איך להתקין במספר שלבים גדר זמנית

בין אם מדובר באירוע הומה אדם, המצריך הצבת גדרות זמניים על מנת לווסת את התור, לבין אם מדובר באתר בנייה, שהצבת גדרות זה שלב בסיסי ביותר בכל התהליך – יש צורך להבין דבר או שניים בתחום.

בדיוק לשם כך אספנו את כל המידע שנחוץ לנו, על מנת להתמצא בעולם גדרות זמניים ולהבין איך בוחרים גדר זמנית למכירה.

שנגד(י)ר את התחום?

 

 מתי נצטרך גדר זמנית?

ישנם מקרים שבהם אנחנו מחויבים לפי החוק בהצבת גדר זמנית – כמו במקרה של אתר בנייה והצורך לשמור על בטיחות הפועלים ועל בטיחות הקהל הרחב שעובר במקום.

במקרים אחרים, דוגמת אירועים הומי אדם כמו הופעות או פעילויות ספורט רבי משתתפים – גדר זמנית נועדה להקל על וויסות הקהל ולהגדיר בצורה ברורה את שטח האירוע.

 

 סוגי גדרות

בניגוד לדעה הרווחת, שקיים סוג אחד ויחיד של גדר זמנית, כדאי לדעת שקיימים סוגים רבים ומגוונים.

ההבדל טמון לא רק בצורת הגדר, הגובה והאורך, אלא גם בחומרים שמהם הגדר עשויה –  דוגמת עץ, פלסטיק או פלדה.

החשיבות שיש לחומר ממנו עשויה הגדר היא חשיבות גדולה, שלה יש יכולת השפעה על אורך הזמן שבו הגדר תשמש אותנו, כבר מבלי לדבר על עלויות ההתקנה עצמה.

 

 איך ניגשים להתקנת גדר זמנית?

שני דברים החשובים ביותר שיש צורך לעשות בשלב הראשון, הם להגדיר את הצורך שלנו – למה הגדר הולכת לשמש אותנו ומה אורך הזמן ותנאי השטח שבהם הגדר תוצב.

הדבר השני הוא הגדרת התקציב שעומד לרשותנו להצבת הגדרות – דבר נוסף שתהיה לו השפעה גדולה על ההצעה שאנחנו נקבל.

ברגע שהצלחנו להגיע להגדרה ברורה של שני הדברים הללו – נוכל לפנות לחברה המתמחה בהצבת גדרות זמניים ולקבל הצעת מחיר.

 

 הבורות שבדרך

גם אם נדמה לנו, שכל החברות המתמחות בהתקנת גדרות זמניים מציעות בדיוק את אותו השירות והעניין הוא רק למצוא את ההצעה המשתלמת ביותר, אין זה כך.

אף אחד לא ביטל את האותיות הקטנות וחשוב לדעת שישנן חברות אשר מציעות רק את הגדרות ותו לא – הכוונה ללא הובלה והתקנה של הגדרות הזמניים במקום המבוקש.

בנוסף, ישנה חשיבות עליונה לאחריות של החברה על הגדרות אותן היא התקינה – במידה ונזדקק לתיקון או להתקנה מחודשת, חשוב לדעת שפנינו לחברה שעומדת מאחורי העבודה שלה.

 

 ולבסוף, שלב אחר שלב בהתקנת גדרות זמניים

בשלב הראשון מחליטים על מסלול הגדר, בהתחשב בסיבת הגידור. מיד לאחר מכן, מתקינים את עמודי התווך של הגדר – את השלד שלו ועליו כבר מלבישים את שאר הקונסטרוקציה. השלב המסכם הוא הידוק כל המרכיבים ביניהם.

עכשיו, כאשר אתם מצויידים בכל מה שעליכם לדעת בקשר לגדרות זמניים, תוכלו בקלות להגיע להצעה המשתלמת ביותר ולדעת שבחרתם את הטוב ביותר.

גבול

 

נווטו במאמר לפי נושאים