצד מנסרים בטון?

בגלל שהבטון הוא חומר מאוד עבה ומאוד חזק, לא כל כך פשוט לנסר אותו. כדי לתת מענה למשימה מסובכת שכזאת ישנם מכשירים מיוחדים. המכשירים מבוססים על יהלום, חומר זה הוא החומק החזק ביותר בטבע ועל כן יכול להתמודד גם עם הבטון, שלמרות עוביו וחוזקו, לא משתווה לחוזק היהלום.

כיצד מנסרים בטון
כיצד מנסרים בטון

 

מכשירי ניסור בטון ידניים בחיפה

אחד המכשירים, שכנראה אתם בעצם מדמיינים בראש בהקשר של מכשירי ניסור בטון בחיפה, הוא מכשיר ניסור בטון ידני. למכשיר יש המון יתרונות על המכשירים הגדולים בגלל שהוא ידני הוא הרבה יותר נייד ונגיש ועל כן, יכול להגיע ליותר מקומות ויותר אזורים אל מול המכשירים האחרים. גם מכשיר זה בנוי על להב יהלום. המנסר מחזיק אותו ביד ומנסר את הבטון, כך גם ניתן לקבל תוצאה הרבה יותר מדויקת ויעילה.

מכשירי ניסור בטון ידניים בדרום
מכשירי ניסור בטון ידניים בדרום

 

 מכשירי ניסור בטון נוספים

מעבר למכשירים הידניים, אשר אכן יש להם הרבה יתרונות, ישנם מכשירים נוספים אשר גם נותנים מענה לניסור בטון. בגלל שהם לא ידניים הם יכולים להיות הרבה יותר מסיבים ועל כן להתמודד עם עבודות בטון מסובכות יותר – עבות, ארוכות או קשות.

מכשירי ניסור בטון נוספים
מכשירי ניסור בטון נוספים

בחירת מכשיר

בחירת המכשיר תתבצע על ידי בעל המקצוע אותו תזמינו לביתכם, הוא יבחר בהתאם לנסיבות, לסוג הניסור ועוביו, באיזה מכשיר עדיף לו להשתמש וכך יבצע את זה. יכול להיות כי לכל מכשיר מחיר שונה, אך עליכם לסמוך על בעל המקצוע שהוא בוחר את הטוב ביותר עבור העבודה שהוא צריך לבצע ולא מבחינה רווחית עבורו. בכל מקרה מומלץ להעמיק בנושא בעצמכם על מנת להיות עם מעט ידע בעת הזמנת בעל מקצוע לביתכם.

ניסור בטון

כמה עולה ניסור בטון בחיפה?

מחיר ניסור בטון נע על סקאלה רחבה מאוד, בדומה לכל שכר טרחה של בעלי מקצוע דומים ושונים מאנשי ניסור הבטון. אפשר לומר כי בעבור ניסור בטון בחיפה, מחיר משתנה מאוד אך כן יש איזה שהוא קו כללי אשר אפשר להשתמש בו על מנת לחשוב עלות משוערכת לגמרי, אך עדיין מספר כלשהוא. בדרך כלל המחיר של הניסור יהיה כתלות בעובי הבטון המנוסר ובאורך או גודל החתך. לדוגמא על כל מטר תשלמו עוד סכום מסוים כך שלבסוף יקבע המחיר הסופי, בהתאם לחתך. נוסף על כך, במקרים של קידוח בבטון או ניסור מתקדם יותר, יהיה גם מחיר התחלתי או מחיר כולל לעבודה.

כמה עולה ניסור בטון בחיפה
כמה עולה ניסור בטון בחיפה

 

מחירון ניסור בטון כללי

שירות מחיר
ניסור בטון החל מ-170 ₪
ניסור קיר בטון החל מ-300 ₪
ניסור תקרת בטון החל מ-500 ₪

 

 

כשמדברים על ניסור בטון בחיפה או בכל מקום אחר בארץ, למעשה מדברים על עבודות שיפוצים שמצריכות לא פחות מאשר הידיים הכי מקצועיות שתוכלו לאתר. חשוב לדעת, חיתוך בטון או ניסור מחייבים אמצעים מיוחדים, כלי עבודה והרבה ידע מקצועי.

מחפשים אחר קבלני שיפוצים מומלצים עבור חיתוך בטון וניסור? קבלן שיפוצים מקצועי לניסור בטון (או שיפוצניק) ניתן לאתר יחסית בקלות בימינו, אבל תמיד יהיה חשוב לוודא כי בחרתם באיש המקצוע הנכון. אין ספק, כשמדובר בסוג עבודה כה מורכבת כמו חיתוך וניסור בבטון, לא משאירים את שום דבר לידי הגורל והצ'אנס. חשוב לזכור, קבלנים חובבנים עשויים לא רק לפשל בקלות בניסור בטון, אלא גם אפילו לגרום לסכנה בטיחותית חמורה!

מחירון ניסור בטון כללי
מחירון ניסור בטון כללי

 

כלי עבודה עבור חיתוך בטון וניסור

עבודות בטון ושיפוצי בטון מצריכים כלי עבודה ייעודיים, כמו למשל מסור בעל להב יהלום. נכון להיום, לא קיים איזשהו כלי עבודה בעולם שנחשב יותר יעיל מאשר מסור יהלום לחיתוך וניסור בטון. בין אם אתם עומדים לעצב מחדש את הבית או לשפצו, או אולי אפילו ליצור חלון פנים מעוצב בקיר בטון, מסור להב יהלום יהיה הכלי בו תצטרכו להשתמש (או לוודא שהקבלן משתמש בו).

לא פעם, אנשים מבקשים לבצע שבירת קירות בטון עבור מטרות שיפוצי דירות, מה שכמובן יהיה כרוך בלא מעט עבודה. כששוברים קיר ידנית (לא כל כך עושים זאת היום), העבודה הזו כה סיזיפית ומתישה, עד שהיא יכולה לקחת גם ימים.

כלי עבודה עבור חיתוך בטון וניסור
כלי עבודה עבור חיתוך בטון וניסור

 

האם ניתן לנסר בטון לבד?

בעזרת כלי עבודה ייעודיים שהקבלן מחזיק ועובד איתם, יהיה ניתן לצלוח את פרויקט השיפוץ הרבה יותר מהר ובמינימום נזקים. בשורה התחתונה? יש דברים שלא מומלץ לעשות לבד, כמו ניסור בטון בחיפה המצריך מקצוענים אמיתיים.

חשוב להבין שניסור בטון מצריך המון ידע בכל הנוגע לתשתיות שונות שיכולות להימצא בתוך קירות, להבין בנושא של קירות תומכים ועוד. מה עוד, שבמקרים רבים, בתוך קירות בטון יכולות להיות פלדות ומתכות מסוגים שונים. כל פלדה וסוג מתכת – יצריכו שיטת חיתוך בטון מעט שונה.

האם ניתן לנסר בטון לבד
האם ניתן לנסר בטון לבד

 

טיפים על חיתוך בטון בחיפה והצפון

כשמבצעים חיתוך של בטון או ניסור, חשוב לזכור שמדובר בתהליך שיפוץ הכולל לא מעט אבק ולכלוך. יחד עם זאת שהתהליך הזה בהחלט מטונף, לחלוטין ניתן לצמצם את כמות הלכלוך. קבלן ניסור בטון בחיפה בדרך כלל ישתמש במים בכדי לצמצם את כמות האבק המתפזר בכל הבית כתוצאה מהחיתוך של הבטון.

כיצד עושים זאת? מרטיבים את הלהב של מסור היהלום, דבר שגם מאוד מסייע בצמצום הבלאי של המסור.

כידוע לכולנו, עצמים שונים אשר מתחממים עשויים להתבלות מהר, ומסור יהלום הוא לא שונה מהבחינה הזו. מסור להב יהלום עבור ניסור בטון בחיפה עובד מאוד קשה בד"כ וגם מתחמם, מה שמצריך מאיתנו לקרר אותו בעזרת מים. כאמור, האפקט הנוסף של הרטבת המסור הוא צמצום הלכלוך.

טיפים על חיתוך בטון בחיפה והצפון
טיפים על חיתוך בטון בחיפה והצפון

 

שאלות ותשובות

ישנם מספר דברים שיש לדעת טרם ביצוע תהליך ניסור בטון ורובם נועד על מנת לייעל את התהליך. כמו כן, עבור כל תהליך ישנם דברים שונים שכדאי לדעת, ולכן מומלץ להתייעץ עם בעל המקצוע אודותם.
משך הזמן שלוקח לבצע תהליך ניסור בטון כלשהו משתנה ממקרה למקרה בהתאם לגורמים רבים כגון כמות ניסור הבטון הדרושה, רמת מורכבות ביצוע תהליך הניסור ועוד.
נווטו במאמר לפי נושאים