3 טיפים לעיצוב המשרד

כל אחד יודע שמשרד צריך להיות מעוצב על הצד הטוב ביותר כדי לאפשר לעובדים לעבוד באופן פרודוקטיבי וגם כדי לגרום ללקוחות להרגיש בו בנוח, בבית. עובדה מוכרת זו גרמה לנו להבין כי עלינו לבדוק איך אפשר לעצב את המשרד על הצד הטוב ביותר. לכן, יצאנו לבדוק את הנושא וחזרנו עם 3 טיפים שאתם חייבים להכיר, כדי שתוכלו לעצב את המשרד שלכם על הצד הטוב ביותר.

 

תכירו תחילה את המומחים שמסרו לנו את הטיפים

רגע לפני שנעמיק בכל הנוגע ל – 3 הטיפים שאתם צריכים להכיר וליישם כדי לעצב את המשרד שלכם, עליכם לדעת כי המדריך הנוכחי נכתב לאחר שפנינו אל מי שעיצבו את המשרד שלהם על הצד הטוב ביותר. מדובר בבעלי משרדים שביקרנו אצלם לאחרונה ופשוט לא יכולנו להישאר אדישים למראה הייחודי והמעוצב של המקום. כמה מהם כבר אמרו לנו מראש מה הטיפ שלהם (הם הסתייעו באדריכל שהוא מותג – שלומי מרציאנו אדריכלות ועיצוב). בעוד אחרים, נתנו לנו טיפים נוספים. אנו רוצים לנצל את הבמה ולהודות לכל מי שמסר לנו את הטיפים שלו. בסופו של דבר בחרנו את ה – 3 המתאימים ביותר והם אלו שיופיעו בשורות הבאות.

 

רוצים לעצב את המשרד? תכירו את הטיפ ה – 1

אתם כבר יודעים שהטיפ הראשון בעיצוב משרד ברמה גבוהה ביותר היא תוך הסתייעות מצד שלומי מרציאנו ה. אדריכל. אם אתם יודעים דבר או שניים על אדריכל משרדים, אנחנו בטח לא צריכים לספר לכם מי הוא שלומי מרציאנו אדריכלות ועיצוב. ואם כן, אנו רק נציין בקצרה שמדובר באדריכל הכי נחשק שעיצב משרדים רבים. כאלו שגורמים לכל שוהה בהם לתהות – מי עיצב את החלל באופן כל כך מקורי, נעים ויוקרתי?

 

רוצים לעצב את המשרד? תכירו את הטיפ ה – 2

הטיפ השני שאתם צריכים להכיר נוגע לעובדים שלכם. אם אתם רוצים לעצב את המשרד על הצד הטוב ביותר, עליכם לפנות אליהם ולשאול אותם – מה מצריך שינוי במשרד? שכן, מלבד העובדה שההליך כולל עיצוב של החלל, יש גם עניין של פונקציונליות. כך שאתם צריכים לברר אם יש להם צורך בשינוי פריטים בחלל, הוספה של רהיטים או כל דבר אחר שיגרום להם להרגיש במשרד יותר בנוח.

 

רוצים לעצב את המשרד? תכירו את הטיפ ה – 3

אם אתם רוצים לעצב את המשרד על הצד הטוב ביותר, עליכם להיפרד לשלום מכל מיני רהיטים ופריטים שהיו במשרד עד כה. מדובר בעניין לא פשוט עבור רבים. שכן, יש רהיטים שקיימים במשרד כבר שנים. ובכל זאת, כדי שהמשרד יהיה מעוצב למשעי, צריך להוסיף אליו דברים חדשים ומרעננים.

 

לסיום

עד כאן המדריך המקיף שאפשר לכם להבין כי עליכם לפנות אל שלומי מרציאנו אדריכלות ועיצוב כדי שהמשרד שלכם יהיה מעוצב על הצד הטוב ביותר. את 2 הטיפים הנוספים הוא כבר יעזור לכם ליישם.

חדר ישיבות

 

נווטו במאמר לפי נושאים