ניסור בטון – מהם המחירים?

ניסור בטון נדרש בכל פעם שיש לפתוח פתח בקיר שעשוי מבטון עבור יצירת פתח בין חדרים, קומות, התקנת חלון או ניסור עמודים וקורות שעשויים מבטון. ניסור בטון הוא שירות נפוץ בעולם השיפוצים והבנייה. כשרוצים לפתוח פתח בקיר בטון יש שלושה דבריןשכדאי לדעת מלבד המחיר – קידוח, ניסור ופינוי.

 

קידוח בטון

לפני שמגיעים לשאלה של מהו מחיר ניסור בטון כדאי להבין מה קורה בתהליך זה. קידוח הבטון הוא דומה מאוד לחיתוך אך הוא נותן מענה טוב יותר למקרים בהם הפתח שאותו אנחנו רוצים לפתוח בקיר הבטון הוא בקווים מעגליים ולא ישרים. מקדחי הבטון מזכירים באופן ההפעלה שלהם את המסורים, בקצה המכשיר יש כוס עגולה ומשוננת המצופה בשכבה של שבבי יהלום, כוס משוננת זו מופעלת על ידי המנוע ויוצאת בבטון חור עגול ומדויק, קוטר הקידוח ייקבע את קוטר המקדח.

 

אחריי הניסור והקידוח מגיע שלב הפינוי

אין ספק שהניסור והקידוח הן החלק העיקרי בעבודה אך אחריהן נשארת פסולת שלא פשוט להתמודד איתה ואסור לשכוח את החלק הזה בעבודה, מדובר בחלקים כבדים וחדים של בטון. בעבודות מסוימות הפסולת תהיה כל כך כבדה עד כדי צורך בשינוע של טרקטור או מנוף, חשוב לזכור שהתהליך של קידוח או ניסור בקיר כולל את פינוי הפסולת ויש לתאם את העבודה עד סופה מול הקבלן שמולו אתם עובדים.

 

איך בוחרים בעל מקצוע מומלץ לניסור בטון

בתחום הבנייה והשיפוצים יש לא מעט אנשי מקצוע שגם מתמחים בניסור וקידוח בטון, על מנת למצוא בעל מקצוע אמין ובמחיר הוגן יש לשים לב למספר דברים:

  • בעל מקצוע מנוסה עם כלים מתאימים – שימו לב שיש הבדלים גדולים בין סוגי המשימות גם בתוך ענף ניסור הבטון, למשל חיתוך קיר בלוקים שונה לחלוטין מניסור תקרה ולכן כשאתם מדברים לראשונה עםפ בעל מקצוע הסבירו לו בפירוט מה אתם רוצים לעשות וודאו איתו שהוא מנוסה ובעל הכלים המתאימים למשימה.
  • עבודה בטיחותית – אל תשכחו לוודא שבעל המקצוע שהזמנתם עובד עם ביטוח עבודה, רישיונות לביצוע עבודות מורכבות ושעובד על פי נהלי בטיחות ברורים.

 

מחירון של ניסור בטון

  1. ניסור בטון באורך מטר – 120 – 380 שקלים, המחיר נקבע על פי מטר והוא משתנה בעקבות מורכבות העבודה.
  2. ניסור בטון ליצירת חלון – 1,000 – 1,600 שקלים בהתאם לגודל החלון.
  3. ניסור רצפת בטון – החל מ 250 שקלים.
  4. פתיחת דלת בקיר בטון – 1,300 – 2,600 שקלים.
  5. פינוי בטון לאחר ביצוע העבודה – 650 – 1,300 שקלים.

 

לסיכום,

אלו הם מחירים של פעולות בסיסיות שקיימות בעולם ניסור הבטון, המחיר עלול להשתנות בעקבות מורכבות עבודה או מיקום גיאוגרפי של העבודה – כיוון שהעבודה כוללת מסורים ומקדחים גדולים, השינוע שלהם יכול לקחת זמן רב ולייקר את מחיר העבודה ולכן שווה לבחון ולבחור בעלי מקצוע שעובדים באזור שלכם.

ניסור בטון

 

נווטו במאמר לפי נושאים