מתי כדאי להזמין לוכד עכברים?

כל אחד מאתנו עשוי לגלות על קיומם של עכברים בבית. עובדה זו כנראה מוכרת לכם, אבל לא בטוח שאתם יודעים מהם המצבים שמחייבים הזמנה של לוכד מקצועי. מדריך זה עולה לרשת, במטרה לרכז את 3 המצבים הנפוצים, כדי שתוכלו להכיר בהם ולהעלים את המזיק בקלות ובמהירות.

 

תרחיש ראשון: גיליתם גללים של עכבר בבית

הם קטנים למדי ובכל זאת, אי אפשר להתעלם מהם. שכן, ניתן לראות בקלות שמדובר בגללים של חיה קטנה שמסתובבת בין חדרי הבית. הימצאותם של גללים אלה מחייבת לכידה מידית, כדי למנוע את ההתרבות של העכבר שנמצא בביתכם.

אי טיפול מהיר בעניין זה, עלול להוביל להתרבות של העכברים, כך שתגיע לביתכם משפחת עכברים שתחפש אחר מזון. כידוע, ניתן להימנע מכך, תוך הסתייעות מצד לוכד מומלץ שיתפוס את העכבר וישחרר אותו במקום מרוחק.

לוכד עכברים

תרחיש שני: אתם סובלים ממערכת חיסונית חלשה

הידעתם? עכברים מגיעים לביתכם לאחר שהם הסתובבו בפחי האשפה השכונתיים או בקווי הביוב. כך שהם נושאים על רגליהם, פרוותם ושיניהם חיידקים רבים שעשויים לעבור אליכם, דיירי הבית. רופאי משפחה יוכלו להעיד שיש מחלות ספציפיות שעוברות בעקבות אחד או יותר מהתרחישים הבאים:

  • אכילת מאכל שננגס על ידי עכבר
  • נשיכה
  • מגע ישיר בגללי העכבר

נמליץ לפנות עוד היום לקבלת שירותים מצד הלוכד משוהם אם אתם או מישהו מבני ביתכם סובל ממערכת חיסונית חלשה. זאת כדי למנוע התפתחות של מחלות קשות.

 

תרחיש שלישי: יש לכם ילדים

חיפוש מהיר בגוגל אחר מקרי נשיכה שאירעו בתקופה האחרונה בבתים פרטיים ודירות עשוי להפתיע אתכם. שכן, מדובר בתרחיש תדיר שמוכר לצוותים הרפואיים שנמצאים במיון ואלה שעובדים במרפאות של קופות החולים. חשוב שתדעו שהעכברים עשויים לנשוך תינוקות וילדים צעירים בשנתם. כל הורה רוצה להימנע מתרחיש אימים שכזה, כך שעליו לפנות ללוכד עכברים שיפחית את הסיכוי להתממשותו.

 

איך בוחרים לוכד עברים מקצועי? בקלות!

יש היצע רחב של לוכדי עכברים שישמחו להעניק לכם שירות. זו ההזדמנות לציין שהבחירה בלוכד אינה עניין של מה בכך. מדובר בתהליך שמצריך בירור מעמיק אודות הפרמטרים הבאים:

  1. שימוש בציוד מקצועי
  2. שנות הוותק (כדאי לבחור בלוכד בעל ניסיון רב בתחום)
  3. המלצות
  4. זמינות (בחרו בלוכד שיכול להגיע לביתכם בהקדם האפשרי)

כדאי לשוחח עם שכנים, קרובי משפחה או חברים שסבלו לאחרונה ממתקפת עכברים. שכן, אלה יוכלו לציין בפניכם את שמו של הלוכד שסייע להם במקצועיות.

 

השורה התחתונה

הזמנה של לוכד עכברים צריכה להתקיים ברגע הגילוי על קיומו של מכרסם בבית, בגג או בחצר. מי שמגדלים ילדים קטנים ואחרים שסובלים ממערכת חיסונים חלשה, חייבים לבצע פניה בהולה (וללא היסוס) לבעל מקצוע, כדי שהוא יתייצב במקום במהירות וימנע התפתחות של מחלות בקרב דיירי הבית.

לוכד עכברים

נווטו במאמר לפי נושאים