איפה אפשר לקבל מחיר זול לאחסון דירה

מחסן תכולת דירות

לעיתים, אנו נמצאים בתקופות ביניים וזקוקים לפתרונות עבור אחסנה ראויה לציוד שלנו, שעשוי גם להיות ציוד רגיש מאוד בחלק מהמקרים. ניתן לאחסן תכולות של דירות קטנות, בינוניות וגדולות, לוודא את היות התכולה בשטח סטרילי ולהסיר דאגות מנזקי אש, לחות וכדומה.

כל עוד יש לנו תכולת דירה לאחסן, תמיד נוכל לאתר את נפח המחסן האידיאלי עוברנו. נפחי מחסנים עבור אחסון תכולת דירות נמדדים על פי 35 ₪ לכל קוב, והם מצוידים בתקרות בטון אשר מבצעות את הבידוד הדרוש מפני מזג האוויר וטמפרטורות גבוהות, שעשויות לפגוע בציוד המאוחסן. נוסף על כך, מחסן תכולת דירות צריך להיות מבוטח מפני נזקים של אש, לחות ומים, ועל כך חברות הביטוח מחמירות ביותר באשר לנהליהן הנוקשים שמבטיחים שמירה מקסימלית לציוד שאנשים מבקשים לאחסן במחסנים עבור תקופות קצרות ו\או ארוכות טווח.

קונטיינר

סוגי אחסון דירות שונים

כשאנו זקוקים להסתייע בשטח אחסון עבור תכולת דירתנו, אנו יכולים לבחור במספר דרכים ושיטות לוודא אחסון ברמתו הגבוהה והמקצועית ביותר, כך שבמידה ואנו נזקקים לאחסן ציוד מאוד רגיש, ניתן אפילו לבחור בשיטה אשר נקראת "שיטת הכספת".

שיטת הכספת, היא שיטת אחסון שכוללת חוזה מפורט לגבי האנשים שיש להם היתר לגשת אל הציוד המאוחסן. נוסף על כך, בשיטת הכספת עבור אחסון תכולת דירות, חברת האחסנה מצוידת במפתח אחד משלה ויחיד, הלקוח מצויד במפתח משלו ויחיד ולמעשה, אלו הם שני המפתחות היחידים שבעזרתם ניתן לפתוח את חדר האחסון, כך שבמידה ואדם מסוים מעוניין לקבל גישה אל הציוד, שמו ופרטיו המזהים יצטרכו להיות כלולים בחוזה המאפשר את גישתו, ויהיה עליו תמיד לעבור דרך מערכת השמירה והפיקוח של חברת האחסון.

אחסנה לטווח ארוך בהנחה

לא פעם, אנשים זקוקים לאחסנה לטווח ארוך בשל היותם מועברים אל מעבר לים לטובת אי-אלו סוגי עבודות שמצריכות לפעמים רילוקיישן. בעקבות העובדה שאנשים שמבצעים מעברים לחו"ל אינם מצויים בסביבת המחסן בכדי לדאוג לשלמות הציוד, קיים הכרח לבחור בחברת אחסון שתספק הגנה מרבית על תכולת הדירה שעזבנו בארץ.

אחסנה לטווח ארוך , בדרך כלל, תזכה את המאחסנים בהנחה כזו או אחרת ובהתאם לסיכום ולחוזה בין חברת האחסון לבין המאחסן. כדאי לציין שבמידה ואתם זקוקים לפתרון אחסון, מרכיב המחיר הוא רק חלק מהמשוואה הכוללת שיוצרת פתרון אחסון אידיאלי. מעבר למחיר של שטחי האחסנה, כדאי כמובן גם תמיד לקחת בחשבון את נושא ההגנה על הציוד שלנו. במידה ואיתרנו חברת אחסנה מאוד מקצועית שגובה קצת יותר, לפעמים להשקעה הנוספת תהיה תמורה גדולה, היות וציודנו יישאר שלם וללא פגע, נעול מאחורי שני מנעולים כנדרש בחברות הביטוח וממתין לנו לאיסוף או מכירה.  זקוקים לייעוץ לגבי נפח האחסון המתאים עבורכם? צוות המומחים של חברות ההובלות והאחסנה עבורכם באשר לכל תהייה וסוגייה.

נווטו במאמר לפי נושאים