ארונות אמבטיה – איך תעצבו את הארון המושלם עבורכם

 אתם לא זוכרים מתי בפעם האחרונה השקעתם בעיצוב חדר האמבטיה שלכם? מרגישים שעכשיו זה הזמן הנכון לעשות את זה? אם כך, כדאי שתשימו לב לכל האלמנטים השונים שאתם משלבים בחדר הרחצה, ובעיקר לארון האמבטיה שבו אתם בוחרים.

 

מה חשוב לברר כשבוחרים ארון אמבטיה חדש?

ראשית, צאו מנקודת הנחה שכאשר אנחנו מדברים על ארונות אמבטיה למעשה מדברים על מגוון רחב ביותר של סגנונות, אופציות וצבעים שביניהם ניתן יהיה לבחור. לכן אנחנו ממליצים לכם כן להשקיע בבחירה, לקחת את הזמן ולראות מה מוצא חן בעיניכם יותר. שנית, אסור להתעלם מהעובדה שבסופו של דבר ארון האמבטיה צריך להיות פרקטי ונוח לשימוש. כלומר, לא אחת אנשים בוחרים את הארונות שלהם לחדר הרחצה רק בהתאם לעיצוב שלהם ובסופו של דבר, בחיי היומיום, הם מבינים שאותם ארונות לא נוחים לשימוש. לכן חשוב לזכור שאומנם העיצוב והיופי חשובים, אך חשוב לא פחות שהארונות יהיו שמישים ונוחים.

 

שימו לב לחלוקת המדפים והמגירות

לכל ארון שמיועד לחדר האמבטיה יש חלוקה קצת שונה מבחינת המדפים והמגירות, והאמת היא, שזה נושא שצריך לתת עליו את הדעת. האם המדפים מספיק גדולים? איזה סוג של ציוד אתם חושבים לשים בהם? אם, לדוגמה, חלק מהעניין זה לשים את כל המגבות שלכם בארון הזה, הרי שהמדפים בו צריכים להיות מספיק רחבים נוחים. בנוסף, חשוב שתהיה חלוקה טובה ומגוונת בתוך ארון האמבטיה, כי כך כל אחד מבני הבית יוכל לקבל חלק שמיועד באופן אישי רק לו ולחפצים שלו. רק אם תשימו לב לכל האלמנטים האלה תוכלו להגדיל את הסיכוי שבסופו של דבר הארון באמת יהיה מעוצב בצורה מושלמת עבורכם.

 

איכות ומחירים

לבסוף, כאשר מדברים על ארונות אמבטיה ועל העיצוב שלהם, צריך כמובן גם לדבר על המחירים. יש היום ארונות אמבטיה מאוד יקרים שתוכלו להשקיע בהם, אך החדשות הטובות הן שיש היום גם ארונות במחירים נמוכים יותר. כל עוד המחיר האטרקטיבי שאתם רואים לא בא על חשבון האיכות של הארון, הרי שאין כל טעם להוציא הון עתק על רהיט כזה. האיכות של ארון האמבטיה חשובה לא פחות מהצבע או מהצורה שלו, כי אסור לשכוח שהארון הזה תמיד יהיה חשוף ללחות ברמה גבוהה. חדר הרחצה שלכם הוא חדר רטוב ולכן, אם אתם לא רוצים למצוא את עצמכם מחליפים שוב את הארון בקרוב, כדאי יהיה להקפיד על רכישת ארון איכותי.

 

אל תוותרו על התקנה מקצועית

אחרי שתבחרו את כל הפרטים ותבינו כמה התענוג הזה יעלה לכם, כדאי יהיה לחשוב איך אתם מתקינים את הארון בחדר האמבטיה. רגילים לעשות עבודות מהסוג הזה לבד? חשבתם להתקין בכוחות עצמכם את הארונות החדשים? וותרו על כך. התקנת ארון אמבטיה דורשת לא רק ציוד מתאים אלא גם ידע וניסיון, כך שרצוי לתת למומחים לבצע את העבודה הזאת בביתכם.

 

מקלחת שקופה