איך לייצר קיר שהוא לוח מחיק

זוכרים את הלוח המחיק שגרם לכל התלמידים בכיתה להצטמרר בכל פעם שהמורה כתבה תרגיל על הלוח עם גיר ? אולי גדלתם כבר בדור מתקדם יותר ואתם מכירים את הלוח המחיק שהמורה הייתה כותבת עליו עם טוש ייחודי? למקרה שתהיתם מה אתם, כדאי שתדעו שהם הפכו להיות טרנדיים ולאחרונה, הם נוכחים

בכל בית, חנות, משרד או באופן כללי, מקום שמבין קצת בעיצוב. אם אתם רוצים שיהיה לכם לוח כזה על גבי הקיר, כדאי שתקראו את ההנחיות הבאות שיגרמו לכם להבין איך להתקין אותו בעצמכם.

 

שלב ראשון – תרכשו טפט של הלוח שמתאים לכם

אם אתם רוצים שיהיה לכם קיר שהוא גם לוח מחיק, אתם צריכים קודם כל להחליט מהו הלוח שמתאים לכם מבין השניים:

  • לוח מחיק עם טושים
  • לוח מחיק עם גירים

החלטתם? מצוין, עכשיו, אתם צריכים למדוד את הקיר שעליו אתם מתכננים להדביק את הטפט. חשוב שתמדדו גם את הגודל הכולל של הקיר וגם את הגודל של הלוח שאתם רוצים שיהיה לכם. עכשיו, אתם צריכים לרשום לפניכם את הגודל של הקיר והלוח העתידי שלכם ולגשת לחנות טפטים. שם, תוכלו לבחור את הטפט המתאים ולחזור אל הקיר שלכם עם הרכש החדש.

 

שלב שני –  תדביקו את הטפט בזהירות       

אם הגעתם לכאן, כנראה שכבר יש לכם טפט של לוח מחיק שמתאים לקיר שלכם. עכשיו, אתם צריכים להצמיד את הטפט לקיר (מבלי להדביק אותו עדיין) ולבדוק איך אתם רוצים שהוא ייראה על הקיר. מומלץ להיעזר בשלב זה באדם קרוב שיחזיק עבורכם את הטפט בזמן שאתם תסתכלו מרחוק. כך תוכלו לראות טוב יותר אם הטפט ישר, עקום או אם אתם רוצים להזיז אותו לכיוון מסוים. לאחר שמצאתם את המיקום והזווית המתאימה, אתם צריכים לסמן באמצעות עפרון את 4 הקצוות של הטפט. כך תוכלו להדביק אותו באופן המדויק ביותר. לאחר שתסמנו את הקצוות, אתם יכולים להתחיל במלאכה. תורידו בזהירות את הנייר שמודבק לחלק האחורי של הטפט ותדביקו בזהירות את הטפט על המקום המתאים בקיר.
עכשיו, כשיש לכם קיר עם לוח מחיק, אתם יכולים לקנות גירים או טושים מחיקים וליהנות מהלוח החדש שלכם.

 

אפשרות נוספת – תרכשו לוח גדול

אם אתם כמונו, אנשים עם שתי ידיים שמאליות, סביר להניח שההנחיות שנכתבו לעיל די מעלות בכם תסכול. במקרה שכזה, כדאי שתדעו שיש חברות מיוחדות שיוצרות ומתקינות לוחות מחיקים. כך שאם אתם מעדיפים שמישהו יעשה עבורכם את המלאכה ואתם רוצים להיות בטוחים שהיא תתבצע באופן מיטבי, אתם פשוט צריכים לפנות לחברה כזו. כך תוכלו ליהנות מהתקנה מלאה של לוח מחיק על הקיר מבלי להתאמץ בכלל. כל מה שיישאר לכם לעשות לאחר ההתקנה זה לכתוב משפטים מעוררי השראה ולעצב את הלוח החדש שלכם.

 

מורה

נווטו במאמר לפי נושאים