איך בוחרים מתקין חלונות

התקנת חלונות היא אחד הדברים החשובים ביותר בכל תהליך של עיצוב ושיפוץ.

לבחירה נכונה של חלונות יכולה להיות השפעה אדירה על הבית שלכם, ועל היכולת שלו להיפתח אל העולם.

אנחנו כאן כדי לעזור לכם לבחור מתקין חלונות, שיעזור לכם לקבל מערכות פתרונות מתקדמים המחברים את הבית לעולם בצורה המיטבית.

 

התקנת חלונות

כאשר אנחנו ניגשים למלאכה של התקנת חלונות, בין אם מדובר על התקנת חלון אלומיניום או חלונות מחומר אחר, חשוב שנבין שמדובר בתהליך שחשוב מאוד לעיצוב של הבית שלנו. מתקין חלונות הוא מי שאחראי על העבודה הזו, ולכן חשוב מאוד שנבחר אותו בקפידה. כדי ליצור את החיבור המושלם בין הבית לעולם, אנחנו מגישים לכם את כל מה שצריך לדעת על התקנת חלונות.

 

  1. מתקין מורשה

הדבר הראשון שחשוב לוודא ביחס למתקין, הוא שמדובר על מתקין מורשה. מתקינים מורשים קליל הם מתקינים מקצועיים במיוחד, שמבטיחים לכם שההתקנה של החלונות אצלכם תהיה הטובה ביותר שניתן לקבל.

המתקין צריך להכיר היטב את סוג החלון שאותו הוא מתקין, כך שעבור חלון אלומיניום עליכם לבחור מתקין חלונות אלומיניום וכיוצא בזה. מתקין טוב הוא מתקין שמכיר היטב את את החלון שאיתו הוא עובד.

 

  1. חברה מוכרת

החלונות שאותם אתם מתקינים צריכים להיות באיכות הגבוהה ביותר, וכדי לדעת שזה מה שאתם מקבלים, חשוב לבחור בחברה מוכרת ואמינה. קליל היא חברה קוסמופוליטית המייצרת בישראל את הטרנדים והטכנולוגיה המתקדמים בעולם האלומיניום.

החלונות של החברה כוללים פרופילים צרים ודקים המעניקים מראה מינימליסטי. בנוסף אתם מקבלים אחריות מלאה על תפקוד מערכות קליל.

 

  1. בטיחות

לפני שאנחנו בוחרים את החלונות החדשים שלנו חשוב שנבין את כוחו של חלון. לחלון יש כמובן משמעות רבה מבחינת העיצוב של הבית, אולם חשוב לזכור שיש לו גם היבט בטיחותי, בכך שהוא מגן על כניסה לא רצויה על הבית, ומונע נפילה במקרה שהוא מוצב בקומה גבוהה. פתחי הבית של קליל מאפשרים לכם להיות רגועים גם בהקשר הבטיחותי.

 

  1. התאמת חלונות

כאשר מבצעים התקנת חלונות חשוב לזכור שהחלון צריך להשתלב היטב בתוך החלל שבו הוא נמצא. לא משנה אם בחרתם בהתקנת חלון אלומיניום או בחלונות מחומרים אחרים, חשוב לראות שהמראה של החלון הוא טבעי, ושהוא באמת מאפשר לכם להיפתח אל העולם.

 

  1. אחריות

תקלות תמיד יכולות להתרחש, וחשוב שהחלונות שאתם בוחרים יהיו כאלה שגם במקרה של תקלה יאפשרו לכם לקבל מענה הולם. בקליל תוכלו לקבל מלבד מתקין מורשה גם 7 שנות אחריות על החלונות של החברה מה שיאפשר לכם להיות בטוחים שעשיתם את הבחירה הנכונה.

 

לסיכום

בחירה של מתקין חלונות היא בחרה בעלת משמעות רבה, וחשוב לבצע אותה בכובד ראש. הקפידו על בחירת מתקין מורשה של חברה מוכרת, כדי שתוכלו להנות באמת מהחלונות שלכם.

הרמת חלון

 

נווטו במאמר לפי נושאים