איך בוחרים את המנעול המתאים לבית

אם הגעתם לכאן, כנראה ששמעתם על המקרה שאירע לא מזמן לאדם שבחר מנעול שהתגלה בדיעבד כאינו מתאים לבית שלו. בעקבות השיח הער שעלה ברשתות החברתיות בנוגע למקרה זה, החלטנו לצאת ולבדוק באופן מעמיק את הדרך הנכונה ביותר לבחירה של מנעול שמתאים לבית שלכם. הישארו אתנו ותגלו את התשובה שתתאים לכל אחד ואחת מכם.

 

הגורמים שסייעו לנו בכתיבת המדריך

רגע לפני שהתחלנו לכתוב את המדריך הנוכחי, הבנו שיש לנו בעיה – אי אפשר לכתוב מדריך כולל שמתאים לכל הקוראים באשר הם. שכן, יש אנשים שיש להם דלת גדולה ומסיבית עם מנעול חזק, יש אנשים שיש להם דלת פשוטה עם מנעול בסיסי ויש אנשים שבכלל גרים בבית בוץ ולא ברור לנו בכלל איזה מנעול יש להם. לכן, יצאנו לפגוש את המומחים בתחום ושאלנו אותם איך אפשר לבחור את המנעול המתאים לכל בית באשר הוא. את כל המידע שהם מסרו לנו כתבנו במדריך זה, כך שלכם נותר רק לשבת עם כוס קפה ועוגה ולקרוא את השורות הבאות בעיון רב.

 

איך בוחרים את המנעול המתאים לבית שלכם? שלב מספר 1

השלב הראשון בבחירה של מנעול שיתאים לבית שלכם באופן מדויק הוא תוך יצירת קשר עם מנעולן ברחובות או בקרבת אזור המגורים שלכם. אנחנו למשל מצאנו את עצמנו לא פעם נעזרים בשירותיה של חברה שנקראת דור שירותי חילוץ פריצה ומיגון. החברה סייעה לנו בכל תיקון והתקנה של מנעול. אנשים כאלו, שחיים את התחום הזה יוכלו לסייע לכם בשלב הראשוני ולהציג בפניכם כמה מנעולים שונים.

 

איך בוחרים את המנעול המתאים לבית שלכם? שלב מספר 2

בשלב זה אתם צריכים להסתכל על המנעולים שהוצעו לכם מטעם המנעולן או החברה המדוברת ולבדוק איזה מהם הכי עונה לצרכים שלכם. הנה כמה אפשרויות שאתם יכולים לבחור מתוכן את זו המתאימה לכם ביותר:

 

  1. בחירת מנעול במקום עם פריצות

אם אתם מתגוררים במקום שיש בו פריצות מרובות, אתם תצטרכו כנראה לבחור ביותר ממנעול אחד. במצב שכזה, תוכלו לבחור במנעול דלת עם מפתח ומנעול עליון שסוגר את הדלת.

 

  1. בחירת מנעול לבניין עם אבטחה

אם אתם רוצים לבחור במנעול בסיסי, אתם פשוט צריכים לבקש שיציגו בפניכם כמה מנעולים כאלו.

 

למה חשוב לבחור את המנעול המתאים לכם ביותר?

חשוב מאוד שתבחרו את המנעול שמתאים ביותר לצרכים שלכם ולבית שלכם כדי שתוכלו להרגיש בטוחים. שכן, אם תבחרו במנעול פשוט (כמו למשל המנעול עם מפתח אפס) בבית שנמצא באזור שיש בו פריצות, אתם עלולים למצוא את עצמכם מגיעים לבית לאחר שביקרו בו גנבים.

 

לסיום

עד כאן המדריך שאפשר לכם לדעת איך תבחרו את המנעול המתאים לבית שלכם ולמה זה בכלל חשוב להקדיש זמן ומחשבה בבחירה של מנעול שכזה. שיהיה בהצלחה!

דלת

 

נווטו במאמר לפי נושאים