אמן חושים למופע בלתי נשכח לעובדי חברה

כיום, המון חברות רוצות לארגן ערבי גיבוש יוצאי דופן של יציאה מהשגרה ולאחד את העובדים.  מבין האומנים השונים שניתן להזמין ישנו אחד באמת לא רגיל – אומן החושים. הזמנת אומן חושים לאירוע כזה יכול בהחלט לענות על הצרכים האלו של אירוע מיוחד ובלתי נשכח. אמן חושים מיומן יוכל לרגש ולסחוף את העובדים ולגרום להם להתגבש יחדיו לערב מעניין ומרגש.

 

למה דווקא אומנות חושים?

אומנות חושים היא למעשה שימוש בטכניקות שמבוססות על קריאת המוח ומחשבותיו, קריאת שפת גוף ותחושותיו . הטכניקות הן מנטליות ופסיכולוגיות והופעת אומנות חושים היא יוצאת דופן ומוציאה מהשגרה גם אותנו וגם את המוח שלנו. אמן החושים יעביר אליכם מחשבות ויקרא את שלכם. ידע לחזות את מה שעתיד לקרות, דבר שיגרום לעובדים שלכם לצאת מדעתם ולא להאמין למה שקורה. אמן החושים ייקח אתכם אל מעבר לגבולות החשיבה ויעזור למוח שלכם לעוף ולנסות להבין מה באמת קרה שם.

 

איך לבחור את האומן המתאים ביותר לאירוע שלנו?

מבין כל אמני החושים הקיימים במנוע החיפוש איך נדע מיהו אמן החושים המתאים לנו ולאירוע העובדים שלנו? איזה מאמני החושים ידע לתת מעבר ולספק חוויה שמלווה בצחוק, ריגושים ושיח קליל וזורם עם הקהל? כאן בדיוק נכנסת עבודת החיפוש, קריאת ביקורות ושמיעת המלצות. אמן חושים מומלץ יהיה אומן וותיק ובעל ניסיון יודע מה הוא עושה ואיך לרתק את הקהל ולכן הגיוני שהוא עובד ומצליח שנים רבות כל כך. תוכלו להתקשר ולהתייעץ וכך גם להרגיש את הכימיה מהאמן ולהבין מיהו.

 

לאיזה גודל מתאימה הופעה של אמן חושים?

הופעה של אמן חושים מתאימה כמעט לכל סוג אירוע ואמן חושים מומחה יוכל להתאים את עצמו לקהלים שונים ממגוון סוגים וגילאים. תוכלו להתייעץ עם אמן החושים על סגנון הקהל וגודלו וכך ליצור הופעה שהיא מותאמת לצרכיכם בצורה המיטבית והאופטימלית. בהופעה מן הסוג הזה הקהל הוא חלק מההופעה ולכן הוא יהיה נוכח ופעיל בכל התרגילים, האמן יבחר אנשים שונים שיצטרפו לתרגיל ויהיו חלק מהאשליה.

 

האם גודל הקהל ישפיע על מהלך המופע?

כמובן שבאירוע גדול יותר פחות אנשים יהיו ממש פעילים בתרגילים של האומן, אך זה לרגע לא גורע מאיכות המופע ואין סיבה שנתפשר על איכותו וההנאה של העובדים היקרים שלנו. האומן ישתדל לשלב כמה שיותר אנשים, ושאר האנשים ייהנו מעצם הצפייה וממהלך ההופעה. אמן מוצלח ידע לרתק, לעניין ולהצחיק גם את האנשים שאינם לוקחים חלק פעיל בהופעה ולגרום גם להם לצאת מגבולות החשיבה ולנסות להבין איך האומן הצליח לשבש את מחשבות חבריהם.

תחום אומנות החושים הוא תחום יוצא דופן על גווניו, זוהי לא עוד הופעה רגילה, זוהי בהחלט הופעה יוצאת דופן כך שאם זה מה שחיפשתם תתכוננו לערב לא שיגרתי בכלל.

אמן חושים

 

נווטו במאמר לפי נושאים