האם חשוב לעשות בדיקת ביטוחי מבני בטון לפני עבודה

לעולם אין עבודה או יום אשר יהיו זהים בחייו של עובד בניין. תמיד יהיו מעורבים תנאים, בעיות, קבלנים, עובדים, שרטוטים, חומרי בנייה וציוד בנייה. כמו ברוב התעשיות והעסקים, הביטוח הכרחי מסיבות שונות ומגוונות. עליכם להגן על עצמכם בענף הבנייה בו כל דבר עלול להשתבש באופן בלתי צפוי בכל עת. ולכן אנו פה לענות לכם על השאלה המרכזית : האם חשוב לעשות בדיקת ביטוחי מבני בטון לפני עבודה?

 

איזה סוגים של ביטוחים קיימים?

ביטוח אחריות קבלן:

מדובר בפוליסות הביטוח החשובות יותר עבור חברת הבנייה שלך. ביטוח אחריות קבלן מגן עליכם מפני פגיעות, תאונות ונכסי עובד או עובדים אחרים שנגרמו בזמן העבודה. זה מגן על נכסי החברה ועל עובדיך ויכסה את כל שכר הטרחה בבית המשפט במקרה שייפתח נגדך תיק.

 

ביטוח פיצויים של עובדים:

האנשים שלך הם חלק חשוב בעסק שלך והם הם המסכנים את איבריהם וחייהם בכל יום שהם הולכים לאתר בנייה. אם יש בעיה בציוד או שקורה אירוע בו עובד נפגע, ביטוח הפיצויים של העובד נכנס לכיסוי כל החשבונות הרפואיים ואובדן השכר כתוצאה מכך.

 

ביטוח סיכונים של בונה:

זו פוליסה זמנית שצריך לבצע למשך פרויקט הבנייה שלך. ביטוח הסיכון של בונה מגן על מבנה הנכס, על כל החומרים שבהם תשתמשו במהלך הפרויקט וכיסוי תאונות מוגבל..

 

מה חשוב בביטוח מבני בטון לפני העבודה?

ענף הבנייה הוא ענף מסוכן ולרוב לא צפוי לעבוד בו. ישנם רק כמה אלמנטים באתר הבנייה שתוכלו לשלוט עליהם והם תחת שליטתכם, השאר נשענים על מזג האוויר והמכונות התפעוליים.

ביטוח בניה נדרש אם אתם עובדים על פרויקט בנייה כלשהו או שאתם חברת בנייה. עליכם לוודא שיש לכם את פוליסות הביטוח הדרושות המכסות את העסק שלכם במקרה המצער שמשהו יקרה למישהו במקום, לבניין או למבנה שאתם בונים, או לכל ציוד הבנייה שלכם. זה עסק יקר, ולכן שווה את הזמן והכסף לבטח כל היבט בו.

 

למה לעשות בדיקה לביטוחי מבני בטון?

משום שעסקי הבנייה הם עסקים יקרים ומסוכנים, חשוב לבדוק מה הביטוח הטוב ביותר שאתם יכולים לקבל עוד לפני תחילת העבודה.  הר הביטוח הינה חברה שמציעה בדיוק את השירותים האלה. היא בודקת עבורכם את מגוון פוליסות הביטוח השונות הקיימות בשוק ומדייקת עבורכם את הפוליסה הנכונה ביותר למבנה אותו אתם רוצים לבדוק.

בדיקת הביטוחים מאפשרת לכם בתור לקוחות לראות שחור על גבי לבן מה כל חברת ביטוח מציעה, בכמה כסף היא מציעה ומה התמורה שהיא נותנת במקרה שחס וחלילה מישהו או משהו יפגעו בזמן בניית המבנה.מקווים שהצלחנו לענות לכם על השאלה החשובה האם חשוב לעשות בדיקת ביטוחי מבני בטון לפני עבודה.

 

אנשי מקצוע

נווטו במאמר לפי נושאים