קידוח תקרת בטון

מחפשים קידוח תקרת בטון? ריכזנו עבורכם את קבלני הבטון המומלצים ביותר, כאלו שיודעים לשלב בין מקצועיות גבוהה, שירות אדיב ועמידה בתו האיכות הנוקשה של "המקצוענים", הזמינו את קבלני הבטון עכשיו:

ישנם אינספור תהליכי קידוח בטון, כאשר לכל תהליך יש את המטרה שלו, ואת הצורך שלו אשר הוא נועד לספק עבורו מענה. אם כן, בין כלל המטרות ותהליכי הקידוח, אחד המטרות הכלליות יותר היא קידוח בטון עבור צורך לבצע שינוי בתקרה, או במילים אחרות – קידוח תקרת בטון. אצלנו תוכלו למצוא את כלל שירותי קידוח הבטון עבור כל צורך שהוא ובין היתר גם שירותי קידוח תקרת בטון. כלל קידוחי הבטון שלנו מתבצעים על ידי צוות מקצועי ומנוסה, אשר יבטיח לכם תוצאה איכותית, יפה ומיטבית.

 

מהו תהליך קידוח תקרת בטון?

תהליך קידוח תקרת בטון, כפי שניתן להבין משמו, הוא תהליך אשר נועד לבצע קידוחים בתקרות בטון עבור כל צורך ומכל סיבה שהם. קידוחי תקרת בטון מבוצעים בצורה הפוכה מהצורה הרגילה, כלומר הקידוח מתבצע מלמטה למעלה. זאת כמובן, בשל העובדה כי התקרה מצויה מעל העובדים. כמו כן, עובדה זו דורשת מעט יותר משנה זהירות.

 

לשם מה אנו זקוקים לקידוח תקרת בטון?

כאמור, קידוח תקרת בטון הינו מטרה כללית, ועל כן הוא בעל מספר שימושים. הצורך בשירותי קידוח תקרת בטון מתעורר במספר מקרים, חלקם שכיחים יותר וחלקם פחות.

  1. קידוח תקרת בטון עבור יצירת תעלות הכנה לונטה.
  2. קידוח תקרת בטון עבור יצירת תעלות לצנרת מים או ביוב.
  3. קידוח תקרת בטון עבור יצירת תעלות לתשתיות חשמל דרך התקרה.
  4. קידוח תקרת בטון עבור יצירת תעלה למעבר של ארובות של תנורים, ארובות של מכונות בעלות צינור פליטת גזים או אדים, ארובות של קמין ועוד.

 

כיצד מתבצע תהליך קידוח תקרת בטון?

כפי שנאמר לעיל, תהליך קידוח תקרת בטון הוא תהליך קידוח הפוך, משמע כיוון התנוע של המקדח הולך מלמטה למעלה כנגד כח המשיכה. עובדה זו אינה משפיע על אופן הביצוע הכללי של העבודה, אלא רק על אופן הקידוח עצמו. אם כן, תהליך קידוח תקרת בטון מורכב משלושה שלבים עיקריים.

 

תכנון מהלך העבודה

השלב הראשון בתהליך קידוח תקרת בטון הוא שלב בניית תכנית עבודה. שלב זה מבוסס על הצורך הספציפי וכן על נתונים הכרוכים בו, וכך יכול צוות העבודה לבנות את תכנית העבודה היעילה והבטוחה ביותר.

 

קידוח תקרת בטון

השלב השני הוא שלב הקידוח עצמו. על אף שמדובר בקידוח בטון הפוך, ביצוע הקידוח זהה כמעט לגמרי, מלבד העובדה שהוא הפוך. עובדה זו משפיעה בעיקרה על הכוח הדרוש לביצוע הקידוח בשל התנגדות כוח המשיכה.

 

סדר וניקיון

השלב השלישי והאחרון בתהליך הוא שלב הניקיון. מאחר שתהליך קידוח בטון מותיר אחריו אבק בטון וכן גלילי בטון, יש צורך לפנות אותם בצורה מבוקרת, למקומות המיועדים לכך.

 

 

כמה עולה קידוח תקרת בטון?

מחיר קידוח תקרת בטון הוא בר שינוי בין תהליך עבודה אחד למשנהו. זאת בשל העבודה שכל תהליך עבודה עוסק בצורך אחר. כמו כן, גם אם מדובר באותו צורך, אופי העבודה משתנה בהתאם לנתונים הקיימים בשטח. יחד עם זאת שלכל תהליך קידוח תקרת בטון מחיר שונה, ניתן לומר כי המחירים ההתחלתיים עומדים על כ – 200 ש"ח.

 

מחירון קידוח תקרת בטון כללי

קידוח תקרת בטון החל מ – 200₪‏
קידוח חור למייבש כביסה החל מ – 400₪‏
קידוח בטון בממ"ד החל מ – 320₪‏

לא. כלי העבודה הדרושים לביצוע קידוח בטון איכותי ותקין, דורשים ידע וניסיון בכדי לעבוד איתם. על כן, אדם ללא הידע הנחוץ עלול להסב נזק רב לבטון.

משך הזמן שלוקח לבצע תהליך קידוח בטון משתנה בהתאם לגורמים שונים כגון כמות הקידוח הדרושה, רמת המורכבות בביצוע הקידוח, סוג הקידוח ועוד.

בתנאי שתהליך קידוח הבטון מתבצע על ידי איש מקצוע, הוא אינו מהווה סכנה כלל. זאת מאחר שאיש המקצוע יודע את העבודה ואת אמצעי הבטיחות הדרושים.

על מנת להיערך לתהליך קידוח בטון, הדברים הכללים שיש לדאוג להם הם תשתית חשמל, תשתית מים ושטח עבודה סטרילי.

נווטו במאמר לפי נושאים