מהו ייבוש מצע סומסום ובאילו מקרים ניתן להשתמש בו?

לא רבים יודעים, אבל ייבוש מצע מסומסום הוא סוג של ייבוש של הרטיבות שנאגרת מתחת למרצפות, מה שחוסך ממכם הרבה הוצאות כספיות בגין שיפוץ של הבית שלכם, כמו גם חוסך מכם להעסיק ערב רב של אנשי מקצוע. ייבוש מצע הסומסום מספק לכם פתרון עם הוכחה ואחריות, תוך כדי הקפדה מרבית על כל הביצוע.

פעם, היו חייבים להרים את כל הריצוף, וזה היה כרוך בכאוס מוחלט. ואילו כיום יש הבטחה מלא של ייבוש הרטיבות באופן של תת רצפתי, בלי כל שבירת ריצוף, תוך כדי התכתבות מלאה עם כל התקנים אשר נדרשים. אנו מבקשים ממכם, בכל מאודנו, אנא התחילו בקריאה ואל תשכחו גם לסיים אותה, וכך תגלו – מהו ייבוש מצע סומסום ובאילו מקרים ניתן להשתמש בו?

 

מה כדאי שתדעו על פלמברטק?

חברת פלמברטק מתמחה בשיקום של נזקי מים, איתור של נזילות וכן ייבוש תת רצפתי, כאשר היא עושה שימוש במיטב הטכנולוגיה הכי עכשווית או מתקדמת, ומכאן שאוב השם שלה. בוודאי חשוב לכם לדעת יותר על ייבוש מצע סומסום, אז תהיו בטוחים כי חברת פלמברטק  היא מחלוצי התחום, ועל כך יעידו עשרות או מאות לקוחות שבעי הרצון שלה. החברה דוגלת במחירים בלי כל תחרות, ביחס אישי שאין עוד כדוגמתו בכל חברה מתחרה ובמהימנות מעל לכל.

 

מהו ייבוש מצע סומסום ומהם ארבעת שלבי הביצוע שלו?

סומסום, בענף הבנייה, נחשב לסוג של אבני חצץ, אשר משמשות בתור תחליף לחול כעין אמצעי למצע שמוכנס אל מתחת למרצפות. ישנם ארבעה שלבים לשם ביצוע ייבוש מצע סומסום, ואלו הם לפניכם –

  1. בשלב א' – מבצעים בדיקות מעבדה, שכוללות קידוחים של כוס יהלום בבית, מתחת לכל חלל חבוי, כגון – ארונות או ספות. דוגמים סומסום או חול ומחכים לתוצאה שתבחן את אחוזי הלחות.
  2. בשלב ב' – מתחילים לבנות את התכנית לייבוש הרטיבות שנאגרה מתחת לרצפות, בהתאם לבדיקה תתקבל אינדיקציה של מספר המטרים שצריך לייבש, כמו גם היכן לא נדרש לייבש, והן מה הזמן, פחות או יותר, שייקח ליבש מפאת אחוזי הרטיבות.
  3. בשלב ג' – מתחיל הייבוש בפועל – כעת מחברים את מכשירי הייבוש התת רצפתיים הייעודיים, וזאת בהתאם לתכנית הייבוש אשר נרקמה בשלב ב'. שלב זה לא יפגע בשלווה או בהתנהלות היום יומית שלכם כלל וכלל.
  4. שלב ד' – השלב הסופי – על מנת ליהנות מאחריות על פעולות ייבוש מצע הסומסום תילקח דגימה שוב מהאזור שבו נערך הייבוש, בהתאם לתכנית, יונפקו כעת דוחות אחוזי לחות, והן אחריות על תום ביצוע העבודה, וכמובן שינותקו מכשירי הייבוש. באם יימצא כי רמת הלחות גבוהה מן הדרוש בתקנים, איש המקצוע ימשיך לייבש את הרצפות, עד לקבלת תוצאה מושלמת.

 

באילו מקרים ניתן להשתמש בייבוש מצע סומסום?

התהליך של ייבוש מצע סומסום, שהוא ייבוש של הרטיבות שמתחת לרצפות, מחויב המציאות בעוד מי הגשמים גרמו לנזקים לרצפות, והוא מתרחש כאשר יש תקלה שרברבית. אילו הם המקרים הכי שכיחים –

  1. כאשר מתגלית נזילה באחד מן הברזים.
  2. כאשר נמצא שבר באחד מן הברזים.
  3. כאשר מבחינים בתקלה שבמערכת ההשקיה, אשר מסבה לנזילת מים לתוך הנכס.

שומשום

נווטו במאמר לפי נושאים