מתנה לאיש מקצוע שעובד איתכם שנים – בלוק עם תמונה

בחברה הישראלית, מאוד מקובל לתת מתנות, מתנות פרידה לאחר תקופה, מתנות לחגים או סתם מתנה אחרי עבודה קשה שעשיתם ביחד. אנשים רבים מפתחים קשרי ידידות וחברות עמוקה עם בעלי מקצוע שעובדים איתם, וזה היופי הגדול בישראליות – גם בעבודה אנחנו מצליחים לפתח קשרים שיהיו חשובים ומשמעותיים עבורנו. אז אם אתם מחפשים מתנה להעניק לאיש מקצוע שיקר עבורכם, יש לנו הצעה מעולה.

 

מחפשים מתנה אישית? יש לנו אחת

אז אם גם אתם מחפשים דרך להוקיר תודה לאיש מקצוע יקר לליבכם, שמלווה אתכם כבר שנים רבות, תמיד שם בשבילכם ועושה את עבודתו במקצועיות רבה – יש לנו את המתנה המושלמת. זו מתנה אישית, יפה, מיוחדת ותמיד תזכיר לו את הקשר המיוחד שנוצר ביניכם. אנחנו כמו מדברים על בלוק עם תמונה או בשפה העממית – פוטובלוק.

 

מה זה פוטובלוק?

אז מה זה פוטובלוק אתם שואלים את עצמכם? ובכן, אם אתם לא יודעים, תוכלו להציץ במשרדים השכנים לשמרד שלכם, כי שם בטוח יש לפחות אחד כזה. פוטובלוק זו חתיכת עץ שעליה מודפסת תמונה כלשהי. ניתן לבחור גדלים שונים של בלוקים וצורות שונות כמו ריבוע, עיגול או לב. התמונה המודפסת על הבלוק היא תמונה לבחירת הלקוח שעליה הוא יכול להוסיף גם טקסט אישי.

 

למה דווקא פוטובלוק?

אנשים רבים מחפשים להעניק מתנה עם משמעות סנטימנטלית, מתנה אישית, מתנה עם רגש. כאשר נותנים למישהו שחשוב לכם להביע את הערכתכם אליו פוטובלוק, אפשר לבטא באופן פשוט את הרגשות באמצעות תמונה של שניכם מאירוע מרגש והוספת כיתוב קצר שיביע במילים את מה שאתם מרגישים.

 

מתנה שנשארת

כאשר משקיעים בפוטובלוק איכותי, כזה שיכול להישמר לשנים מבלי שהתמונה תתחיל לדהות (היזהרו מחיקויים זולים, יש הרבה כאלו בשוק), אתם משקיעים במתנה שתשאר אצל בעל המקצוע ותלווה אותו. הפוטובלוק יכול להיות מונח על השולחן במשרד או מדף בבית. לא צריך לעשות חור בקיר בשבילו או לפנות עבורו מקום. לכל מקום שאליו ילך האדם, הפוטובלוק יוכל לעבור יחד איתו ולהישאר איתו תמיד.

 

עיצובים שונים ומגוונים

כמו שהזכרנו מקודם, הפוטובלוק יכול להגיע בעיצובים שונים ומגוונים. ניתן לבחור את צורת הבלוק עליו תדפיסו את התמונה, לבחור תמונה או מספר תמונות ולהוסיף כיתוב אישי שאתם תנסחו.

 

תהליך הזמנה פשוט

תהליך ההזמנה של הפוטובלוק הוא פשוט ומתאים לכולם. גם לכאלו שלא ניחנו ביכולות עיצוב גבוהות. גם אם תלכו לדוכן בקניון וגם אם תזמינו דרך האינטרנט תוכלו להזמין מתנה עטופה ויפה בקלות ובנוחות.

 

מתנה פשוטה לאנשים יקרים

לעיתים, להעניק פחות זה יותר. לא תמיד צריך להשקיע כסף רב במתנות גדולות כדי להביע את הרגשות שלכם עבור אדם שחשוב לכם. איך אומרים? תמונה אחת שווה אלף מילים.

עמיתים לעבודה

נווטו במאמר לפי נושאים