מהי מערכת צלצולים ממחושבת ומה הדרך הנכונה להתקינה

מערכת צלצולים ממוחשבת מיועדת בעקרון למקומות לימוד ציבוריים כגון בתי ספר שונים ברחבי הארץ, בתי ספר יסודיים ואפילו גני ילדים. המערכת הזו יודעת להשמיע את הצלצול שיתריע בפני הציבור על תקופת זמן מסוימת. (למשל הפסקה, או מעבר לשיעור הבא). מערכת צלצולים היא אחת מהמערכות הפופולריות בבתי הספר ובגנים.

 

שימושיה הרבים של מערכת הצלצולים

מערכת הצלצולים, הנה כאמור מערכת שתפקידה להתריע. כל תפקידה הוא להשמיע צלצול מסוים, עם שעה שמוגדרת מראש. כך שאם התלמידים צריכים לדעת שהם יוצאים להפסקה, הצלצול ידאג לזה. יש להתקין מראש את הימים והשעות בכדי שהצלצול יוכל לפעול ללא תקלות. בנוסף לכך, תוכלו גם לחשב כמה שניות אתם רוצים שהצלצול שלכם יפעל במהלך היום.

 

סוגי מערכות צלצולים קיימות

ישנם כמה סוגים למערכות הצלצולים, לכן חשוב להכיר אותן, ולפני שבוחרים איזו מערכת צלצולים להתקין – עלינו לבצע את שיעורי הבית המקדימים לתוצאה מקסימלית. ישנה מערכת צלצולים ממוחשבת שמשמיעה את הצלצול שלה בכל רחבי האיזור המוגדר, ולא מסתבכת יותר מדי. מצד שני, יש מערכות שמפוזרות לפי איזורי בחירה, וכל אחד מן הצלצולים יישמע בזמן המוגדר מראש, אפילו אם החדרים קרובים מאוד אחד לשני.

כמו כן יש גם מערכת צלצולים עבור מוסד שיש לו פריסה של כמה בניינים, וניתן אפילו בסיטואציה כזו לחלק את הצלצולים באופן שונה בין המבנים.

 

הפונקציות שיש במערכת צלצולים ממוחשבת

כשמדובר במערכת צלצולים ממוחשבת, ישנן המון אופציות מגוונות שאפשר לשחק איתן, כמו למשל: אין צורך בכיוון השעון, מאחר והוא מסתנכרן עם שעוני קיץ או חורף. כמו כן, בחופשות מסוימות המערכת יודעת להפסיק את הצלצולים ולא להשמיעם. אתם יכולים לבחור כל סוג מוזיקה שמתאים לכם, במידה והוא תואם את מדיניות בית הספר. לכל צלצול אפשר לבחור בנוסף גם מנגינה, כך שלפעמים תהיה תחלופה בשמע הצלצולים.

ניתן להגדיר את זמן הצלצול, את עוצמתו מבחינת השמע, ואת משך הצלצול עצמו. ניתן גם להוסיף לכך צלצול בעת הפסקה פעילה, שכן הצלצול יהיה מעין מוזיקה מרגיעה ונחמדה. כמו כן יש גם אופציה להוסיף הקלטה לשעת חירום, שהיא תופעל במידה ותצטרכו.

 

ההתקנה תבוצע על ידי חברת התקנות

התקנתו של הצלצול הממוחשב הינה מיועדת לבעלי מקצוע, מאחר ולא כדאי להסתבך – ישנם פרמטרים שונים שלא כל אדם שרוצה להתקין, יכול בהכרח להבין. אז קודם לכל, ההתקנה של הצלצול הממוחשב נעשית על ידי איש מקצוע, ולא אחרת. מערכת הצלצולים הממוחשבת תבוטח גם עם אחריות מסוימת, דבר שיקל עליכם בעתיד.

 

מערכת צלצולים ממוחשבת – הכי טובה שיש

מערכת הצלצולים הממוחשבת היא ללא ספק אחת ההמצאות הכי פופולריות, וכמו כן גם הכי נמכרות. רוב העיסוק שלנו הוא אך ורק דרך המחשב, דרך עולם הדיגיטל, ושם בהחלט אין כל כך במה להסתבך.

שעון

 

נווטו במאמר לפי נושאים