אין שני לרושם ראשוני – כיצד תבחרו את דלת הכניסה

חכם סיני אמר פעם שאין שני לרושם הראשוני. הוא אמנם ייחס זאת לרושם ראשוני שבא לידי ביטוי בין בני אדם, אבל אנחנו החלטנו לקחת את העניין לכיוון של ריהוט. אם להיות מדויקים יותר, בחרנו להציג אותו בהקשר של דלת כניסה. למה? בגלל שהיא חלק בלתי נפרד מהרושם הראשוני שאתם צפויים לעשות על המוזמנים שלכם. הישארו אתנו ותגלו איך תוכלו לבחור את דלת הכניסה המרשימה ביותר שתביא לרושם טוב.

 

תכירו את המומחים בעיצוב שמבינים דבר או שניים בעיצוב

רגע לפני שנציג בפניכם את הדרך הנכונה לבחור בדלת כניסה שתעשה את הרושם הכי טוב שלכם, אתם צריכים לדעת כי המדריך הנוכחי לא נכתב אך ורק על ידינו. אנו מוכרחים לציין כי אין לנו מושג בכל הנוגע לבחירה של דלתות. את המדריך הנוכחי כתבנו לאחר שהבנו שעלינו להחליף את דלת הכניסה של הבית במרשימה וייחודית. לכן, פנינו אל מומחים בתחום העיצוב ושאלנו אותם איך אפשר לבחור את הדלת המתאימה ביותר. קיבלנו כמה תשובות שיאפשרו לכם למצוא את הדרך הנכונה ביותר עבורכם. קראו את השורות הבאות ותגלו את כל הפרטים בנושא.

 

כיצד תבחרו את דלת הכניסה לבית? התשובה של שיף, מעצבת פנים

שיף היא מעצבת פנים מוכרת בתחום. לדבריה, החלק הכי אהוב עליה בעיצוב הבית הוא לא אחר מאשר דלתות כניסה. היא ציינה בפנינו שהדרך הנכונה ביותר לבחור בדלת מתאימה היא באמצעות שימוש באפליקציה ייעודית לדבר. מדובר בעצם באפליקציה שמאפשרת לכם לצלם את הדלת הקיימת (או האזור שבו צריכה להיות הדלת) ולהציב במקומה דגמים שונים של דלתות. כך שיתאפשר לכם לבחור את זו המתאימה ביותר.

 

כיצד תבחרו את דלת הכניסה לבית? התשובה של דן, מעצב

דן עוסק כבר שנים בתחום עיצוב הבית. הוא ציין בפנינו שמדובר בשאלה שעולה לא פעם בקרב מי שנמצאים בהליך עיצוב וחידוש הבית. כדי שניתן יהיה לבחור את דלת הכניסה המתאימה ביותר, יש לבדוק מהו הצבע המתאים ביותר לחלל הקיים בבית. לאחר שיהיה צבע נבחר, יישאר רק לבחור דגם ואת זה ניתן לבחור לפי מראה.

 

כיצד תבחרו את דלת הכניסה לבית? התשובה של בטי, מעצבת מטבחים

בטי היא אמנם מעצבת מטבחים, אבל לדבריה יש לה מידע לגבי בחירה נכונה של דלת כניסה לבית דווקא מהפן האישי. לדבריה, היא בחרה בדלת לפני כמה חודשים וגילתה בסופו של דבר שהבחירה הייתה שגויה מבחינת הצרכים שלה ולא מבחינה עיצובית. היא אמרה שבחירה של דלת כניסה לבית צריכה להתבצע אך ורק תוך סיוע של מעצב פנים מוסמך.

 

לסיום

עד כאן המדריך המקיף שאפשר לכם לדעת איך לבחור את דלת הכניסה לבית שלכם. כעת, כשיש לכם את כל הפרטים בנושא, נותר לכם רק ליישם את הדרך הנכונה לכם.

כניסה לבית

 

נווטו במאמר לפי נושאים