ניסור חומת בטון

מחפשים ניסור חומת בטון? ריכזנו עבורכם את קבלני הבטון המומלצים ביותר, כאלו שיודעים לשלב בין מקצועיות גבוהה, שירות אדיב ועמידה בתו האיכות הנוקשה של "המקצוענים", הזמינו את קבלני הבטון עכשיו:

קיימים סוגים רבים של תהליכי ניסורי בטון, בין אם עבור מדרגות בטון, עמודים, קירות, חלונות, דלתות ועוד. כמו כן, קיימות דרכים רבות לביצוע תהליכי הניסור השונים. אם כן, בדומה לתהליכי ניסור רבים אחרים, גם תהליך ניסור חומת בטון דורש ידע מקצועי בכדי לבצע את הניסור באופן האיכותי והיעיל ביותר שניתן. אם גם אתם זקוקים לניסור חומת בטון מכל סיבה שהיא, ואתם מחפשים אחר אנשי מקצוע איכותיים לביצוע העבודה, הגעתם למקום הנכון. אצלנו תוכלו למצוא את שירותי ניסור חומות הבטון הטובים ביותר. כלל השירותים שלנו ניתנים על ידי אנשי מקצוע מיומנים ומנוסים, כך שמובטח לכם תהליך מדויק, שיספק לכם מענה על צורך ניסור הבטון.

 

מה התפקיד של חומת בטון ומתי נצטרך לבצע ניסור חומת בטון?

בכדי לדעת מהו תהליך ניסור חומת בטון, נרצה תחילה להבין מהי בכלל חומת בטון ומה תפקידה במבנים השונים. אם כן, חומת בטון נועדה ברוב המקרים על מנת ליצור איזשהו גורם מפריד בין מבנה או אזור מסוימים, לבין הסביבה המקיפה אותם מכל סיבה שהיא. כאשר מדובר על הצורך בניסור חומת בטון, יכולים להיות לכך סיבות רבות כגון הנמכה של גובה החומה, קידוח פתחים בחומה לצורך התקנת דלת או חלון, חיתוך של כל חומת הבטון וכו'.

מה התפקיד של חומת בטון ומתי נצטרך לבצע ניסור
מה התפקיד של חומת בטון ומתי נצטרך לבצע ניסור

 

כיצד נתכונן לתהליך ניסור חומת בטון?

ההכנה לתהליך ניסור חומת בטון תלויה באופן הביצוע של תהליך הניסור עצמו. עם זאת, ישנן מספר הכנות שנהוג לברר ולבצע, אשר משותפות לכל תהליך ניסור בטון באשר הוא.

  1. הכנת נקודת חשמל – תהליכי ניסור בטון פועלים בעזרת כלי עבודה חשמליים. על כן, ומאחר שכלי עבודה אלו צורכים כמות רבה של חשמל, יש לוודא כי קיימת נקודת גישה מתאימה לחשמל באזור העבודה.
  2. הכנת נקודת מים – ישנם מקרים בהם נעשה שימוש בהתזת מים על הבטון בכדי להקל על תהליך הניסור, למנוע פיזור של אבקת בטון וכן להקל על החיכוך שנוצר בין כלי העבודה לבטון.
  3. שמירה על אזור עבודה נקי מהפרעות – מאחר שתהליך ניסור בטון מתבצע עם כלי עבודה חדים מאוד, יש לשמור על אזור עבודה נקי מכל גורם אשר לא אמור להיות בסביבה.
כיצד נתכונן לתהליך ניסור חומת בטון
כיצד נתכונן לתהליך ניסור חומת בטון

 

כיצד מתבצע תהליך ניסור חומת בטון?

תהליך ניסור חומת בטון מתחלק לשלושה שלבים עיקריים אשר מהווים תהליך ניסור בטון איכותי ויעיל.

כיצד מתבצע תהליך ניסור חומת בטון
כיצד מתבצע תהליך ניסור חומת בטון

 

שלב ראשון: תכנון

השלב הראשון בתהליך ניסור חומת בטון הוא שלב התכנון. שלב זה נועד על מנת לבסס את תהליך הניסור עצמו, ולהפוך אותו לתהליך יעיל ואיכותי הרבה יותר. לשם כך, נאסף מידע שונה אודות צורך הניסור כגון סוג הבטון, עובי הבטון, דרכי ניסור אפשריות, כמות ניסור דרושה ועוד.

 

שלב שני: ניסור חומת הבטון

השלב השני והמרכזי ביותר הוא שלב הניסור עצמו. שלב זה אינו משתנה בהרבה מתהליך אחד לאחר, אלא באופן בו מתבצע הניסור. לרוב, תהליך ניסור חומת בטון מתבצע על ידי ניסור בכבל יהלום. זאת מאחר שרוב חומות הבטון בנויות מבטון מזוין, אשר ידוע כבטון עבה ובתכונותיו הקשיחות במיוחד.

 

שלב שלישי: ניקיון

השלב השלישי והאחרון בתהליך הוא שלב הניקיון. בשלב זה יש לפנות את כל שאריות הבטון שנותרו לנו מתהליך הניסור. מאחר ששאריות אלו מהוות פסולת בניה, יש לפנות אותן למיכלי אשפה מיוחדים.

 

 

למה דווקא ניסור בטון

קיימים מספר יתרונות לתהליך ניסור חומת בטון על פני שיטות אחרות לביצוע שינויים כלשהם בחומת בטון לרבות שבירת החומה.

  1. דיוק – מאחר שתהליך ניסור חומת בטון עושה שימוש בכלי עבודה עוצמתיים (לדוגמא: כבל יהלום), כלל תהליכי ניסור הבטון מבצעים את הצורך באופן מדויק מאוד. המקנה מענה מדויק לצורך שינוי הבטון.
  2. יעילות – בשל העוצמה הרבה המייחדת את תהליכי ניסור הבטון, העבודה עם הבטון, על אף היותו חומר חזק, מתבצעת ביעילות מירבית.
  3. אסתטיקה – העוצמה, הדיוק ועוד יתרונות אחרים, מאפשרים לנו לבצע עבודה אסתטית ואיכותית עם הבטון, אשר מספקת לנו מענה איכותי עבור צורך ניסור הבטון, ללא חותמות לא רצויות כלשהן על גבי הבטון.
למה דווקא ניסור בטון
למה דווקא ניסור בטון

 

כמה עולה ניסור חומת בטון?

לכל תהליך ניסור חומת בטון מחיר שונה בהתאם לגורמים שונים אשר נקבעים בהתאם לצורך הספציפי בתהליך, ולנתונים בסביבת העבודה הנוכחית. בין הגורמים המביאים לכך שהמחיר משתנה ניתן למצוא את עובי הבטון, כמות הבטון הרצויה לניסור, דרך ביצוע הניסור ועוד. כמו כן, מחיר ניסור חומת בטון משתנה בהתאם לבעל המקצוע אשר מבצע את העבודה. זאת מאחר שלכל בעל מקצוע יש את שיקוליו הכלכליים בהתאם לעבודתו.

כמה עולה ניסור חומת בטון
כמה עולה ניסור חומת בטון

 

מחירון ניסור חומת בטון כללי

ניסור חומת בטון החל מ – 250₪‏
ניסור רצפת בטון החל מ – 270₪‏
ניסור גדר בטון החל מ – 450₪‏

ברוב המקרים תהליך ניסור חומת בטון מתבצע בעזרת כבל יהלום. זאת בשל העובדה שרוב חומות הבטון עשויות מבטון מזוין. עם זאת, ייתכנו דרכי ניסור נוספות כגון ניסור במסור דיסק יהלום, מקדח בטון וכו'.

משך הזמן שלוקח לבצע תהליך ניסור חומת בטון משתנה ממקרה למקרה בהתאם לגורמים שונים לרבות סוג שיטת ניסור הבטון וכמות הבטון הדרושה לניסור.

אנו מספקים שירותי ניסור חומת בטון בכל הארץ. מיקום הצורך בניסור הבטון אינו אמור להוות בעיה עבורכם כלל.

לא. כאשר מבצעים את תהליך ניסור חומת הבטון על ידי אנשי מקצוע המתמחים בתחום אין כל סיבה לדאגה.

מחירון ניסור חומת בטון כללי
מחירון ניסור חומת בטון כללי
נווטו במאמר לפי נושאים