למה משמשים כלים סניטריים?

סנטריה היא מצרך נדרש וחשוב בכל חדר מקלחת, שירותים ואפילו מטבח. הכלים הסניטריים משמשים אותנו בכדי שנוכל להנות מאיכות חיים טובה יותר, זה באופן כללי. ובאופן נקודתי יותר, כלים סניטריים אפילו משמשים בתור אלמנטים עיצוביים בבית ובמשרד.

בין אם אתם רוכשים כלים סניטריים כאלו או אחרים, אתם פועלים נכון. ויחד עם רכישת הכלי הסניטרי, יש צורך גם להקפיד על התקנתו הנכונה והמקצועית. בעוד שאת חלק מהכלים הסניטריים תוכלו להתקין בכוחות עצמכם, כלים אחרים יצריכו סיוע של אינסטלטור מוסמך או שרברב מורשה.

כך או כך, אתם תקבלו את הסיוע של איש מקצוע, מה שיהיה בדרך כלל עדיף על פני התקנה עצמאית. הנה מידע בנוגע לכלים סניטריים, התקנתם ומה שבין לבין.

 

כלים סניטריים שאנחנו משתמשים בהם ביום יום

הכלים הסניטריים משמשים אותנו ביום יום, בין אם בבית או בעבודה. בעוד שניתן לכלול למשל כיורים בקטגוריית הכלים, אפר אפילו לדבר על מחממי מגבות, מפשירי אדים למקלחת ועוד. אלו נחשבים כלים סניטריים לבית, שבדרך כלל לא מצריכים אפילו התקנה מקצועית.

אם בכל זאת החלטתם להסתייע בשירותי אינסטלטור מוסמך, אתם פועלים נכון. התקנת כיור מצריכה עבודה לא מאוד מורכבת, אבל גם לא פשוטה. בשורה התחתונה, אין טעם להתעסק עם עבודות אינסטלציה אם לא הוסמכתם לכך. אם אתם צריכים סיוע נוסף, תוכלו לקבל אותו באתר www.xblade.co.il וגם לחסוך בעלויות.

 

עבודות אינסטלציה והתקנת כלים סניטריים

בעוד שעבודות אינסטלציה מסוימות עשויות להיות פשוטות (כמו עבודה עם פומפה), לעיתים יהיה צורך ביד מקצועית של ממש. למשל, במקרים של פתיחת סתימה בצנרת סמויה. ואם כבר דיברנו על צנרת סמויה, כדאי גם להדגיש כי היא לרוב תהיה יקרה יותר.

שירותים עם צנרת סמויה בדרך כלל יצריכו התקנה מורכבת למדי, מה שיצריך ממכם איתור אל אינסטלטור מקצועי ובעל ניסיון בתחום. לא כל אינסטלטור יודע להתקין צנרות סמויות. כשמדברים על כלים סניטריים, אפשר גם לדבר על בידה.

 

התקנת בידה לשיפור איכות החיים

בידה הוא ברז מים קטן שניתן להתקין בצמוד לאסלה, מה שמשפר את איכות החיים של המתגוררים בבית באופן משמעותי. בין אם אתם צריכים אינסטלטור מומחה או כלים סניטריים, אנחנו ממליצים לכם לבצע מעין מחקר שיהווה מחקר שוק מקדים.

תבדקו את המחירים הממוצעים על הכלים הסניטריים, אבל תבדקו גם כמה עולה השירות של התקנת הכלים האלו. ישנם אינסטלטורים מוסמכים ומקצועיים בשוק, כשם שישנם גם שרברבים חובבים. סמכו עלינו, אל תרשו לעצמכם ליפול לידיהם של אינסטלטורים חובבים.

בטווח הארוך, זה עשוי לצאת לכם יקר. מדוע? כי הכלים הסניטריים עשויים שלא להיות מותקנים מקצועית, מה שבעתיד יוביל לקלקולים בהם. אם כך, אל תתפשרו על מקצועיות התקנת הכלים שרכשתם. תשכרו את שירותיו של אינסטלטור מומחה בלבד.

ברז מקלחת