ניסור בטון לצורכי בטיחות

בבית שלכם אתם אמורים להרגיש בנוח, בטוחים ושמחים. כחלק מהשלמת שיפוץ בבית, ריהוט או כניסה חלקה לבית יש צורך גם בווידוא כי הבית בטיחותי ומתאים למגורים, הן של ילדים והן של מבוגרים. ניסור בטון לצורכי בטיחות הרבה פעמים יכול לענות על הצורך הזה.

חלקים או אזורים בבית אשר בולטים מדי ועל כן מסכנים את דיירי המבנה כאשר הם מתגוררים בבית וגם ניסור בטון לצורך התקנת מכשירים או פלטפורמות אשר מגדילות את הביטחון הביתי שלכם. גם אם אתם לא בטוחים כיצד לפתור את מפגע הבטיחות בבית שלכם, בעלי מקצוע ישמחו לסייע לכם לבצע ניסור בטון לצורכי בטיחות, על מנת לוודא כי הבית שלכם מתאים למגורים וללא סכנות בטיחותיות גדולות וגם קטנות.

 

ניסור בטון לצורכי בטיחות בבית

על מנת לוודא שהבית שלכם מתאים למגורים מבלי שיסכן אתכם, מנסרי בטון לצורכי בטיחות יבצעו עבודה מקצועית עבורכם כך שתוכלו להרגיש בנוח לגור בבית וגם לגדל בו ילדים. אמנם ניסור בטון הוא לא עבודה כל כך בטיחותית אך תסמכו על בעלי המקצוע שהם מוכנים לכל תרחיש ויבצעו גם את העבודה בבטיחות יתרה, עבורם ועבור כל בני הבית.

 

ניסור בטון להתקנת מכשירים סמויים

אחת הדרכים על מנת להגדיל את תחושת הביטחון בבית שלכם היא התקנת מכשירים סמויים אשר מאפשרים מעקב על הנעשה בבית גם כשאתם לא נמצאים. דוגמא למכשירים אלו היא מצלמה נסתרת. ניסור בטון לצורכי בטיחות יאפשר התקנת תשתית נסתרת למצלמה, גם בתוך קיר בטון.

 

התקנת כספות

על מנת לשמור על חפצים או רכוש יקר ערך ניתן להתקין כספת ביתית אשר תהיה סמויה לאורחים או פורצים אך גלויה ומוכרת לדיירי הבית. ניתן להגיד כי להליך ניסור בטון לצורכי בטיחות מחיר שיכול להיתפס כגבוה אך במקביל מאפשר לכם לשמור על הכסף שלכם ולהרגיש בנוח עם יציאה מהבית והשארת דברים יקרי ערך מאחוריכם.

 

ניסור בטון לצורכי בטיחות ומילוט

אמנם הבית שלכם מכיל הרבה דלת כניסה ויציאה, לעיתים יש צורך בהוספת פתח מילוט או דלת נוספת. כנראה שההליך יהיה רלוונטי יותר בעבור בניינים או מבנים גדולים, אך בהחלט יהיה צורך ממשי בתשלום על מחיר ניסור בטון לצורכי בטיחות על מנת לאפשר עוד יציאות בעת חירום או פתחי מילוט לשריפה או אסון אחר.

 

כמה עולה ניסור בטון לצורכי בטיחות?

ניסור בטון, לא משנה לאיזו מטרה, כולל כל מיני הליכים. על מנת לקבוע את המחיר הסופי יש לשכלל את כל ההליכים והשלבים שיש לבצע כחלק ממשימת הניסור הרלוונטית באותה עת. מחיר ניסור בטון נקבע בעיקר לפי עובי הבטון המנוסר וגם לפי אורך החתך המבוצע. לרוב המחיר מתחיל מ-170 למטרים, כך שכנראה בעבור יצירת פתח מילוט תשלמו מחיר גבוה יחסית להתקנת כספת בשל הגודל של החור שיש ליצור וגם העומק של החור.

 

מחירון ניסור בטון לצורכי בטיחות כללי

שירות מחיר
ניסור בטון לצורכי בטיחות החל מ-170 ₪
ניסור קיר בטון החל מ-300 ₪
ניסור תקרת בטון החל מ-500 ₪