מה היא הדרך הטובה ביותר להעביר בגדים במעבר דירה?

זה יהיה נחמד להיות מסוגל לארוז את הבגדים והחפצים שלנו לתוך קופסאות ופשוט להשאיר אותם בבית החדש שלנו. אבל המציאות היא שכנראה לא נדע לאן הכל הולך ללכת עד שנגיע לשם. אז איך אורזים את הבגדים ולא מקבלים קנס מחברת ההובלות כי אסור להם לגרור דברים?

 

החלט אילו מהלכים תבצע

כשאתה עובר דירה, לעתים קרובות זה מפתה פשוט לזרוק את הבגדים שלך למזוודה ולשלוח אותם לבית החדש שלך. אבל האמת היא שזה כנראה לא הרעיון הכי טוב. רוב חברות ההובלה יגבו תשלום עבור עבודה נוספת כדי לבצע את העבודה כמו שצריך. לכן, לפני שאתם שוכרים חברת הובלות, חשבו כמה יעלה לכם ההובלה. לא רק שאתה רוצה להגן על עצמך מתשלום יתר, אלא גם לוודא שיש לך את העסקה הטובה ביותר שאפשר. הדבר החשוב ביותר שתוכלו לעשות לפני שאתם שוכרים חברת הובלות הוא להחליט מה יהיה המעבר שלכם. כי ברגע שקבעת את התקדים הזה, כל השאר יבוא על מקומו יותר קל.

 

פרוס את הבגדים שלך

הצעד הראשון בקביעה לאן ילכו הבגדים שלך הוא להחליט היכן תשמור אותם. אחת הדרכים היעילות ביותר לעשות זאת היא לפרוס את הבגדים שלך – ודא שכל פריט לבוש נמצא בדיוק היכן שהוא צריך להיות, וששום דבר אינו במקום. אם אתה רוצה להיות מאורגן במיוחד, נסה למצוא שיטה שתוכל לקפל לאחור כך שלכל הבגדים שלך תהיה דרך ברורה למקום הנכון. אם אינך מנוסה בוודאות שכל פריט לבוש נמצא היכן שהוא צריך להיות, הכי קל לארוז אותם לפי צבע. שים את כל הבגדים השחורים שלך במזוודה אחת, את כל הבגדים הכחולים שלך במזוודה אחרת, וכן הלאה. זה יקל הרבה יותר לדעת לאן כל פריט הולך ויקל הרבה יותר על פריקתו כאשר תגיעו לבית החדש שלכם.

 

ארגן את כל הבגדים שלך

תלוי כמה אתה לובש סוג מסוים של בגדים, זה יכול להיות קשה למצוא מקום חדש עבור כולם ללכת אליו. אם אתה כמו רוב האנשים, כנראה שהארון שלך גדול בהרבה ממה שאתה צריך כדי להתאים בנוחות את כל הבגדים שלך. גם אם יש לך הרבה בגדים, זה לא רעיון טוב לאחסן את כולם בארון קטן. זה כמו לשים תרמיל של ילד בתא המטען – זה יהיה כבד ובלאגן. עדיף תמיד לארגן את הדברים בארגזים מסודרים לפי קטגוריה, לרכישת קרטונים בקליק לחצו.

 

סיכום

לכן, הדבר הראשון שעליך לעשות בעת מעבר דירה הוא לארגן את המחשבות שלך. אם חשבת על זה כבר זמן מה, זה הזמן להתחיל. אם אתה כמו רוב האנשים, הצעד הראשון שלך לאחר קבלת יעד חדש יהיה לפרק את הארגזים שלך. זה אומר שחשוב לעשות את כל הסידורים לפני המעבר כדי לוודא שהכל נמצא במקום בו הוא אמור להיות ובמקומו הנכון. אם אינך בטוח היכן להתחיל, נסה לפרק את אחת הארגזים שלך כחזרה לפני המעבר. כשזה מגיע למעבר, כל דבר משתבש, אבל הארגון הוא המפתח.

חברת הובלות

 

נווטו במאמר לפי נושאים