איך תתאימו את הטפט לסגנון העיצוב

המבחר הגדול שיש בעולם הטפטים מאפשר לנו להתאים טפט לכל סגנון עיצוב. עם זאת, חשוב לבצע את ההתאמה הזו בצורה כמה שיותר מדויקת כדי שהמראה של החלל שבו הטפט נמצא יהיה הרמוני עד כמה שניתן. אנחנו כאן כדי לתת לכם מספר טיפים שיעזרו לכם לעצב חלל יחד עם טפטים, כך שהעיצוב והטפט ישלימו אחד את השני.

 

טפטים לקיר

טפטים לקיר הם טרנד עיצוב פנים שהולך וצובר פופולריות בשנים האחרונות. הטפטים הן מעין מדבקות גדולות שאותן ניתן לשים בבית, במשרד, בחדר הילדים ולמעשה כמעט בכל מקום. הטפטים יכולים להגיע בצורה של יריעות חלקות, שאותן ניתן להדביק במקום צביעה של קיר, כיון שאפשרויות הצביעה שיש לטפט גדולות יותר.

בנוסף, ניתן למצוא מדבקות גדולות של דמויות, צורות, נופים או דוגמאות מיוחדות שאותן ניתן להדביק על קיר בתור תוספת דקורטיבית. חשוב לבחור טפטים איכותיים כדי שהם יחזיקו כמה שיותר זמן, ולא ישאירו לכם סימנים על הקיר אחרי שתורידו אותם. מבחר גדול של טפטים תוכלו למצוא כאן wallex.co.il, ובינתיים, הנה כמה דברים שיעזרו לכם להתאים את הטפטים לעיצוב של הבית.

טפטים לקיר

 

בחרו את העיצוב בהתחלה

לאור העובדה שעולם הטפטים מאפשר לכם להנות ממגוון רחב, ובמקרים רבים תוכלו לעצב את הטפט בדיוק איך שאתם רוצים, כדאי קודם כל לבחור את סגנון העיצוב של הבית ורק לאחר מכן להתאים אליו את הטפט. גם אם ראיתם טפט שמצא חן בעיניכם, לא כדאי לקנות אותו לפני שיש לכם סגנון עיצוב לבית, כיון שלא בטוח שתוכלו למצוא סגנון שישתלב עם הטפט שלכם בצורה הרמונית.

 

אל תתנו לטפט להשתלט על העיצוב

הטפט הוא אלמנט שמושך את העין בצורה ניכרת, ולכן לא כדאי לקנות טפט שישתלט על העיצוב. בסופו של דבר אנחנו רוצים שהטפט ישתלב עם העיצוב של הבית ולא יפגע בו, ולכן אם מדובר על חלל יחסית קטן כדאי לבחור טפט בגודל מתאים. אם תשכילו לבחור טפט יפה, אתם יכולים להיות בטוחים שהוא ימשוך את העין גם אם הוא לא יהיה מאוד גדול.

אל תתנו לטפט להשתלט על העיצוב

הקפידו לבחור טפט איכותי

כאמור, חשוב לבחור טפט איכותי, ולא רק כדי שהוא יחזיק מעמד על הקיר הרבה זמן. טפטים לא איכותיים עלולים לדהות עם הזמן, דבר שכמובן עלול לפגוע בעיצוב של הבית או המשרד.

 

לסיכום

טפט לקיר יכול להשלים את העיצוב של החדר או הבית בצורה מושלמת, אם רק יודעים כיצד לבחור אותו בצורה נכונה. מומלץ לבחור את העיצוב קודם כל, כיון שבעולם הטפטים יש מגוון כל כך גדול, כך שסביר להניח שתוכלו למצוא טפט שיתאים לעיצוב של הבית שלכם. הגודל של הטפט גם הוא נתון מרכזי, ולא כדאי לבחור טפט גדול מידי כיון שהוא יכול להשתלט ולגרום לעיצוב שלכם להישאר בצל.

טפט

נווטו במאמר לפי נושאים