כל המידע על סוגי השירותים לשיפוץ של הבית

ישנן סיבות רבות לשיפוץ הבית אם זה רצון לחידוש ורענון, הגדלת המשפחה, צרכים שהשתנו אצל בני הבית או בכלל בלאי שגורם לנזילות, כניסה של מזיקים

כמו יתושים ובעלי חיים אחרים על כך נפרט בהרחבה.

איך כדאי להימנע מכניסת מזיקים הביתה?

 

יתושים בבית

יתושים יכולים להיות מטרד אמיתי ואפילו סכנה ממשית בעיקר בימי הקיץ כאשר ישנם ימים שישיבה בגינה הינה משימה בלתי אפשרית וימי מלחמה נגד גירודים בעזרת תכשירים שונים. את כניסתם הביתה מומלץ למנוע בכל דרך מכיוון שמעבר למטרד הם עלולים להביא עימם מחלות כמו זיקה, קדחת הנילוס המערבי, קדחת דנגיי ורבות אחרות. באתר "אין יתוש" מפרט את כל השירותים והפתרונות למניעת כניסת יתושים הביתה.

 

רשת ליתושים

התקנת רשת נגד יתושים הינה הפתרון האידיאלי לבעיית היתושים בקיץ ובחורף, קיימים סוגים שונים של רשתות מחומרים שונים וצורות התקנה וכמובן התאמה לגדלי הדלת או החלון. על מנת שהרשתות יספקו את התוצאות המירביות יש להתקין אותן כראוי ובהתאמה לסוג הפתח כדי שיוכלו להסגר סגורות ככל האפשר וימנעו כניסה של יתושים ומזיקים אחרים.

 

התקנת רשת נגד יתושים בטכניקת מגנט

טכניקת המגנט מתאימה במיוחד למי שמעוניין בהתקנת רשת לחלונות מבלי צורך בשיפוץ החלון כולו ובנייה של מערכת מסילות עם חלונות הזזה. את הרשת הזו ניתן להתקין בעצמכם במהירות ופשטות. לפני התקנת הרשת יש להתקין פרופיל מגנטי מסביב לחלון בעזרת הדבקה פשטה ומהירה ללא צורך בקידוח וברגים, הרשת עצמה מגיעה עם פרופיל מגנטי ומה שנותר הוא למגנט אותם אחד לשני. את הרשת ניתן להוריד בכל רגע בשליפה פשוטה והיא נותנת פתרון אסתטי לחלון פתוח המאפשר כניסת אור ואוויר אך ללא חרקים ויתושים שונים.

 

רשת עם מסילות הזזה

רשת למסילות הזזה היא רשת מעולה ואם אתם מתכננים שיפוץ כללי של חלונות או בתהליך בנייה של בית חדש מומלץ בחום להתקין מסילות המתאימות לחלון ורשת כך תוכלו לשחק עם הפתיחה והסגירה שלהם בקלות ותוכלו להחליט מתי אתם מעוניינים בחלון האטום או הרשת. הרשתות שקיימות היום הינן אסתטיות ובעלות רמת שקיפות גבוהה כך שאור טבעי יוכל לחדור פנימה בלי הפרעה.

 

רשת לדלת

כשמזג האוויר נעים זה תמיד כיף לפתוח את הדלת לרווחה ולאפשר לרוח להיכנס פנימה אך ללא רשת עלולים להיכנס מזיקים שונים או אפילו בעלי חיים ואז הרוח תהיה פחות נעימה. רשת לדלת הינה בעצם דלת נוספת שהיא כולה רשת ומאפשרת פתיחה רחבה של הדלת ושמירה על אוויר נקי בבית.

 

לסיכום

רשתות נגד יתושים הם ללא ספק בין הצעדים הראשונים של שיפוץ הבית אם אינכם מחזיקים בהם כבר, רשתות נגד יתושים משפרות את איכות החיים מבלי להשתמש בתכשירים כימיים על העור ולהתעורר מזמזומיי יתושים כל לילה.
צבעי

 

נווטו במאמר לפי נושאים