איך בוחרים וילונות למשרד

נושא עיצוב המשרד, הוא נושא חם בשנת 2021. בעידן העכשווי, לא מספיק רק לפתוח את המשרד, לפרסם את שירותיו, צריך גם לדאוג לשדר את המסר הרצוי למבקרי המשרד, מסר של מקצועיות, של שירותיות, של מומחיות. כל זה מושג בעזרת העיצוב הנכון של המשרד ולווילונות למשרד יש חלק חשוב בעיצוב זה. בשביל לעזור לכם להתמצא בנושא עיצוב המשרד בכלל ובחירת וילונות למשרד בפרט, הכנו מדריך קצר לבחירות עיצוביות נכונות.

 

כיצד מחליטים על צבע וילונות למשרד

בראש ובראשונה, נגדיר את המומחיות של המשרד – משרדי עורכי דין, משרד פרסום, משרד העוזר במציאת עבודה – ברור לנו שכל משרד מבין הדוגמאות, צריך לשדר דברים שונים בתכלית.

 

משרדי עורך דין

מתאפיינים לרוב בצבעים סולידיים אך נקיים. לבן, אפור, כחול כהה, חום, שחור –  כל זה עוזר לנו לשדר יוקרה, מקצועיות ובטחון, שלקחות המשרד מחפשים.

 

משרדי פרסום

מתאפיינים לרוב בצבעים חיים יותר ובצבעוניות גדולה יותר – לבן, ורוד, ירוק, כתום וסגול. מחפשים לשדר מקוריות, קריאטיביות, חדשנות.

כאן צריך לשים לב, שלא מגזימים עם הצבעוניות, בשביל לא לשדר חובבנות וכדאי לשלב את הצבעים העזים עם צבעים רגועים יותר, על מנת לאזן את האווירה במקום.

 

משרדים שמתמחים בפעילות סוציאלית, כמו משרדי תעסוקה

מתאפיינים לרוב בצבעים רגועים כמו לבן ,בז', אפור בהיר – מחפשים לשדר רוגע, לשדר אופטימיות בנוגע לסיוע לאדם הזקוק לכך. חשוב לא לשדר אווירה כבדה במקצת, עם צבעים כהים למדי.

 

כיצד בוחרים את סגנון וילונות למשרד

ישנו מגוון רחב ביותר של וילונות למשרד שמוצעים לנו.

 

וילונות בד

הווילון הקלאסי המוכר לנו, שיכול להגיע במגוון צבעים, מגוון דרגות שקיפות, מגוון בדים. אומנם מדובר בבחירה פחות פופולארית בשנים הקודמות, אך וילונות בד חווים חזרה רצינית לתודעת הלקוחות

 

וילונות רומאיים

וילונות בד, בעלי מנגנון פתיחה מעניין, שבו הבד נאסף בצורה של קפלים. גם במקרה של וילון זה, הוא יכול להגיע במגוון צבעים, בדים והבונוס הנעים – יכול להיות מופעל בצורה ידנית או חשמלית, פתרון שמאפשר למשרד להיראות מסודר בין רגע.

 

וילונות סילואט

בעל מנגנון מסקרן, מין מחיצות בד או חומר אחר, שעטופות משני הצדדים בבד שקוף, שיכול להגיע בדרגות שקיפות שונות.

 

וילונות וונציאנים

לא מדובר בווילון במשמעותו הרגילה, שכן וילון ונציאני עשוי שלבי אלומיניום, שמתכווננים לפי הצורך בהצללה. סוג זה של וילון הוא הבחירה פופולארית ביותר למשרדי עורכי דין, שמשדר יוקרה ורצינות מבחינה עיצובית.

 

ולשאלה החשובה מכולן – טווח המחירים

טווח המחירים נע בין מאות שקלים לכמה אלפי שקלים, תלוי בבחירת בד, גודל החלון, כמות החלונות במשרד. כמו שהרושם הראשוני על בני אדם, נוצר בפגישה הראשונה, כך גם הרושם הראשוני על המשרד, נוצר ברגע שנכנסים בדלת. בחירות עיצוביות נכונות, החל מווילונות למשרד ועד לבחירת רהיטים, עוזרים לשדר את המסר הנכון ולוודא שהלקוח ירצה להישאר.

וילונות

נווטו במאמר לפי נושאים